LABRADORYT (wisiorek podłużny) Powiększ do pełnego rozmiaru

LABRADORYT (wisiorek podłużny)

LABRADORYT (wisiorek podłużny).
CZAKRA SERCA i TRZECIEGO OKA

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

28,00 zł

Wisiorek z naturalnego labradorytu, szlifowanego w formę jednostronnie zaostrzonego, podłużnego kryształu. W górnej części wisiorek oprawiony jest w metal (nie jest to srebro!). 

Labradoryt to niezwykły kamień, jego kolorystyka jego jest bardzo urozmaicona – od brązu, po błękity, od szarości po zadymione czernie. Kamień ten ma moc uwalniania od nałogów, oczyszczania aury i aktywowania pozytywnej energii. Przynosi szczęście. Nosząc przy sobie ten minerał pomagamy w oczyszczaniu umysłu, zwiększeniu koncentracji, życiu w harmonii z innymi, zwiększeniu entuzjazmu i intuicji. 

WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: bardzo korzystnie wpływa na jasność umysłu, intelekt, inspirację oraz intuicję. Wspomaga aktywność półkul mózgowych. Pomaga w stanach niepokoju , niepewności i stresu. Kamień ten przynosi ulgę w chorobach oczu i mózgu. Poprawia kondycję tkanki kostnej, przynosi ulgę w chorobach kręgosłupa i bólach stawów. Osoby cierpiące na reumatyzm i artretyzm mogą czerpać korzyści z uzdrawiających mocy Labradorytu. Równoważy gospodarkę hormonalną organizmu, jak również jest pomocny przy przeziębieniach, niskim ciśnieniu krwi i reumatyzmie. Pomaga oczyścić ciało z toksyn i spowolnić proces starzenia się. 

Labradoryt ułatwia kontakt z innymi wymiarami i jest pomocny w chanellingu. Otwiera i rozwija czakrę trzeciego oka. Żeby osiągnąć pozytywne wyniki należy zaprzyjaźnić się z tym kamieniem. Jak wszystkie inne ciemne kamienie, tak i labradoryt odbije niepożądane energie, które docierają do naszej aury. Bardzo wskazany dla osób sfrustrowanych, nieśmiałych i mało zdecydowanych. 

Wymiary uśrednione: dł. 3-4cm, szer. 0,8-1,2 cm

Produkty powiązane