MAKRAMA - AMAZONIT (wisiorek w oplocie) - AMULET OCHRONNY Powiększ do pełnego rozmiaru

MAKRAMA - AMAZONIT (wisiorek w oplocie) - AMULET OCHRONNY

Ręcznie wykonany wisiorek-makrama z naturalnym AMAZONITEM w centrum.
Amazonit, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) opleciony czarnym, woskowanym sznurkiem.
Ze względu na właściwości amazonitu (neutralizuje zanieczyszczenia elektromagnetyczne i geopatyczne) - wisior może się stać osobistym odpromiennikiem. Działa też pozytywnie na psychikę, odświeża aurę i energię.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

31,90 zł

Ręcznie wykonany wisiorek-makrama z naturalnym AMAZONITEM w centrum.
Amazonit, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) opleciony czarnym, woskowanym sznurkiem.
Ze względu na właściwości amazonitu (neutralizuje zanieczyszczenia elektromagnetyczne i geopatyczne) - wisior może się stać osobistym odpromiennikiem. Działa też pozytywnie na psychikę, odświeża aurę i energię.

Amazonit poprawia samopoczucie, zwiększa kreatywność. Powiązany z czakrą gardła oraz serca. Łagodzi i uspokaja, więc wskazany jest w stanach napięcia, zmęczenia umysłu, stresu. Dobrze wpływa na aurę, uaktywnia intuicję. Jedną z jego właściwości jest przeciwdziałanie depresji (kamień optymizmu). Jest on również kamieniem dobrobytu, przyciąga nowych klientów i zlecenia, otwiera nowe możliwości. Amazonit to kamień szczęścia w grach losowych, konkursach, sprzyja powodzeniu w każdym finansowym przedsięwzięciu. 
Amazonit pomaga w manifestacji uniwersalnej miłości. Ułatwia komunikację, uspokaja system nerwowy i mózg, pomaga w utrzymaniu optymalnego zdrowia.

Na poziomie fizycznym - korzystny dla serca, układu nerwowego. Starożytni nazywali go kamieniem młodości, jako że podobno odmładzał tych, którzy nosili go bezpośrednio na skórze i sprawiał, że długo zachowywała ona jędrność i ładny wygląd. Współcześnie zaleca się go kobietom, zwłaszcza w okresie menopauzy, gdyż systematyczne noszenie go ułatwia zachowanie równowagi wapniowej w organizmie i stymuluje system nerwowy. Mija podobno dzięki temu skłonność do irytacji. 
Amazonit blokuje wpływ stref geopatycznych, absorbuje mikrofale oraz emanacje telefonów komórkowych, i chroni przed zanieczyszczeniem elektromagnetycznym. Należy go umieszczać w pobliżu komputerów i innych urządzeń elektronicznych, lub przy telefonie komórkowym.

Wymiary:
długość całego wisiorka (z chwostem): 7-8 cm
wymiary kamienia: 3,2-3,5x2,8-3 cm
waga kamienia: ok. 21-26g

sznurek: czarny

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Makramy (wisiorki i naszyjniki) dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane