KRYSZTAŁ GÓRSKI szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

KRYSZTAŁ GÓRSKI szlifowany (wisiorek)

KRYSZTAŁ GÓRSKI szlifowany (wisiorek).
CZAKRA KORONY

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


10,90 zł

Kryształ górski, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) w postaci wisiorka. Naturalna, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów.

Kryształ górski to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, głównie przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy. Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu. Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.

Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii - tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go (jednym z proponowanych zastosowań jest użycie go w urządzeniach orgonitowych, po wcześniejszym zaprogramowaniu na oczyszczanie atmosfery, przestrzeni itp).

Kryształ górski służy doskonale do oczyszczania, energetyzacji, wzmacniania, sprzyja medytacji.
Kryształy górskie należy regularnie oczyszczać i ładować energią - umyć zimną wodą i pozostawić w słonecznym miejscu do ponownego naładowania energią. 
 

Wymiary uśrednione
dł. 2,5-4 cm, szer. 1,8-2,5 cm
waga. ok 9-20g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane