KRYSZTAŁ LASEROWY (wisior) Powiększ do pełnego rozmiaru

KRYSZTAŁ LASEROWY (wisior)

Naturalny, LASEROWY kryształ górski, w postaci wisiorka.
Kryształy Laserowe, to smukłe, długie kryształy górskie. Nazywane są laserowymi, ze względu na formę, dzięki której koncentrują i przekazują energię w ukierunkowany sposób, jak laser.

Więcej szczegółów

Naturalny, LASEROWY kryształ górski, w postaci wisiorka.


Kryształy Laserowe
, to smukłe, długie kryształy górskie. Nazywane są laserowymi, ze względu na formę, dzięki której koncentrują i przekazują energię w ukierunkowany sposób, jak laser.
Najcenniejsze są kryształy szersze przy nasadzie i zwężające się w kierunku szpica. Ale również te proste, jednorodne, posiadają właściwości skupiania wiązki energii w większym stopniu, niż standardowe, bardziej obłe kryształy.

Kryształ laserowy skupia, koncentruje i przyspiesza energię w wiązkę laserową. Może one być stosowany dla ukierunkowanego leczenia, rozpuszcza również blokady energetyczne. Może być też wykorzystany w celu utworzenia pola ochronnego wokół człowieka, a także do przekazania energii z określoną intencją (uzdrowienia, wzmocnienia, oczyszczenia itp).

Kryształy laserowe z Lemurii
Istnieje koncepcja, że nasi przodkowie z Lemurii pozostawili po sobie kryształy ze świetlistym zapisem o równości i bezwarunkowej miłości, jako przekaz od starożytnych zaawansowanych cywilizacji. Zostały pozostawione, aby pomóc nam zrozumieć jak tworzyć Jedność i Harmonię, żyć w pokoju, bez walki.
Kryształy te mają charakterystyczny smukły, podłużny kształt, zwężający się ku czubkowi i trochę inną liczbę ścianek (inny profil kryształu, jakby lekko spłaszczony). Po uderzeniu drugim kryształem wydają wyższy dźwięk, niż kryształy zwykłe.


Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii - tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go (jednym z proponowanych zastosowań jest użycie go w urządzeniach orgonitowych, po wcześniejszym zaprogramowaniu na oczyszczanie atmosfery, przestrzeni itp).

Kryształ górski służy doskonale do oczyszczania, energetyzacji, wzmacniania, sprzyja medytacji.
Kryształy górskie należy regularnie oczyszczać i ładować energią - umyć zimną wodą i pozostawić w słonecznym miejscu do ponownego naładowania energią. 

 

Wymiary uśrednione:
dł. 4,5-6,5 cm
szer. 1-1,5 cm
waga 8-11,5g

Produkty powiązane