AMAZONIT szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

AMAZONIT szlifowany (wisiorek)

AMAZONIT szlifowany (wisiorek).
CZAKRA GARDŁA i SERCA.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

12,50 zł

Amazonit, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) w postaci wisiorka. Naturalna, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów.

Amazonit poprawia samopoczucie, zwiększa kreatywność.
Powiązany z czakrą gardła oraz serca. Łagodzi i uspokaja, więc wskazany jest w stanach napięcia, zmęczenia umysłu, stresu. Dobrze wpływa na aurę, uaktywnia intuicję.
Jedną z jego właściwości jest przeciwdziałanie depresji (kamień optymizmu).
Kamień szczęcia!


Na poziomie fizycznym - korzystny dla serca, układu nerwowego. Starożytni nazywali go kamieniem młodości, jako że podobno odmładzał tych, którzy nosili go bezpośrednio na skórze i sprawiał, że długo zachowywała ona jędrność i ładny wygląd. Współcześnie zaleca się go kobietom, zwłaszcza w okresie menopauzy, gdyż systematyczne noszenie go ułatwia zachowanie równowagi wapniowej w organizmie i stymuluje system nerwowy. Mija podobno dzięki temu skłonność do irytacji.

Wymiary uśrednione:
dł. 2,7-3,3 cm, szer. 2,2-2,6cm
waga ok. 12-21g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane