AKWAMARYN szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

AKWAMARYN szlifowany (wisiorek)

AKWAMARYN szlifowany (wisiorek). 
CZAKRA GARDŁA

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

23,90 zł

Naturalny akwamaryn, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) w postaci wisiorka. Wspaniała, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów.

Akwamaryn to odmiana berylu, najczęściej w kolorach bladozielonym i niebieskim. Posiada niepowtarzalną moc - odstrasza złe duchy, przyciągając jedynie te, przynoszące dobro i piękno. Przynosi bogactwo i wesołość.
Minerał ten jest kojarzony z oczyszczeniem, medytacją, pogodą ducha, równowagą, mocą wewnętrzną, sprzyja przyjaźni i wierności, ułatwia wyrażanie uczuć i realizowanie marzeń. Podsyca tęsknotę za harmonią i pokojem na świecie.
Akwamaryn cieszy się mianem talizmanów rodzinnych - zapewnia im szczęście i pomyślność.
Posiada również moc uzdrawiania.
Zielone i błękitne leczą oczy i przynoszą ulgę skołatanym nerwom.

Łagodzi dolegliwości gardła i krtani. Pomaga przy nerwicy, łagodzi depresje, chorobę lokomocyjną. Wzmacnia witalność, nerki, wątrobę, śledzionę, leczy płuca, skórę, żylaki. Pomaga przy zatrzymywaniu płynów w organizmie, stymuluje produkcję białych krwinek.

Niekiedy nazywa się go klejnotem przyszłości, pełnię mocy bowiem ma osiągnąć w dobie Wodnika. Akwamaryn stanie się amuletem odkrywców. Da im odwagę i siłę na stworzenie nowego, lepszego świata, gdzie będą dominować poświęcenie i braterstwo, dając początek nowym ideom i prądom.
Wzmacnia intelekt, łagodzi agresję, zasila intuicję i miłość, usuwa zazdrość.

Wymiary uśrednione:
dł. 3,2-4 cm, szer. 1,7-2,5cm
waga ok. 6-13g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane