GRANAT szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

GRANAT szlifowany (wisiorek)

GRANAT szlifowany (wisiorek).
CZAKRA PODSTAWY

Więcej szczegółów

Naturalny granat, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) w postaci wisiorka. Naturalna, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów.

Granat - jego kolor daje siłę napędową, siłę woli, wiarę w sukces i siebie. Może być stosowany jako talizman ochronny - zabezpiecza właściciela przed złem i klęską.
Granat to kamień czystości i prawdy oraz miłości i współczucia. Reprezentuje pierwotny ogień, stworzenie świata z chaosu, oczyszczania i miłości. To kamień mocnych, intensywnych uczuć. Wiąże się również z namiętną miłością i zaleca szczególnie osobom cierpiącym na spadek potencji seksualnej.
Wspomaga rozwój wyobraźni i wizualizacji. Jest uważany za kamień szczęścia, miłości, sukcesu, pomocny w sprawach biznesowych. Leczy z melancholii i depresji, wzmacnia instynkt przetrwania i potęguje odwagę i nadzieję, szczególnie w sytuacjach krytycznych.

Chroni przed chorobami serca, skóry, walczy ze stanami zapalnymi. Wpływa na organy rozrodcze, aktywizując je. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie krwi. Wskazany dla osób zniechęconych do życia, ospałych, leniwych, dodaje siły, wzmacnia energię. Można uzywać go do usuwania toksyn, oczyszcza krew i ważne organy i pomaga w przyswajaniu witamin i minerałów. Regeneruje organizm, stymulując przemianę materii. Pomaga naprawić DNA. Wspomaga czakrę podstawy. 
 

Wymiary uśrednione:
dł. 1,7-2,1 cm, szer. 1,2-1,7 cm
waga: ok. 6-12g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane