HEMATYT szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

HEMATYT szlifowany (wisiorek)

HEMATYT szlifowany (wisiorek).  
CZAKRA PODSTAWY

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


6,90 zł

Zawieszka z hematytu. Niewielki rozmiar pozwala nosić ten minerał w każdej sytuacji (nie będzie przeszkadzał), co pozwoli właścicielowi nasycić się energią kamienia i wykorzystywać jego właściwości na co dzień.

Hematyt sprowadza siłę, odwagę, zwiększa magnetyzm osobisty. Przyciąga miłość. Poprawia pamięć.
Hematyt łączy nas z ziemią i z „tu i teraz". Dodaje odwagi w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego. Ponosi poczucie wartości własnej.
W starożytności uznawany za Kamień Wojowników. Reprezentuje trwałość, siłę, trzymanie się zasad, poświęcenie, ale też atrakcyjność i osiąganie zamierzonych celów. Wpływa korzystnie na potencję. Jest to wspaniały kamień ugruntowujący.

W trakcie choroby i zaraz potem - ułatwia proces powrotu do zdrowia, wzmacnia ciało. Przeciwdziała upływom krwi, goi rany i zaognione wrzody (należy go położyć na chore miejsce). Doskonały dla śledziony, kręgosłupa oraz krwi. Pomaga przy anemii, jest również przeciwkrwotoczny (doskonały dla kobiet, szczególnie w czasie obfitej miesiączki). Skuteczny przy złamaniach, bólach kręgosłupa, chorobie lokomocyjnej, bezsenności, skurczach. Przyspiesza gojenie ran, pomaga w leczeniu żylaków. 

Wymiary uśrednione:
dł. 1,8-2,2 cm, szer. 1,2-1,6 cm
waga: ok. 5-8g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane