MERKABA - kwarc różowy (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

MERKABA - kwarc różowy (wisiorek)

Wisiorek z kwarcu różowego, szlifowany w formie Merkaby. ŚWIĘTA GEOMETRIA.

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny

36,31 zł

Obniżka!

-9%

39,90 zł

Wisiorek z kwarcu różowego, szlifowany w formie Merkaby. Bryła ta składa się z dwóch piramid o trójkątnej podstawie, wzajemnie się przenikających.

Samo słowo MERKABA oznacza nośnik, rydwan ze światła wykorzystywany przez Mistrzów do osiągnięcia wyższych poziomów oraz do łączenia się z tymi, którzy je osiągnęli. Merkaba to pole energii otaczające każdą żyjącą istotę w całym wszechświecie, zbudowane według świętej geometrii, łączące ducha, ciało i serce. Pomaga dotrzeć do innych poziomów rzeczywistości lub potencjałów życiowych. W pracy z Merkabą chodzi o reaktywowanie pól otaczających nasze ciało fizyczne. Regularna praca medytacyjna pozwala otworzyć serce, odczytywać swój głos wewnętrzny, zbudować zaufanie do siebie i innych, rozszerzyć pole świadomości, osiągnąć pełnię swojego potencjału. Uruchamia się proces wewnętrznego uzdrawiania i odmłodzenia ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego.

Kwarc różowy wzmacnia wrażliwość na piękno, pogłębia otwarcie na innych, umiejętność przebaczania, zdolność zwalczania negatywnych emocji. Wspomaga kobiecą energię. Pomocny przy problemach z: sercem, jelitami, stanami lękowymi, depresją, stresem. Dobrze działa na cerę, przynosi młodzieńczy wygląd i płodność. Równoważy popęd płciowy. Korzystny dla krwi, nerek, śledziony. Kwarc różowy emanuje wibracją miłości, rezonuje z czakrą serca, uaktywniając ją i uzdrawiając. Wzmacnia wszystkie formy miłości - od ludzkiej, rodzicielskiej, partnerskiej, po duchową, uniwersalną.

Wymiary: średnica ok. 2,1 cm

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerału nie jest jednolita.
Ważne! Jest to naturalny fragment minerału, więc może posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnego kamienia, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkt ręcznie wykonany!

Produkty powiązane