SZMARAGD szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

SZMARAGD szlifowany (wisiorek)

SZMARAGD szlifowany (wisiorek). 
CZAKRA SERCA (dodatkowo - uaktywnia czakrę Trzeciego Oka)

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

20,00 zł

Obniżka!

-2,00 zł

22,00 zł

Szmaragd, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) w postaci wisiorka. Naturalna, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów.

Szmaragd - bardzo poszukiwany, wyjątkowo cenny kamień kolekcjonerski i jubilerski. Obdarza natchnieniem, przywraca fizyczną i duchową równowagę. Wzmacnia marzenia, medytację, duchowość. Jego atrybuty to: uprzejmość, miłość, spokój, cierpliwość, pomyślność.
Szmaragd balansuje czakrę serca, równoważy ciało eteryczne, astralne i emocjonalne, co stabilizuje osobowość i zwiększa parapsychiczne i jasnowidzące zdolności. Aktywuje również czakrę trzeciego oka. Jest szczęśliwym klejnotem mocno zakochanych. Chroni również swego właściciela przed zdradą. Szmaragdowy talizman chroni ognisko domowe przed wszelkim złem, dlatego jest szczególnie polecany zamężnym kobietom i matkom. Szmaragd nazwany jest też kamieniem miłości i uważa się go za jej ucieleśnienie.

Działanie lecznicze: obniża gorączkę, łagodzi stany podniecenia. Wpływa na poprawę nastroju, ucisza gniew. Działa również leczniczo na narządy wzroku - co zostało naukowo udokumentowane. Szmaragd był wykorzystywany dla odmładzania i regeneracji. Ma on właściwości bakteriobójcze dlatego powinien być wykorzystywany przy wszystkich infekcjach bakteryjnych jako wspomaganie przy leczeniu z grypy, anginy, czerwonki, biegunce i chorobach układu pokarmowego (zatrucia). Szmaragd matowy (nie przezroczysty) służy do celów ziemskich, z kolei przejrzysty służy bardziej do celów duchowych, bez podkreślania ziemskiej mocy. Ale przejrzystość kamieni nie ma, aż takiego dużego wpływu na ich walory terapeutyczne.

Wymiary uśrednione: dł. 1,5-2,5cm, szer. 1,2-1,7cm

Produkty powiązane