DUMORTIERYT szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

DUMORTIERYT szlifowany (wisiorek)

DUMORTIERYT szlifowany (wisiorek).
CZAKRA TRZECIEGO OKA i GARDŁA.

Więcej szczegółów

Dumortieryt (cenny minerał) w postaci wisiorka. Niewielki rozmiar pozwala nosić ten minerał w każdej sytuacji (nie będzie przeszkadzał), co pozwoli właścicielowi nasycić się energią kamienia i wykorzystywać jego właściwości na co dzień.

Dumortieryt to rzadki krzemian - otwiera na komunikację z aniołami i przewodnikami duchowymi, sprzyja jasnowidzeniu. Pomaga usunąć dawne przyczyny obecnych dolegliwości i niepowodzeń, uwolnić się od niepotrzebnych więzów karmicznych. Doskonały na nadwrażliwość, tremę przed występami publicznymi, napady paniki i depresyjne myśli (uspokaja, relaksuje).

Dumortieryt pomaga odnaleźć się w związkach miłosnych przechodzących kryzys, a także przyciągnąć swoją drugą połówkę. Rozwija cierpliwość, zrozumienie, odporność na kryzysowe sytuacje, pomaga trzeźwo spojrzeć na otaczający nas świat i ludzi. Minerał ten pomaga zyskać pozytywne nastawienie, odwagę i być bardziej skutecznym w biznesie, polepsza też umiejętności organizacyjne - dlatego jest to doskonały kamień dla osób rozpoczynających, lub prowadzących działalność gospodarczą.
Pomaga w bólach głowy, padaczce, goi podrażnienia skóry, skurcze, kolki, biegunki i chorobę lokomocyjną oraz nudności.

Wymiary uśrednione
dł. 1,5-2cm, szer. 1-1,6cm 
waga: ok. 3-5g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane