MASAŻER / RÓŻDŻKA VOGEL (wisiorek z kryształu górskiego)

Wisiorek z kryształu górskiego, szlifowanego w formę dwustronnie zakończonej różdżki, inspirowanej przez Marcela VOGEL. CZAKRA KORONY.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

39,60 zł

Obniżka!

-10%

44,00 zł

Wisiorek z kryształu górskiego, szlifowanego w formę dwustronnie zakończonej różdżki, inspirowanej przez Marcela VOGEL. Minerał opleciony jest bardzo estetycznie w spiralnie zwinięty metal (nie jest to srebro!).

Masażer/różdżka VOGEL z kryształu górskiego jest skutecznym narzędziem leczniczym - można go wykorzystać w trakcie zabiegów Reiki i innych rodzajów sesji energetycznych. Energia i intencja mogą dzięki niemu zostać mocno skoncentrowane i pogłębione. Może też służyć do oczyszczania chorobowo zmienionych obszarów ciała, energetyzacji, wzmacniania, masażu oraz jako stymulator punktów akupunktury/akupresury. Masażer/różdżka VOGEL jest dwustronnie ostro zakończony i szlifowany według specyfikacji legendarnego naukowca IBM i specjalisty od uzdrawiania kryształami - Marcela Vogel. Jest to naprawdę cenne i potężne narzędzie wspomagające uzdrawianie, jak też piękna krystaliczna różdżka. Kryształ posiada stronę/końcówkę żeńską (szerszą) oraz męską (węższą). Energia przenika do masażera przez końcówkę żeńską i przemieszcza się do końcówki męskiej i z niej wydostaje się w formie "laserowego światła". Energie ulega wzmocnieniu, więc masażera/różdżki VOGEL należy używać świadomie (posiada silną energię - to kryształ dla zaawansowanych). 

Kryształ górski to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, m.in. przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy i zawroty głowy. Ma on właściwości oczyszczające naczynia krwionośne, żyły i naczynia wieńcowe serca. Poprawia krążenie, ma kojące działanie na gruczoły i steruje produkcją czerwonych i białych krwinek/ciałek krwi. Kryształ górski chroni i czyści naszą aurę, likwiduje blokady w ciele i dodaje dużo energii. Stymuluje siły witalne, które pozwalają człowiekowi na szybki powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego.


Wymiary uśrednione: dł. 4,3-5,5cm, szer. 0,9-1,4cm

Produkty powiązane