SZKLANA BUTELKA DO WODY - Symbol OM, KWIAT ŻYCIA, Słowo DZIĘKUJĘ (1,2 l)

SZKLANA, NIEBIESKA BUTELKA DO WODY (z korkiem i woreczkiem) - 1200ml (1,2l)
Wytłaczany na ściance Symbol OM; KWIAT ŻYCIA na spodzie.
Słowo "DZIĘKUJĘ" w kilku językach w dolnej części butelki (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

112,90 zł

SZKLANA, NIEBIESKA BUTELKA DO WODY (z korkiem i woreczkiem) - 1200ml (1,2l)
Wytłaczany na ściance Symbol OM; KWIAT ŻYCIA na spodzie.
Słowo "DZIĘKUJĘ" w kilku językach w dolnej części butelki (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski).

Butelka wykonana z Miłością - służy do przesyłania dobrych wibracji do wody.

Woda posiada pamięć i jest programowalna. Butelka Wdzięczności ze Świętymi Symbolami, ma na celu rewitalizację wody, która przepływa przez nasze ciało, włączając dodatnie częstotliwości do cyklu życia, a tym samym błogosławiąc naszą planetę naszą wdzięcznością.

Butelka Wdzięczności zachęca nas do większej świadomości myśli i słów, którymi ładujemy wodę, zachęcając nas do aktywnego uczestnictwa w regeneracji ziemi naszymi najlepszymi myślami. Dodaje mocy Twoim intencjom, dzięki potężnej wibracji symboli wytłoczonych na jej powierzchni, a także zaprojektowanych z wykorzystaniem proporcji opartych na Świętej Geometrii.

Butelka jest produkowana w Hiszpanii, ze szkła w 100% pochodzącego z recyklingu, zgodnie z tradycyjnymi metodami, które nie zanieczyszczają środowiska. Ponadto, kupując butelkę, pomagasz sfinansować projekt OmWater, który obejmuje propozycje zrównoważonej architektury i ponownego zalesiania.

Złota Proporcja (struktura odzwierciedlona w naturze), symbol OM (dźwięk stworzenia), niebieski kolor do solaryzacji wody, nasiono życia pulsujące od dołu i Wdzięczność - wszystko to jest zjednoczone w tej butelce, aby pozytywnie podnieść wibracje wody i tych, którzy jej używają.


Naturalny ekologiczny korek
Woda również musi oddychać, dlatego dodaliśmy do butelki naturalny korek, który chroni wodę przed zanieczyszczeniem. Korek został poddany obróbce antyseptycznej, zapewniając jego czystość, nie powodując przykrego zapachu i smaku wody.

100% szkło z recyklingu - 0% metali ciężkich
Ta butelka ma na celu przyczynić się do wykorzystania wody z kranu i uniknąć masowego użycia plastikowych pojemników. Jest produkowana ze szkła w 100% pochodzącego z recyklingu, wolnego od metali ciężkich, dlatego w pełni nadaje się do ponownego recyklingu.
Recykling - uważamy, że miłość i szacunek dla planety są fundamentalne, ponieważ wszyscy jesteśmy Jednym.


100% bawełniana torba
Butelka znajduje się w naturalnej bawełnianej torbie wyprodukowanej w Hiszpanii, z organicznej bawełny.

Symbol OM
Om, święta Sylaba, Jestem Błogością, Istnieniem i Świadomością. Dźwięk stworzenia.

Złota Proporcja
Butelka jest w całości zaprojektowana przy użyciu złotego podziału, tak jak Natura.
Użycie Złotej Proporcji wprowadza butelkę w harmonię ze wszystkimi żywymi formami i samym ruchem Wszechświata. Ten wzór matematyczny leżący u podstaw Natury jest rozpoznawany nawet przez naszą podświadomość. Wszystko to przyczynia się do poprawy jakości wody i nadaje jej wspaniałe właściwości.

Ziarno Życia - Kwiat Życia
Ziarno Życia, ożywiające wodę świętym planem stworzenia.

Kolor do solaryzacji wody
Niebieska solaryzacja wody jest korzystna dla dzisiejszej ewolucji osobistej i zbiorowej.

Wdzięczność
Na butli wytłoczono słowo DZIĘKUJĘ w kilku językach, aby dodać transformującej mocy Wdzięczności. Dzięki wdzięczności otwierają się duchowe wymiary życia i obfitości.

Ergonomia
Rozmiar butelki jest pomocny w jej użytkowaniu, dzięki jej średnicy i zbalansowaniu.
Zaprojektowany, aby idealnie pasował do lodówki, z szerokim wąskim gardłem dla łatwego napełniania.
----------------------------------------

ZESTAW
Każda butelka jest dostarczana w bawełnianej torbie z naturalnym korkiem i ulotką z informacją o butelce i sposobie jej użycia. Dołączona jest również przezroczysta naklejka, aby dodać spersonalizowaną intencję dla wody w butelce.

Wymiary:
- wysokość 30 cm
- średnica ok. 8,5 cm
- waga: ok. 800g
- pojemność: 1,2 litra

Materiały: 
szkło z recyklingu, bez metali ciężkich!

korek ekologiczny,
woreczek - 100% bawełna ORGANICZNA

Produkty powiązane