Kadzidło medytacyjne - MUDRA APANA (oczyszczanie i wzmacnianie organizmu) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło medytacyjne - MUDRA APANA (oczyszczanie i wzmacnianie organizmu)

KADZIDŁO DO MEDYTACJI - MUDRA APANA
Kadzidło Mudra Apana jest pomocne w stanach mentalnego i fizycznego wyczerpania oraz w wspomagająco w usuwaniu toksyn z organizmu. 
Kadzidło może być również pomocne gdy stan wyczerpania jest spowodowany zewnętrznym, negatywnym wpływem.

Więcej szczegółów

KADZIDŁO DO MEDYTACJI - MUDRA APANA

MUDRY - to specjalne układy dłoni służące praktyce duchowej i uzdrawianiu ciała.
Kiedy używamy tych układów w medytacji lub w praktyce pranayama, kierujemy przepływem energii w ciele za pomocą rąk. Kiedy układamy dłonie w mudry, stymulujemy różne obszary mózgu i tworzymy specyficzny obwód energetyczny w ciele.

ZNACZENIE MUDRY APANA

Ta mudra ma na celu oczyszczenie narządów wewnętrznych z toksyn i patogenów. Dzięki niej detoksykuje się całe ciało i po jej wykonaniu czujemy się lżejszymi i bardziej witalnymi.
Mudra ta pomaga w problemach z układem moczowym, cukrzycą, nadmiernym poceniem się. Może być też pomocna w przypadku nadmiaru śluzu w obszarze płuc.

Aby Mudra APANA była jeszcze bardziej skuteczna, warto zapalić ziołowe, ręcznie wykonane w Nepalu kadzidło, z dodatkiem żywicy Bdellium (oraz ziół i innych żywic) - ożywia i wzmacnia ono Mudrę Apana.

Kadzidło Mudra Apana jest pomocne w stanach mentalnego i fizycznego wyczerpania oraz w wspomagająco w usuwaniu toksyn z organizmu.
Kadzidło może być również pomocne gdy stan wyczerpania jest spowodowany zewnętrznym, negatywnym wpływem.W każdym opakowaniu znajduje się ok.30 kadzideł i podstawka do spalania.
Kadzidło jest ręcznie robione i pakowane w ekologiczny papier Nepali Lokta. 

Produkty powiązane