Kadzidło medytacyjne - MUDRA SURYA (wzmacnia żywioł ognia w ciele) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło medytacyjne - MUDRA SURYA (wzmacnia żywioł ognia w ciele)

KADZIDŁO DO MEDYTACJI - MUDRA SURYA
Kadzidło Mudra Surya wzmacnia żywioł ognia/słońca kryjący się w naszym ciele, skutkuje to polepszeniem metabolizmu oraz trawienia
Kadzidło jest szczególnie użyteczne podczas redukowania wagi ciała oraz zwiększania jego temperatury w chłodne, zimowe dni (zapobiegając przeziębieniom).

Więcej szczegółów

KADZIDŁO DO MEDYTACJI - MUDRA SURYA

MUDRY - to specjalne układy dłoni służące praktyce duchowej i uzdrawianiu ciała.
Kiedy używamy tych układów w medytacji lub w praktyce pranayama, kierujemy przepływem energii w ciele za pomocą rąk. Kiedy układamy dłonie w mudry, stymulujemy różne obszary mózgu i tworzymy specyficzny obwód energetyczny w ciele.

ZNACZENIE MUDRY SURYA

Surya mudra zwiększa element ognia i eliminuje element ziemi w ciele. Surya, sanskryckie określenie, oznacza „słońce”, a mudra oznacza „gest”. Wykonywanie tej mudry: zwiększa ciepło w ciele, poprawia metabolizm, sprzyja utracie wagi, pomaga w leczeniu grypy, wzmacnia oczy i poprawia widzenie.

Aby Mudra SURYA była jeszcze bardziej skuteczna, warto zapalić ziołowe, ręcznie wykonane w Nepalu kadzidło, z dodatkiem żywicy Olibanum oraz innych ziół oraz żywic.
Kadzidło Mudra Surya wzmacnia żywioł ognia/słońca kryjący się w naszym ciele, skutkuje to polepszeniem metabolizmu oraz trawienia.
Kadzidło ze względu na swoje właściwości jest szczególnie użyteczne podczas redukowania wagi ciała oraz zwiększania jego temperatury w chłodne, zimowe dni (zapobiegając przeziębieniom).

W każdym opakowaniu znajduje się ok.30 kadzideł i podstawka do spalania.
Kadzidło jest ręcznie robione i pakowane w ekologiczny papier Nepali Lokta. 

Produkty powiązane