ZEGAR z JELENIEM (ścienny) Powiększ do pełnego rozmiaru

ZEGAR z JELENIEM (ścienny)

Piękny zegar ścienny ze Zwierzęciem Mocy - JELENIEM

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


39,90 zł

Piękny zegar ścienny ze Zwierzęciem Mocy - JELENIEM. Zegar został zaprojektowany przez Lisę Parker.

Zegar z nadrukowaną grafiką wykonany jest z płyty pilśniowej (MDF). Przód produktu jest pokryty dekoracyjną grafiką.

Z tyłu zegara znajduje się prosty mechanizm zegarowy, który wymaga do działania zasilania jednej baterii typu AA (nie dołączone). Z tyłu znajduje się również wycięcie umożliwiające zawieszenie zegara na ścianie.

Piękna ozdoba każdego domu.
__________________________

ZWIERZĘTA MOCY
Jak pielęgnować więź ze swoim zwierzęciem mocy?
 Sposobów może być wiele. W relacji z naszym zwierzęciem mocy istotnym jest pielęgnowanie wzajemnej bliskości oraz głębsze poznanie jego cech. Może to być np. częste myślenie o naszym zwierzęciu, poznanie go w środowisku naturalnym, spoglądanie na zdjęcia oraz obrazy przedstawicieli jego gatunku, kolekcjonowanie jego podobizn, figurek albo symboli oraz umieszczenie jego podobizny nad swoim łóżkiem. Ważnym jest poznawanie ich natury, zwyczajów oraz cech przewodnich; próbowanie wejrzenia nie tylko w ich zwierzęcą, ale i duchową naturę.
 

JELEŃ – OPIEKUN/ SIŁA MARZEŃ
Jeleń to zwierzę pelne godności. Jego uczucia są bardzo głębokie. Daje  siłę marzeń, pokazuje , jak poradzić sobie z ciemną stroną życia i pomaga zrozumieć Twoje uczucia. Dodaje odwagi, aby zaufać, pokonać strach przed nieznanym i pozbyć się starych nawyków. Oprócz tego Jeleń daje również siłę wytrwania i zachęca aby niewzruszenie podążać swoją drogą.

Medycyna, którą przynosi ze sobą Jeleń to głównie delikatność, przejawiająca się zarówno w wypowiadanych słowach, jak również w myślach oraz poprzez dotyk. Umiejętność słuchania, gracja oraz  umiłowanie do harmonii. Zdolność przetrwania, moc wdzięczności i dawania, a także zdolnośc do poświęcenia się dla Wyższego Dobra. Jeleń wskazuje również alternatywne ścieżki, które mogą doprowadzić Nas do celu.

Jeleń, jest również  silnie połączony ze świętością Lasu. Symbolizuje niezależność, oczyszczenie oraz dumę. Zwany jest Królem Lasu, Obrońcą żyjących w nim Stworzeń. Esencją jego nauk jest świadomość, że dzięki miłości i wyrozumiałości, możemy wyjść zwycięsko z wielu trudnych sytuacji życiowych – miłość pozwoli nam zrozumieć prawdziwe znaczenie Jedności.

Zatem jeśli spotykasz na swojej Drodze Jelenia, który zechciał być Twoim Nauczycielem, może to oznaczać, że jesteś osobą delikatną, kochającą oraz pełną współczucia lub, że nad tymi właśnie aspektami Twojego życia musisz popracować. Być może stoisz właśnie w życiu przed sytuacją, która tego właśnie wymaga. Jeżeli odczuwasz negatywne emocje, gniew spróbuj odpuścić, być bardziej wyrozumiałym, współczującym.

Jelenie są Świętymi Posłańcami Pokoju, uczą swoich Podopiecznych jak otwierać  serca na bezwarunkową Miłość, która ma ogromną siłę. Zachęcają by  Spokoju i równowagi  szukać w Naturze. Przekazują Nam potężną lekcję. Wszyscy urodziliśmy się ze zdolnością do niczym nieograniczonego okazywania miłości, często jednak poprzez nauki i doświadczenia życiowe, poprzez wychowanie stajemy się twardzi i zamknięci w sobie, często uciekający przed światem. Uważajmy, żeby nie utracić bezpowrotnie tej zdolności. Kroczmy zdecydowanie po Naszej Ścieżce, miejmy otwarte serce,ufajmy swoim instynktom, nie pozwólmy by coś odciagało Nasza uwagę od celu. Bądźmy czujni i uważni, otaczajmy siebie i  swoich Bliskich troską. Nie próbujmy zmieniać innych na siłę, starajmy się poprzez wyrozumiałośc i delikatność ukierunkować ich na właściwą Drogę. Akcpetuj ich takich, jakimi są. Równowagę i prawdziwą siłę odnajdziemy w miłości i współczuciu.

Zmysły Jelenia są niezmiernie wyczulone, pozwalają widzieć w ciemnościach, a Nam intuicyjnie rozumieć symbolikę wydarzeń. Ludzie, którym przewodzi Jeleń czesto sprawiaja wrażenie nieobecnych, zatopionych w swoich myślach. Mają predyspozycje do jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Poruszaja się miezy cieniami, wykrywają najmniejsze szelesty i słysza to, co nie zostalo nawet wypowiedziane. To są Dary Jelenia dla Nas.
 

Kiedy w Twoje życie wkracza Jeleń obudzi się w Tobie niewinność i świeżość. Twój Nowy Świat czeka za rogiem.


Wymiary: średnica 30cm; głębokość 3cm
Kolor: granatowy-zielono-brązowy

Produkty powiązane