ZEGAR z JEDNOROŻCAMI (ścienny) - Nr 2 Powiększ do pełnego rozmiaru

ZEGAR z JEDNOROŻCAMI (ścienny) - Nr 2

Piękny zegar ścienny ze Zwierzętami Mocy - BIAŁYMI JEDNOROŻCAMI i MOTYLAMI.

Więcej szczegółów

Piękny zegar ścienny ze Zwierzętami Mocy - BIAŁYMI JEDNOROŻCAMI i MOTYLAMI. Zegar został zaprojektowany przez artystkę Lisę Parker.

Zegar z nadrukowaną grafiką wykonany jest z płyty pilśniowej (MDF). Przód produktu jest pokryty dekoracyjną grafiką.

Z tyłu zegara znajduje się prosty mechanizm zegarowy, który wymaga do działania zasilania jednej baterii typu AA (nie dołączone). Z tyłu znajduje się również wycięcie umożliwiające zawieszenie zegara na ścianie.

Piękna ozdoba każdego domu.
__________________________

ZWIERZĘTA MOCY
Jak pielęgnować więź ze swoim zwierzęciem mocy?
 Sposobów może być wiele. W relacji z naszym zwierzęciem mocy istotnym jest pielęgnowanie wzajemnej bliskości oraz głębsze poznanie jego cech. Może to być np. częste myślenie o naszym zwierzęciu, poznanie go w środowisku naturalnym, spoglądanie na zdjęcia oraz obrazy przedstawicieli jego gatunku, kolekcjonowanie jego podobizn, figurek albo symboli oraz umieszczenie jego podobizny nad swoim łóżkiem. Ważnym jest poznawanie ich natury, zwyczajów oraz cech przewodnich; próbowanie wejrzenia nie tylko w ich zwierzęcą, ale i duchową naturę.

 

JEDNOROŻEC – CZYSTOŚĆ SERCA
Jednorożec wzywa Cię do przypomnienia sobie, kim naprawdę jesteś. Utożsamia subtelną, a zarazem potężną, krystalicznie czystą moc. Przychodzi do Ciebie, gdy jesteś już gotowy, otwiera twe oczy i pokazuje świat takim, jaki jest naprawdę.

Jednorożec przestrzega Cię przed wypieraniem ciemnych aspektów życia, koncentrując się jedynie na tym, co jasne. Przestrzega również przed przyjmowaniem postawy ofiary, bezsilnością i pochopnym działaniem.
Jednorożec wkracza do życia tylko nielicznych. Sprawdza najpierw czystość naszego serca, naszą zdolność do pokory i służenia innym. Jednorożec pomaga połączyć ich własną moc z mocą kosmiczną, boską, tak by stały się one jednym.

Moc jednorożca jest bardzo delikatna, subtelna, ale niezwykle silna. Przypomina nam o naszym Źródle, nawołuje do tego, by uwolnić się od karmy, wewętrznych ciężarów, oporów, lęków, niepokojów i jakichkolwiek negatywnych energii i nasze ja wypełnić na nowo światłem. To czas wyciszenia, oczyszczenia, odrodzenia, przemiany. Pojawiając się jednorożec nie tylko zwiastuje przejście na wyższy poziom, ale pomaga nam się do niego przygotować, oczyścić, przetransformować. Przywraca nam pierwotną lekkość, uczy nas jak uchwycić energetyczne wibracje, harmonizować je i wprowadzać na wyższy poziom.

Jest strażnikiem bram i przejść do wyższych duchowych sfer. Może je przed nami otwierać, ale też pilnując, by nie dostało się tam nic nieczystego, również i zamykać. 


Wymiary: średnica 30cm; głębokość 4cm
Kolor: niebiesko-biały

Produkty powiązane