ZEGAR - WILK MAGICZNY (ścienny) - Nr 1 Powiększ do pełnego rozmiaru

ZEGAR - WILK MAGICZNY (ścienny) - Nr 1

Piękny zegar ścienny ze Zwierzęciem Mocy - Głową MAGICZNEGO WILKA. 

Więcej szczegółów

Piękny zegar ścienny ze Zwierzęciem Mocy - Głową MAGICZNEGO WILKA. 
Zegar został zaprojektowany przez artystkę Lisę Parker.

Zegar z nadrukowaną grafiką wykonany jest z płyty pilśniowej (MDF). Przód produktu jest pokryty dekoracyjną grafiką.

Z tyłu zegara znajduje się prosty mechanizm zegarowy, który wymaga do działania zasilania jednej baterii typu AA (nie dołączone). Z tyłu znajduje się również wycięcie umożliwiające zawieszenie zegara na ścianie.

Piękna ozdoba każdego domu.
__________________________

ZWIERZĘTA MOCY
Jak pielęgnować więź ze swoim zwierzęciem mocy?
 Sposobów może być wiele. W relacji z naszym zwierzęciem mocy istotnym jest pielęgnowanie wzajemnej bliskości oraz głębsze poznanie jego cech. Może to być np. częste myślenie o naszym zwierzęciu, poznanie go w środowisku naturalnym, spoglądanie na zdjęcia oraz obrazy przedstawicieli jego gatunku, kolekcjonowanie jego podobizn, figurek albo symboli oraz umieszczenie jego podobizny nad swoim łóżkiem. Ważnym jest poznawanie ich natury, zwyczajów oraz cech przewodnich; próbowanie wejrzenia nie tylko w ich zwierzęcą, ale i duchową naturę.

WILK – NAUCZYCIEL
Według Indian Ameryki Pn wilk to duch, który poprowadzi nas do najgłębszych poziomów siebie samego, do swej intuicji i wiedzy, jaką w sobie nosimy. Tej, która jest wynikiem doświadczenia. Jako zwierzę wewnętrznej mocy Wilk pełni rolę Nauczyciela. W wielu kulturach uważany był za Największego Duchowego Nauczyciela, który swoim podopiecznym ma do przekazania wiele cennych lekcji oraz darów. Ci, którym Wilk zechciał towarzyszyć zostali prawdziwie obdarowani przez Los.

Wilki zachęcają Nas do przeżywania życia bardziej swobodnie, podążając za własnym instynktem, a także do wsłuchiwania się w zew wolności. Nauki Wilka podpowiadają gdzie szukać w sobie siły, aby mieć odwagę podążać swoją Drogą. Przede wszystkim jednak uczy nas życia w stadzie, w społecznosci. Współpracy z grupą, zasad w niej rządzących oraz ich poszanowania. Uczy też pokory, by szanować poglądy innych, nawet jeśli sami sie z nimi nie zgadzamy.
Ukazuje nam pewne struktury społeczne, szacunek i wartości, jakich nie poznamy alienujac się ze społecznosci. Jednocześnie pokazuje, jak mimo uwikłania się w sfery rodzinne i społeczne pozostać sobą, wolnym i niezaleznym duchem.

Siła Wilka wysuwa na przód znaczenie instynktu, inteligencji, błyskotliwości, świadomość oraz znaczenie grupy, jako społeczności. Jeżeli opiekuje się Tobą WIlk należy zwrócić się ku swojej intuicji, wsłuchać się w swój wewnętrzny głos, który będzie nas prowadził przez życie. Mamy bowiem wrodzoną zdolność do wyczuwania oraz ‘widzenia’ duchowego tła wydarzeń oraz lekcji.

Wilk pojawia się w Naszym życiu również po to, aby przypominać Nam o lekacjach, które mamy przejść. Uczy Nas, aby to co już było pozostawiać za sobą. W takich sytuacjach, które miały już miejsce w naszym życiu, a w dalszym ciągu odczuwamy ich konsekwencje, jak np ograniczenie, niepotrzebny strach Wilk stawia przezd Nami wyzwanie, aby zerwać więzy przeszłości.

Ci, których prowadzi wilk na szamanskich drogach potrafią często wykazać się siłą i odwagą. Są wytrwali w dążeniu do celu i odporni na przeciwności. Z pomoca tego Zwierzęcia Mocy potrafią podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność z wszystkimi tego konsekwencjami. Wilk uczy ich mieć kontrolę nasd własnym życiem i własną ścieżką. Pomaga im osiągnać harmonię i żyć w zgodzie ze sobą, jednoczesnie żyjąc w zgodzie z otoczeniam. Potrafi nauczyć też dyscypliny.

Niektórzy twierdzą, że osoby z tym przewodnikiem mogą się sprawdzić jako nauczyciele i przewodnicy duchowi.
 
W typowo szamańskiej pracy jest to cudowny towarzysz, wierny, lojalny ale i surowy nauczyciel. Jest doskonałym opiekunem i przewodnikiem podczas wędrówek do szamańskich światów. Jest zawsze czujny i rozważny, a gdy trzeba potrafi ochronić i wyprowadzić z najtrudniejszych sytuacji.  Pomaga też przejsć zwycięsko ścieżkę do samego siebie.

Wymiary: dł. boku 29cm; głębokość 4cm
Kolor: grafitowo-brązowy

Produkty powiązane