BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus Terrestris), ziele pocięte - AFRODYZJAK Powiększ do pełnego rozmiaru

BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus Terrestris), ziele pocięte - AFRODYZJAK

NATURALNY AFRODYZJAK, WZMACNIA, DODAJE WIGORU, ZMNIEJSZA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

Więcej szczegółów

Tribulus Terrestris, tak zwany buzdyganek naziemny, to roślina pnąca występująca w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Wschodniej Europie, Indiach i Chinach. Wykorzystanie rośliny ma długą historię - tam gdzie rosła, ludzie stosowali ją do poprawy samopoczucia, wzmocnienia organizmu, zwiększenia libido, a także do poprawy przyrostu masy mięśniowej.

Roślina i ekstrakty z niej otrzymywane były używane w medycynie tradycyjnej w Azji w leczeniu zaburzeń sercowo-naczyniowych, żołądkowo-jelitowych i dróg moczowych, jak również stosowane jako afrodyzjak. Według ajurwedy zioło zwiększa płodność, produkcję nasienia i laktację. Odmładza układ rozrodczy, szczególnie macicę i gruczoły płciowe. Używana w niepłodności i impotencji.

W medycynie zachodniej stosowany jest przede wszystkim jako środek działający na nadciśnienie, zaburzenia oddawania moczu, stany zapalne gruczołu krokowego oraz choroby układu krążenia. Obniża poziom cholesterolu we krwi i wspomaga pracę wątroby oraz nerek.

Buzdyganek zapobiega ginekomastii – przerostowi gruczołów sutkowych u mężczyzn, oraz łysieniu spowodowanego podwyższonym poziomem złego 5-a-dihydrotestosteronu (DHT). Buzdyganek pobudza spermatogenezę u mężczyzn i owogenezę u kobiet
Pobudza syntezę białek. Zapobiega stłuszczeniu organów wewnętrznych. Łagodzi objawy andropauzy.

Buzdyganek ziemny działa pobudzająco, pomagając niwelować oznaki senności i zmęczenia, oraz dodaje energii oraz wigoru.


STREFA SEKSUALNA 
Wspomaganie wzwodu prącia jest związane z uwalnianiem tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia. Podobne działanie ma viagra. Z tą różnicą, że Tribulus terrestris jest naturalnym środkiem występującym w naturze i stosowanym od tysięcy lat. Istnieją doniesienia o zwiększaniu liczby, ruchliwości i żywotności plemników, przez co buzdyganek stosuje się również w leczeniu niepłodności u mężczyzn. Naukowcy zaobserwowali wyraźną poprawę jakości ejakulacji (wytrysku nasienia i porcji/ilości nasienia) po podawaniu buzdyganka.

SPORT
Efektami stosowania preparatów zawierających buzdyganek naziemny są przyrost masy mięśniowej oraz zwiększenie siły fizycznej.
Poprawia również przepływ krwi w mięśniach przez zwiększenie liczby erytrocytów, dlatego tak chętnie stosowany jest przez kulturystów i innych sportowców. Dzięki swojemu działaniu pobudzającemu oraz niwelującemu zmęczenie, stanowi alternatywę dla typowych suplementów stosowanych przed treningiem.


WSKAZANIA:

Dla mężczyzn (powyżej 40 lat):
- zwiększa stężenia testosteronu do 30%
- zwiększenie produkcji spermy
- łagodzi objawy andropauzy
- pomaga na problemy z prostatą
- wzrost zainteresowanie seksem
- przywraca witalność i wigor
- zwiększenie masy mięśni kosztem tłuszczu
- zmniejszenie napięcia.


Dla kobiet (w wieku od 40 lat):
- łagodzi negatywne objawy menopauzy
- redukuje tkankę tłuszczową
- zwiększenie stężenia FSH i estradiolu
- zwiększenie apetytu seksualnego
- tłumi bezsenność, stres, depresję, uderzenia gorąca, zmiany nastroju i drażliwość.


Kraj pochodzenia:
 Bułgaria
Waga: 50g; 100g

Produkty powiązane