Krople SANANGA FORCA (Kuntanawa) 10ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Krople SANANGA FORCA (Kuntanawa) 10ml

Sananga Forca pozyskiwana jest z korzenia oraz kory rośliny Tabernaemontana undulata.
ZASTOSOWANIE TRADYCYJNE
Sananga używana jest głównie do oczyszczenia sfery fizycznej i duchowej. Aplikacja wiąże się z przełamaniem wewnętrznych barier i blokad, dzięki czemu doświadczenie to mocno wpływa na ciało i umysł człowieka. 

Więcej szczegółów

Sananga Forca pozyskiwana jest z korzenia oraz kory rośliny Tabernaemontana undulata.
Pochodzi z amazońskiej dżungli od plemienia Kuntanawa. Wykorzystywana jest od tysięcy lat przez mieszkańców Brazylii oraz Peru, głównie do polowań w celu poprawy skupienia oraz wzroku. Po aplikacji widać głębię koloru, krople działają na kanały energetyczne oraz kanaliki łzowe.

Właściwości lecznicze
Sanaga jest również wykorzystywana do leczenia szerokiego zakresu problemów ze wzrokiem, takich jak: krótkowzroczność, percepcja głębi i koloru widzianych obrazów. Co więcej, ten magiczny lek jest wskazany w przypadkach ciężkich chorób oczu, takich jak: jaskra, zaćma i ślepota oraz astygmatyzm, zapalenie spojówek, suche i zaczerwienione oczy, nadwrażliwość na światło.

Poprawia drożność zatok i aplikowana z rozsądkiem, wpływa na poprawę zdrowia psychicznego. Człowiek czuje się lżejszy, zdrowszy i bardziej pewny siebie.


ZASTOSOWANIE TRADYCYJNE

Sananga oczyszcza ciało i umysł
Krople Sananga używane są głównie do oczyszczenia sfery fizycznej i duchowej. Ich aplikacja wiąże się z przełamaniem wewnętrznych barier i blokad, dzięki czemu doświadczenie to mocno wpływa na ciało i umysł człowieka. Uruchamia nowe formy percepcji, a największym atutem takiej aplikacji jest oczyszczenie z lęku.

Dawkowanie
Aplikacja Sanangi nie należy do przyjemnych, ze względu na silne doświadczenia pieczenia oczu przez kilka chwil po zakropleniu.

Sananga to krople do oczu, warto więc, aby w aplikacji obency był pomocnik.
Osoba przyjmująca krople, po wczesniejszym rozluźnieniu ciała i umysłu, kładzie się wygodnie lub siada po turecku. Ważne jest, aby przed każdą aplikacją wyciszyć swoje myśli, ponieważ szok spowodowany bólem może nas zdezorientować.
Przyjmuje się jedną kroplę, na jedno oko, bez odstępów w czasie.
Zaraz po aplikacji występuje mocne uczucie pieczenia i kłucia - należy wówczas przez 15-20 minut spokojnie leżeć i obserwować działanie tej duchowej Medycyny Roślinnej. Warto skupić się na oddechu i wizualizacji tego, jak ból usuwa zablokowane energie i przynosi głębokie uzdrowienie.
Ponadto mogą również wystąpić wymioty oraz intensywna praca jelit, które są kolejnym znakiem usunięcia zablokowanych energii i chorób. Należy się całkowicie poddać medycynie i jak najbardziej zrelaksować.

Po 10-15 minutach działanie powoli ustępuje, jednak subtelne efekty mogą utrzymać sie nawet kilka dni.

Zaleca się, aby Sanangę przyjmować maksymalnie raz na 3 dni.
Pamiętajmy więc o szacunku i respekcie dla ducha rośliny.

Sanange podobnie jak Ibogainę, można stosować do mikro-dozowania, można ją aplikować codziennie, ale powinno sie ściśle przestrzegać odpowiedniefo protokołu oraz trzymać się silnych intencji uzdrawiania, aby osiągnąć głębokie wyniki. 


Sposób użycia: do zastosowań zewnętrznych. Stosować przez okres 14 dni, następnie przerwać.
Przy dużej wadzie wzroku należy rozcieńczyć ekstrakt.

Skład: 100 % ekstrakt z rośliny Tabernaemontana undulata, roztwór.
Przechowywać w lodówce!

Kraj pochodzenia: Peru
Opakowanie: 10ml (buteleczka jest o większej pojemności, prosimy nie sugerować się jej objętością)

Produkty powiązane