Kubek KOŃ APACZ - kolorowy nadruk, porcelana Powiększ do pełnego rozmiaru

Kubek KOŃ APACZ - kolorowy nadruk, porcelana

Porcelanowy kubek (z uszkiem) z pięknym, kolorowym nadrukiem Konia indiańskiego.
Pijąc z kubka z symbolem zwierzęcego opiekuna, uruchamiasz przepływ energii między Tobą, a jego energetyczno-duchowym aspektem. Skorzystaj z tego prostego sposobu, aby pogłębić swoje kontakty ze Zwierzętami Mocy.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

19,90 zł

Porcelanowy kubek (z uszkiem) z pięknym, kolorowym nadrukiem Konia indiańskiego.
Pijąc z kubka z symbolem zwierzęcego opiekuna, uruchamiasz przepływ energii między Tobą, a jego energetyczno-duchowym aspektem. Skorzystaj z tego prostego sposobu, aby pogłębić swoje kontakty ze Zwierzętami Mocy.

 

Zwierzęta mocy - według wierzeń szamańskich każdy człowiek posiada swoje indywidualne zwierzę mocy, gdyż inaczej nie byłby w stanie przeżyć tu na Ziemi przez dłuższy czas; według szamanów ludzie schorowani, bez energii do życia, nieszczęśliwi, to tacy, którzy utracili swoje zwierzę mocy. Brak zwierzęcia mocy sprawia, że nie potrafią oni odnaleźć drogi do siebie samych, ciężko jest im funkcjonować w społeczeństwie, nawiązywać kontakty oraz więzi z innymi ludźmi. Opuszczenie przez zwierzę mocy powoduje, że czują się osamotnieni, pogrążeni w pustce, często chorują na depresje, izolują się od otoczenia nie widząc w niczym celu ani radości. Człowiek popada w określone choroby i przestaje być odpowiednio chroniony, traci swoją życiową siłę oraz odporność, łatwiej go zranić zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Każde zwierzę mocy charakteryzuje się tym, że pojawia się ono w snach bądź też w wizjach oraz posiada jakieś nadnaturalne umiejętności.

Szamani wierzą, że aby nasze zwierzę mocy nas nie opuściło należy o nie regularnie dbać. Wykonuje się to za pomocą różnych rytualów, w których można nawiązać kontakt ze zwierzęciem, prosząc o kontakt, obecność.
Zwierzę mocy ofiarowuje podopiecznemu swoją protekcję, szczególną moc oraz mądrość danego gatunku, lub klasy zwierząt które reprezentuje, a człowiek ofiarowuje zwierzęciu swoją energię, szacunek, wiarę w jego moc, zaufanie.

Jak pielęgnować więź ze swoim zwierzęciem mocy? Każdy powinien robić to tak, jak od momentu świadomości jego istnienia podpowiada mu sam duch opiekuńczy za pomocą intuicji. Sposobów może być wiele. W relacji z naszym zwierzęciem mocy istotnym jest pielęgnowanie wzajemnej bliskości oraz głębsze poznanie jego cech. Może to być np. częste myślenie o naszym zwierzęciu, poznanie go w środowisku naturalnym, spoglądanie na zdjęcia oraz obrazy przedstawicieli jego gatunku, kolekcjonowanie jego podobizn, figurek albo symboli oraz umieszczenie jego podobizny nad swoim łóżkiem. Ważnym jest poznawanie ich natury, zwyczajów oraz cech przewodnich; próbowanie wejrzenia nie tylko w ich zwierzęcą, ale i duchową naturę.

Zwierzęta Mocy to również duchowi pomocnicy szamana, uzdrowiciela, bez nich szaman nie byłby w stanie osiągać wielu rzeczy oraz uzdrawiać. Są to przewodnicy, którzy wspomagają go w wizjach oraz wędrówkach po innych wymiarach w poszukiwaniu zagubionej duszy, zwierzęcia mocy, czy potrzebnego lekarstwa na dane schorzenie. 

 

KOŃ 
Uosabia jednocześnie siłę ziemską i potęgę pozaziemską. Potrafi szybko przenosić człowieka w dalekie strony. Jest symbolem wolności, a także odpowiedzialności, ponieważ bierze na siebie odpowiedzialność za jeźdźca siedzącego na jego grzbiecie. Osoby mające jako swojego Opiekuna Zwierzęcego energię konia, idąc za jego przykładem, biorą na siebie odpowiedzialność za swoje otoczenie i za najbliższych. Chętnie też dzielą się z innymi swoimi zdobyczami i swoim rozumieniem wielu spraw.

Przywołajcie konia, a da Wam trochę swojej siły; nauczy, jak żyć z oddaniem, współczuciem i zawsze w pełnej gotowości.

Koń jest pełnym mocy, pięknym i dumnym stworzeniem. Koń jest zwierzęciem wielce poważanym i szanowanym praktycznie na całym świecie. Jest magiczną istotą mogącą zajrzeć w ludzką duszę. Indianie widzieli w nim stworzenie połączone z siłą magiczną szamanów. 
Koń uczy, że siła tkwi w liczebności. Uczy współpracy i mocnych więzów przyjaźni. Pokazuje nam, że kiedy zsynchronizujemy swoje potrzeby z potrzebami innych, staniemy się potężni i osiągniemy razem wyznaczony cel. Każdy, kto kiedykolwiek odbył konną przejażdżkę, wie, jak silnie można wówczas doświadczać poczucia wolności i swobody. Koń kocha wolność, ale jest też bezwarunkowo wierny swemu panu. Podobnie jak koń niesie na swoim grzbiecie jeźdźca, tak samo jeździec ponosi odpowiedzialność za swoje otoczenie. 
Koń pokazuje, że można uczyć się na własnych błędach i rozumieć nauki płynące z własnych potknięć - połączywszy to z doświadczeniami poprzednich wcieleń, otrzymujemy tym samym niezwykłą mądrość. 
Koń ma dzikiego ducha, który jest nie do złamania. Kocha wolność, ale jest wierny.

Ten, kto ma ze sobą medycynę Konia posiada duszę wojownika, a ona zabezpieczy każdą podróż i napełni siłą życiową.

 

Kubek może być  używany w mikrofalówce i zmywarce.

Wykonanie:
porcelana, nadruk kolor

Wymiary: wys. 10 cm, szer. 12,5cm, średnica 8,5 cm

Produkty powiązane