Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Warsztaty, 2017-04-29.
Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Koncert Gongów i Mis jest niezwykłą “kąpielą” w wibracji o leczniczych właściwościach. Ta starożytna forma generowania głębokich, wielotonowych dźwięków działa na wszystkie poziomy człowieka, regulując ciało, umysł, duszę oraz harmonizując aurę.

Na poziomie fizycznym, dźwięki gongów i mis pomagają przy takich dolegliwościach, jak: napięciowe bóle głowy, migreny, bolesne miesiączki, problemy z zatokami, nawracające infekcje, wszelkie problemy zdrowotne wywołane stresem, choroby stawów i kręgosłupa (często wywołane chronicznym napięciem), zaburzenia układu nerwowego (depresje, stany lękowe, nadpobudliwość, nerwice).

Na poziomie umysłu i duszy
Dźwięki te głęboko relaksują, pogłębiają zrozumienie wszelkich zachodzących w nas procesów i przemian, harmonizują pracę obydwu półkul mózgowych. Jeśli popłyniemy za dźwiękiem, nie zagłębiając się w jego analizę (wyciszając umysł) - wejdziemy w stan głębokiej medytacji, otwierając się na niezwykłe wewnętrzne doświadczenia.

Zobacz przykład gry na gongu:
https://www.youtube.com/watch?v=IUcnvQsDX-8

Każdy gong i każda misa, posiadają swoje własne, niepowtarzalne brzmienie (są to w większości instrumenty wielotonowe).  Zmieniają się również dźwięki, jaki wydają te instrumenty (szczególnie gong jest niezwykle bogaty w swoich wybrzmieniach), zależy to bowiem od bardzo wielu czynników (m.in. sposobu i siły uderzenia, kąta i techniki, a także energii grupy i tego, co pochodzi z przestrzeni Wyższych Ja uczestniczących w koncercie osób).
Jest to ważna informacja, ponieważ każdy koncert brzmi inaczej i przynosi różne doświadczenia dla uczestniczących w nim osób.

 


Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. 
Spotkanie trwa około 60 minut, z czego sam koncert zajmuje około 45 minut.
W trakcie koncertu leżymy na karimatach. Konieczne jest również przykrycie ciała kocem, ponieważ w trakcie mogą się pojawić zmienne odczucia termiczne. 

Koncert jest połączony z relaksacją i wizualizacją uzdrawiającą.


Na koncert zabierz wygodne, luźne i ciepłe ubranie oraz ciepłe skarpety.
Po kąpieli w dźwięku Gongów i Mis warto pić dużo płynów (najlepiej naparów ziołowych), aby wspomóc proces oczyszczania jaki uaktywniają te niezwykłe instrumenty. 

Koncertuje: Izabela E. Paletko


ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC - KONIECZNE SĄ REZERWACJE (zgłoszenie mailowe)
 AKTUALNE Terminy:
 
https://www.maloka.pl/koncerty-gongow
www.facebook.com/pg/MalokaStaniatki/events/

godz. 18:30
 (zakończenia spotkania ok.20:00)
Po koncercie można zostać dłużej na dodatkowe uzdrawianie itp.


Miejsce koncertów: Maloka Staniątki 58
Staniątki koło Niepołomic (25 km od Krakowa; 12 km od Wieliczki)

Inwestycja*: 35 zł

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC - KONIECZNE SĄ REZERWACJE (wystarczy zgłoszenie mailowe lub telefoniczne: maloka.kontakt@gmail.com; tel.577 658 888)

Zapisy i informacje:
tel. 577 658 888
e-mail: maloka.kontakt@gmail.com
www.maloka.pl 

 

* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten kilka dni PRZED terminem koncertu, aby była możliwość wystawienia faktury płatnej przelewem PRZED samym wydarzeniem).

Kategorie