Green Harmony
Rozwojowy Sklep Internetowy

HARMONICA
Staniątki 58, 32-005 Niepołomice

www.greenharmony.pl
https://www.facebook.com/sklepGreenHarmony/KOMUNIKATY 


KONIEC WRZEŚNIA - KONIEC OFICJALNEJ DZIAŁALNOŚC GREEN HARMONY.


OD PAŹDZIERNIKA ROZPOCZYNAMY PRZERWĘ URLOPOWĄ (pierwszą prawdziwą przerwę od wielu wielu lat...).
PO JEJ ZAKOŃCZENIU BĘDZIEMY NA NOWO PRZEBUDOWYWAĆ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ, ABY KLIENCI I PACJENCI MALOKI STANIĄTKI (Maloka.pl) MIELI DOSTĘP DO NIEZBĘDNYCH DLA ROZWOJU I TERAPII PRODUKTÓW, ZIÓŁ, SUPLEMENTÓW ITP.

BĘDZIEMY RÓWNIEŻ CAŁY CZAS ZAJMOWAĆ SIĘ OCHRONĄ PRZED SMOGIEM ELEKTROMAGNETYCZNYM ORAZ PROTEKCJĄ PRZED CHEMTRAILS (Orgonity i Chembustery).
SPECJALIZACJĄ Indi Paletko JEST TEŻ UZDRAWIANIE DŹWIEKIEM I WSPANIAŁE MISY DŹWIĘKOWE, KUTE RĘCZNIE W NEPALU - BĘDĄ ONE DOSTĘPNE W RAMACH DZIAŁĄNOŚCI MALOKI STANIĄTKI.

Wszystkim naszym Stałym Klientom dziękujemy za lata współpracy, wzajemny szacunek i wspólny poziom Świadomości i duchowej czystości.
Niech Was Prowadzi Czyste Światło Źródła, z którego pochodzimy.

Indi Paletko i ekipa GreenHarmony


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

WOLNOŚĆ I SAMOSTANOWIENIE... 

Drodzy Klienci (część z was, to już nasi Przyjaciele)
WOLNOŚĆ i SAMOSTANOWIENIE to idee, które przyświecają nam przede wszystkim, stanowiąc BAZĘ działania, myślenia oraz istnienia Indi, założycielki i Źródłowej Energii Sklepu Green Harmony. 
Nadszedł czas, w którym idee te będą wdrażane w sposób radykalny, aby stały się lekcją oraz inspiracją dla was wszystkich, a szczególnie dla Dusz odważnych i niosących w sobie potężne zawołanie do WYZWOLENIA.

Sklep Green Harmony opuszcza świat "systemu". Nie będziemy już zasilać naszą energią matriksa i kończymy swoją działalność w tej przestrzeni.
Indi - twórczyni tego miejsca - zostawi dla was całą bazę wiedzy, jaką stał się ten Sklep (tworzony cierpliwie od 2008 roku), aby informacje i wskazówki tu umieszczone służyły ludziom tak długo jak się da.
Otwieramy się mocno na ludzi ANTY-systemowych - jeśli również poszukujesz wyjścia z matriksa, to możesz utrzymać kontakt z nami, współistniejąc w wolności Ducha, Umysłu i Ciała. 
DLA LUDZI ANTY-SYSTEMOWYCH - możecie skontaktować się z nami, jeśli pragniecie pozostać z nami nadal w relacji przyjaźni, ale już prywatnie, jak człowiek z człowiekiem i w ramach działania MALOKI Staniątki.

Kontakt:
sklep@greenharmony.pl
maloka.online11@gmail.com

Wszystkiego Dobrego
Indi; Maloka.pl

FOLLOW ME: https://podcastanielski.podbean.com

_________________________________

Dane adresowe

HARMONICA
Staniątki 58
32-005 Niepołomice

Kategorie