Green Harmony
GreenHarmony.pl

MALOKA Staniątki 
Maloka.pl

GreenHarmony to nie jest to platforma handlowa, lecz nasz prywatny magazyn/kolekcja, dzięki którym testujemy różne produkty i udostępniamy informacje o ich istnieniu oraz WIEDZĘ na temat działania różnych uzdrawiających i wspierających ewolucję akcesoriów, ziół, urządzeń i materiałów szkoleniowych.
Opisy WIELU produktów, jakie znajdziesz na stronie, opracowywane z różnych źródeł i baz danych, a także tworzone, moderowane i uzupełniane były przez Indi ponad 15 lat i są darem dla innych Istot Czujących, aby służyć wsparciem, podpowiedzią, uzdrowieniem.


UWAGA! Nasza prywatna platforma Green Harmony korzysta z dawnej infrastruktury sklepu internetowego, jaki prowadziła Indi przez wiele lat. Jest to tylko silnik witryny i nie mamy najmniejszej ochoty wymieniać go na inny, ponieważ każdy dorosły człowiek jest w stanie przeczytać zarówno komunikaty na stronie głównej, jak i podstawowe informacje w dziale KONTAKT oraz INFORMACJE.
Szanuj miejsca po jakich się poruszasz, kończy sie bowiem już czas ignorancji, nieuważności i komercyjnych roszczeń ego-umysłów.

Wiedą i kolekcjami dzielimy się teraz już tylko z Adeptami Białej Ścieżki (czyli adeptami Szkoły Wyzwolenia 2024/2025-2030 i przyjaciółmi Maloki Staniątki).
MY NIE HANDLUJEMY, MY SZERZYMY ŚWIADOMOŚĆ.

Wszystkiego Dobreogo!
Indi Iannai, Biała Ścieżka: https://www.maloka.pl/biala-sciezka

???? Więcej informacji o działaniu Green Harmony znajdziesz tutaj:
https://greenharmony.pl/strona/1-regulamin

???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ????

Zapraszamy Cię do Szkoły Wyzwolenia "Biała Ścieżka"
Szkoła będzie funkcjonować w latach 2024/2025-2030


????  https://www.maloka.pl/biala-sciezka
????  https://www.maloka.pl/formula-i-kroki-bialej-sciezki
❤  https://www.maloka.pl/kalendarz
❤  https://www.facebook.com/maloka.szkola.wyzwolenia

ZAPISY i KONTAKT Z NAMI:
Szkoła Wyzwolenia "Biała Ścieżka"
e-mail: bialasciezka@e-post.pl
skype:
OLITA


???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ????

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące platformy GreenHarmony.pl, skontaktuj się z nami pod adresem:

- sklep@greenharmony.pl
(jest to dawny adres mailowy BYŁEGO sklepu, więc nie sugeruj się jego nazwą - Green Harmony nie jest już dawno żadnym sklepem!)

???? Jeśli Praca Indi przyniosła Ci realne wsparcie i poczujesz, że niesie też wartość dla innych istot, możesz ją wesprzeć, jeśli tak poczujesz, jeśli to sprawi Ci przyjemność i pochodzić będzie od Twojej Duszy: https://zrzutka.pl/bfrxjc

Kategorie