Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty, 2017-10-29.
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu
Kamienie kryją w swoim wnętrzu niezwykłą moc - mogą stać się naszymi pomocnikami w rozwoju, w poszukiwaniu prawdy, uzdrawianiu, regeneracji. Mogą nas zasilać i chronić. Mogą ułatwiać transformację, wspierać nas w działaniu i otwierać na duchowe przekazy. Jeśli otworzymy się na ich moc - będą z nami współpracować na wszystkich płaszczyznach życia.

Warsztaty, na które zapraszam, przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.
 
Tematyka zajęć:
- energia minerałów i ogólne właściwości oraz wpływ, jaki wywierają na człowieka;
- pochodzenie minerałów (oficjalne i nieoficjalne); 
- formy i rodzaje kryształów oraz ich zastosowanie;
- minerały i czakry - powiązania i zastosowanie;
- BHP pracy z minerałami;
- oczyszczanie i programowanie kamieni;
- techniki uzdrawiania i pracy z kamieniami;
- jak dobierać minerały (wiedza + intuicyjny wgląd);
- kamienna apteczka
- zastosowanie minerałów w życiu codziennym;
- kryształowa mandala jako autoterapia;
- amulety i biżuteria z minerałów;
- medytacja z kryształami/minerałami;
- relaksacja i regeneracja z kamieniami.

Każdy z uczestników otrzyma na własność minerały, z którymi pracował na warsztacie.
 

Prowadząca - Iza Paletko (Maloka Staniątki)
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli również terapeutów, instruktorów, uzdrowicieli w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TERMIN:
9-10 listopada  2019
sobota, godz.: 10:00-18:00
niedziela, godz. 9:00-16:00

Miejsce: 
Niepołomice - Staniątki 58 - "MALOKA Staniątki"

W trakcie warsztatu przewidziane są przerwy na herbatę i lekkie posiłki, a także przerwa obiadowa/catering (posiłki nie są wliczone w cenę, pokrywają je uczestnicy samodzielnie; na sali dostępne będą herbaty, zioła itp). W czasie trwania warsztatu zaleca się zachowanie czystości energetycznej (sugerowane jest unikanie używek: alkoholu, kawy, środków odurzających, papierosów i mięsa). 

Inwestycja*: 
 550 zł
Opłata pokrywa uczestnictwo w szkoleniu oraz skrypty i minerały użyte w trakcie warsztatów (które każdy z uczestników otrzyma na własność).


Kontakt i rezerwacja miejsc:
www.maloka.pl
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (pracujemy w kameralnych grupach)!
Rezerwacja na warsztaty nastąpi tylko po wpłacie zadatku. 
UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zadatek jest bezzwrotny. Zwrot zadatku nastąpi tylko wówczas, gdy spotkanie zostanie odwołane z winy organizatora (ze względów technicznych, bądź z powodu za małej ilości rezerwacji) - wpłacona kwota zadatku zostanie wówczas zwrócona w całości.


Wysokość zadatku: 90 zł
Nr konta podany zostanie po przesłaniu zgłoszenia mailem:
MALOKA Staniątki: maloka.szkolenia@gmail.com
Prześlij e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko) i numerem telefonu kontaktowego.


 
 
* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (i nie później niż 7 dni PRZED terminem kursu, aby była możliwość wystawienia faktury płatnej przelewem PRZED warsztatem).

Kategorie