Maść Tygrysia BIAŁA - TIGER BALM (21ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Maść Tygrysia BIAŁA - TIGER BALM (21ml)

CAŁKOWICIE NATURALNA, ZNANA OD POKOLEŃ MAŚĆ ROZGRZEWAJĄCA I PRZECIWBÓLOWA. Popularna na całym świecie ajurwedyjska rozgrzewająca i przeciwbólowa Maść Tygrysia (Flying White Tiger Cub Balm). 

Więcej szczegółów

Maść tygrysia jest jedną z najchętniej kupowanych naturalnych, przeciwbólowych maści.
Jest to oparta na ajurwedyjskiej recepturze ziołowa kompozycja z dodatkiem naturalnego pochodzenia olejków roślinnych oraz mentolu i kamfory, ma właściwości chłodzące i uśmierzające ból. Zawarte w maści tygrysiej składniki pomagają zarówno na bóle kostne, jak i mięśniowe.

Maść, choć uważana jest za „ludowy” środek, ma potwierdzoną badaniami naukowymi skuteczność – jej działanie bywa nawet silniejsze od działania zwykłego paracetamolu, a dodatkowo nie powoduje uczuleń.

Masaż z wykorzystaniem Tiger Balm polecany jest szczególnie osobom, które uprawiają czynnie sport lub narażone są na duży wysiłek fizyczny.

Wskazania:
- bóle głowy,
- wzdęcia brzucha,
- zatkanie nosa,
- świąd skóry,
- ukąszenia owadów,
- bóle mięśni i bóle stawów

Sposób spożycia: 
Niewielką ilość maści nanieść i delikatnie masować miejsce obolałe. Przy bólach głowy wmasować w skronie i skórę powyżej nosa.

Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie nadaje się do stosowania u dzieci poniżej drugiego roku życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Skład:
 1% naturalna kamfora, 8,0% Mentol, 1,5% Olejek goździkowy, 13,0% Cajuput olej. Zawiera także: Dementholised Mint, żółty olej, wazelina i parafina twarda.

Opakowanie: 21ml (biała maść)
Wyprodukowano: Indie

Produkty powiązane