MYDŁO SZARE (potasowe) - PRAWDZIWE! kostka 100g - WERSJA PREMIUM (z kokosem i rycyną) Powiększ do pełnego rozmiaru

MYDŁO SZARE (potasowe) - PRAWDZIWE! kostka 100g - WERSJA PREMIUM (z kokosem i rycyną)

NATURALNE MYDŁO SZARE (potasowe) - PRAWDZIWE! "POWRÓT DO NATURY"
Mydło przeznaczone jest do mycia całego ciała, włosów, a nawet zmywania i prania. Ma również zastosowanie w ogrodnictwie.
BEZ konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych. 

Więcej szczegółów

NATURALNE MYDŁO SZARE (potasowe) - PRAWDZIWE!
WERSJA PREMIUM (z kokosem i rycyną)

Mydło przeznaczone jest do mycia całego ciała, włosów, a nawet zmywania i prania. Ma również zastosowanie w ogrodnictwie. Powstało z tłuszczu palmowego, kokosowego i rycynowego. 

Nasze mydło potasowe powstaje według tradycyjnej receptury, w procesie zmydlania wodorotlenkiem potasu, z tłuszczy najwyższej jakości: palmowego, kokosowego (7%) i rycynowego (5%). Jest przez to bardziej delikatne, niż tradycyjne mydło potasowe tylko z oleju palmowego i bardziej się pieni. Mydło potasowe jest dużo bardziej miękkie niż mydło sodowe, dlatego powinno być przechowywane w suchym miejscu. Idealne do codziennej pielęgnacji skóry. Doskonałe do mycia ciała i włosów*. Zawartość mydła około 75-80%. Mydło wysoko biodegradowalne.
Idealne do codziennej pielęgnacji skóry. Doskonałe również do prania, zmywania i do stosowania w ogrodnictwie.

Ze 100 g mydła w kawałku można otrzymać, po rozcieńczeniu z wodą, około 500 ml gęstego mydła w płynie. Aby to zrobić należy pociąć kostkę mydła na mniejsze kawałki, umieścić w  butelce i zalać  mocno ciepłą wodą na kilka dni. Zawartość mieszać , co jakiś czas odwracając naczyniem.  Aby przyspieszyć otrzymanie płynnego mydła można  całość wymieszać np. blenderem ręcznym.


SPOSÓB UŻYCIA: Namydlić całe ciało i powolnymi, ruchami masować powierzchnię skóry, aby aktywne składniki zaczęły przez nią przenikać w głąb ciała. Taki relaksacyjny masaż powinien trwać kilka, kilkanaście minut, po czym mydło należy spłukać wodą. 


Polska Mydlarnia "Powrót do Natury" jest niepowtarzalna - produkuje naturalne mydła w oparciu o dawną, tradycyjną technologię sięgającą XIX wieku, na parku maszynowym z drugiej połowy XX wieku. Technologia ta oraz staranność i uczciwość w produkcji, a także wytwarzanie na własne potrzeby bazy wszystkich mydeł, gwarantują otrzymanie mydeł o najwyższych parametrach jakościowych. 
FIRMA NIE STOSUJE: konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych.

Filozofia firmy: "produkujemy mydła z tłuszczów roślinnych o wysokiej jakości spożywczej; stosujemy  szlachetne i naturalne dodatki; para technologiczna uzyskiwana jest ze spalania drewna w kotle parowym; nasze mydła napełniamy miłością i intencją, aby służyły każdemu jak najlepiej; zakład produkcyjny znajduje się na czakramie Ziemi; w procesie warzenia mydła używamy naturalnej soli z Kłodawy i wody strukturyzowanej."


Skład/Ingredients INCI: Potassium Palmate (and) Potassium Palm Kernelate (and) Potassium Cocoate (and) Potassium Castorate (and) Glycerin, Aqua
.
Opakowanie: papier.

W trakcie używania mydła mogą pojawić się pęknięcia jego powierzchni, co jest zjawiskiem normalnym dla naturalnych mydeł.
Mydło potasowe jest dużo bardziej miękkie niż mydło sodowe, dlatego powinno być przechowywane w suchym miejscu. 


Waga: 100g
Producent: Mydlarnia "Powrót do Natury", Polska

Produkty powiązane