AGAT MSZYSTY, Drzewo Życia - MAŁE (naturalne kamienie i miedź) Powiększ do pełnego rozmiaru

AGAT MSZYSTY, Drzewo Życia - MAŁE (naturalne kamienie i miedź)

Drzewo Życia wykonane z miedzianego drutu i naturalnych, szlifowanych minerałów - drobinek AGATU MSZYSTEGO. Osadzone na naturalnym marmurze.
Drzewko wykonane ręcznie przez rzemieślników w Indiach.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

31,90 zł

Drzewo Życia wykonane z miedzianego drutu i naturalnych, szlifowanych minerałów - drobinek AGATU MSZYSTEGO. Osadzone na naturalnym marmurze.
Drzewko wykonane ręcznie przez rzemieślników w Indiach.

Świetne na prezent, jako naturalna ozdoba domu, lub do uzdrawiania minerałami.

Agat mszysty to minerał dla miłośników Natury. Sprawia, że związek z siłami przyrody staje się jeszcze głębszy co prowadzi do harmonii między człowiekiem i Naturą. Pozwala rozwinąć dar jasnowidzenia i nawiązać kontakt z duchami Natury. Doskonale uziemia, łączy z energią Matki Ziemi. Jest wspaniałym minerałem dla rolników i ogrodników. Poprawia stan roślin, sprzyja ich wzrastaniu i obfitym plonom.

Agat mszysty wzmacnia pozytywne cechy charakteru, uwalnia od strachu i głęboko skrywanych lęków. Poprawia umiejętności komunikacyjne, pomaga w wyrażaniu siebie. Balansuje rozhuśtane emocje, jest optymistycznym kamieniem dodającym odwagi i nadziei. Przyciąga energię dobrobytu i obfitości, a także zwiększa kreatywność.

Dzięki tej odmianie agatu otrzymujemy potężną dawkę sił witalnych. Jest bardzo pomocny przy osłabieniach układu odpornościowego oraz leczeniu nerek, infekcji i zapaleń. Minerał ten harmonizuję lewą i prawą półkulę mózgu.
Jest to doskonały kamień do rekonwalescencji po chorobie, a także w leczeniu nałogów. 
Idealny dla kobiet w ciąży, pomaga również wrócić do równowagi po porodzie. 


Rozmiary drzewka: wysokość 10-13cm, szerokość 8-10cm
Waga całości (z podstawą): ok. 150-180g
Ilość kamieni: 80 szt
Rodzaj kamieni: agat mszysty

Zdjęcie drzewka jest tylko przykładowe - każde jest inne. Wyrób HANDMADE!
Drzewko jest złożone i skompresowane na czas wysyłki - możesz je rozłożyć i uformować w dowolny kształt, zgodnie ze swoim upodobaniem.

Produkty powiązane