Dwunaste wtajemniczenie. Godzina decyzji (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Dwunaste wtajemniczenie. Godzina decyzji (książka)

"Dwunaste wtajemniczenie. Godzina decyzji" James Redfield

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

34,90 zł

Najpopularniejsza na świecie książka o duchowej podróży, która odmieniła życie milionów osób

W Dwunastym Wtajemniczeniu, długo oczekiwanej najnowszej książce autora światowych bestsellerów Niebiańska Przepowiednia i Dziesiąte Wtajemniczenie, odbywamy wraz z bohaterami niezwykłą duchową podróż, której zwieńczeniem ma być przemiana całej ludzkości.

Do znanego z poprzednich książek Redfielda narratora zgłasza się jego przyjaciel Wil, który odnalazł fragment nieznanego wcześniej nikomu manuskryptu. Ten starożytny dokumentopisuje tajemniczą duchowość, która niezauważenie ujawni się w drugiej dekadzie dwudziestego pierwszego wieku. Nikt nie zna całości manuskryptu, w różnych regionach świata ujawniają się jedynie jego fragmenty.
Aby zrozumieć w pełni jego znaczenie dla ludzkości, Wil i jego towarzysz rozpoczynają poszukiwania brakujących części. Kiedy zrozumieją siłę, jaką daje Synchroniczność i wagę kolejnych informacji zawartych w manuskrypcie, na drodze stają im religijni ekstremiści i agenci tajnych organizacji, którzy chcą poznać tajemnice ukryte w dokumencie dla swych własnych celów...

Ilość stron: 308

Produkty powiązane