Lampka USB - PIRAMIDKA (sól himalajska) Powiększ do pełnego rozmiaru

Lampka USB - PIRAMIDKA (sól himalajska)

Lampka z naturalnej soli himalajskiej - w formie PIRAMIDKI na podstawie drewnianej.
Lampka posiada wmontowane diody LED (zmienne kolory), zasilana jest przez port USB. Idealna do podłączenia pod komputer, czy telewizor  portem USB.

Więcej szczegółów

Lampka z naturalnej soli himalajskiej - w formie PIRAMIDKI, na podstawie drewnianej.
Lampka posiada wmontowane diody LED (zmienne kolory), zasilana jest przez port USB. Idealna do podłączenia pod komputer, czy telewizor  portem USB.

Świecznik solny i lampa solna - to naturalne jonizatory powietrza, które efektywnie podnoszą poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Efekt jonizacji powietrza przez sól, wynika z odkrytych już wiele lat temu jej właściwości fizykochemicznych. W świecznikach i lampach solnych efekt jonizacji jest dodatkowo zwiększony poprzez rozgrzanie kryształu soli, przez znajdującą się wewnątrz świeczką, bądź przez żarówkę. Dzięki temu świecznik/lampa solna poprawia jakość powietrza w naszym otoczeniu, a tym samym nasze samopoczucie.


Ze względu na swoje piękne i bogate kolory świeczniki solne i lampy solne są też wykorzystywane w terapii kolorami, czyli chromoterapii. Ich kojące światło pomaga osobom znerwicowanym i cierpiącym na bezsenność.

Sól Himalajska to najczystsza i najbardziej wartościowa sól Ziemi.Nieskazitelna i naturalna, powstała w miejscu, gdzie setki milionów lat temu energia słoneczna osuszyła pierwotny ocean.
W swojej budowie cząsteczkowej posiada formę kryształków o perfekcyjnej, szlachetnej, podobnej do diamentu strukturze, która została ukształtowana pod wpływem ogromnych ciśnień.

Sól himalajska ma silne właściwości właściwości oczyszczające oraz jonizujące powietrze. Neutralizuje wpływ smogu elektrycznego na organizm. Wdychanie zjonizowanego powietrza wpływa na poprawę samopoczucia, dotlenienie, wzmocnienie odporności, lepszy sen. Poprawia komfort w przypadku problemów z alergią, astmą, krążeniem oraz chorobami tarczycy. Stanowi również pomoc w ochronie energetycznej mieszkania.

Lampkę warto ustawić:

- przy komputerze lub telewizorze (poprawia komfort pracy i neutralizuje szkodliwe działanie elektrosmogu)
- podczas nauki
- w miejscu, gdzie się pali papierosy
- wszędzie, gdzie należy poprawić jakość powietrza
działa uspokajająco na osoby nerwowe i cierpiące na bezsenność.

Wilgoć
W przypadku większej wilgotności powietrza, na powierzchni kryształu soli będzie skraplać się woda i może kapać na powierzchnię, na której postawiono lampę. Stawiając lampę na powierzchniach, które mogą ulec uszkodzeniu (np. antyczne meble) należy pod lampą umieścić dodatkowe zabezpieczenie powierzchni (wodoszczelna serwetka, podstawka z korka itp.). Warto zawsze w czasie dużej wilgotności włączyć lampkę, aby woda odparowywała z powierzchni.

Ważne! Lampa produkowana jest z brył soli pochodzących z naturalnego złoża, wobec tego jej barwa i struktura są różnorodne . 
Naturalne bryłki solne posiadają liczne warstwy, pęknięcia, przebarwienia, ubytki, szczeliny itp.
Czubek piramidy nie jest jednolity - może być bardziej szpiczasty, lub lekko ścięty, nierówny itp.


Wymiary lampki:
wysokość ok. 10-12 cm (z podstawką), dolna długość ściany ok 7,5 cm; waga ok. 0,5 kg. 
Lampa zaopatrzona w przewód USB oraz diody LED. Podstawka drewniana chroni meble przed zarysowaniem.

Ważne! Każda lampa jest niepowtarzalna, ponieważ jest robiona z naturalnych bryłek soli.
Produkt wykonywany ręcznie z soli himalajskiej.

Produkty powiązane