KRZEMIEŃ PASIASTY szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

KRZEMIEŃ PASIASTY szlifowany (wisiorek)

KRZEMIEŃ PASIASTY szlifowany (wisiorek).
CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO (a także Serca, Trzeciego Oka i Podstawy)

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 6

6,90 zł

Krzemień pasiasty, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) w postaci wisiorka. Naturalna, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów.

Krzemień pasiasty to kamień, który dodaje energii, wzmacnia witalność. Jest cennym minerałem ochronnym. Ma on właściwości uzdrawiające, ochronne, energetyczne i wzmacniające jasnowidzenie. Starożytni wykorzystywali krzemień jako amulet ochronny przed gniewem bogów, bożków i złych energii.
Krzemienie stanowią silną ochronę w czasie rytuałów ochronnych, leczniczych, oczyszczających, a zwłaszcza egzorcyzmów. Krzemień pasiasty ochrania przed tzw. złym okiem, zawiścią, mściwością, złymi życzeniami, zazdrością i wszelkimi negatywnymi energiami oraz demonicznymi wpływami.
Warto nosić go przy sobie, jeśli chce się, aby coś "zaiskrzyło" między partnerami. Zabezpiecza przed wypadkami, urazami ciała. Zapewnia sukcesy w sferze materialnej i awanse w pracy.

Wpływa odmładzająco na skórę i niszczy bakterie. Usuwa zmęczenie i skutki przepracowania, wycisza, ale nie pozbawia energii, usuwa z organizmu toksyny, nastraja optymistycznie. Może być stosowany pomocniczo w schorzeniach nerek oraz w zaburzeniach hormonalnych (szczególnie w czasie menopauzy i andropauzy).

Krzemień pasiasty Jest bardzo rzadkim kamieniem - występuje tylko w jednym miejscu na świecie, w Górach Świętokrzyskich w okolicach Sandomierza.

Wymiary uśrednione:
dł. 2,5-2,8 cm, szer. 1,4-2,1 cm
waga: ok. 3-5g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane