ORGONITY - pytania Klientów (cz. II)

Artykuły, 2018-05-20.
ORGONITY - pytania Klientów (cz. II)

Pytania najczęściej zadawane przez Klientów, dotyczące stosowania i funkcji orgonitów - część II.
 

INFORMACJA OD ZESPOŁU GREENHARMONY.PL
Zaleca się, aby każdy z użytkowników urządzeń orgonitowych posiadał minimum wiedzy na temat energii Orgonu i urządzeń ją emitujących.
Prosimy zapoznać się ze wszystkimi Informacjami zawartymi na naszej stronie:
http://www.greenharmony.pl/311-orgonit-informacje
oraz

www.orgon-polska.pl
Jeśli nie znajdziecie tam Państwo niezbędnych informacji, wówczas dopiero prosimy o kontakt mailowy; postaramy się odpowiedzieć na pytania w miarę naszych możliwości czasowych (pracujemy po kilkanaście godzin na dobę i niestety często nie mamy możliwości technicznych, aby prowadzić rozmowy mailowe, czy telefoniczne - prosimy o wyrozumiałość).
__________________________________________
 

 

ORGONITY - cz. II
(zobacz też cz. I)

- Mam takie pytanie czy wisiorki orgonitowe mogą nosić różne osoby tzn jednaosoba przez pewien czas go ponosi a potem kolejna osoba coś na zasadzie wymiany.

Tak, można się wymieniać orgonitami, można też je potraktować jako osobisty amulet - kwestia intencji.
__________________________________________


- zainetersowalem sie tematem elektrosmogu i pomierzylem wszystko co sie da miernikiem fal elektromagnetyczncyh, trzeba pamietac ze urzadzenia na prad staly (wszystko co ma akumulator, baterie), nie generuja elekrosmogu, telefon ktory gdy nie dzwoni jest calkowicie bezpieczny, pozatym button na nim nie nadąrza przy dzwonieniu w przeksztalacaniu energii, natomiast umieszczajac na dzwoniacym fonie hologram Power Balance udalo sie zredukowac calkiem fale elektromagnetyczne (ale pewnie traci sie na zasiegu albo baterii) wiec lepiej po prostu uzywac trybu glosnomowiacego by nie jonizowac glowy dodatnio, button na laptopie tez niczemu nie pomaga, lepiej zabezpieczac gniazdka, przewody elektryczne itd milego dnia :)

Panie (...), Orgon niczego nie blokuje!
Nie będzie blokował/zatrzymywał itp elektrosmogu, nie ma takiej opcji, nie to jest jego zadaniem.
Orgon jest po prostu jak dobry bioterapeuta - emanuje ożywczą, witalizującą i harmonijną energią i POPRZEZ TĘ EMANACJĘ ZASILAJĄCĄ ORGANIZM ORAZ PRZESTRZEŃ DOOKOŁA NEUTRALIZUJE WPŁYW NEGATYWNYCH CZYNNIKÓW. A nie poprzez blokowanie.
Jego własciwość to nasycanie Pana Orgonem Pozywtynym, dzięki czemu Pana organizm radzi sobie lepiej z Orgonem Negatywnym.

W przypadku orgonitu - neutralizacja nie równa się zatrzymaniu, usunięciu, czy zablokowaniu. Tutaj neytralizacja to wywieranie korzystnego wpływu, w przeciwieństwie do innych czynników wywołujących wpływ niekorzystny.
Nie wolno mylić innych odpromienników i neutralizatorów z orgoniatmi, ponieważ mają zuepłeni inną fukcję i zadania.
__________________________________________


- Czy plytke orgonitowa mozna podlozyc pod poduszke albo wlozyc pod lozko w trakcie snu?
Czy taka plytka sprawia, ze mamy spokojniejszy sen a rano budzimy sie odprezeni, zrelaksowani i pelni energii?

Tak, można zastosować tak Jak Pan napisał.
Tak naprawdę, stosowanie orgonitów jest całkowicie dowolne, zgodnie z odczuciami, potrzebami, intuicją.
Większość ludzi reaguje w sposób, który Pan opisał, jednak należy wziąć pod uwagę, że reakcja na orgonity jest całkowicie indywidualna.
__________________________________________


- jaki możecie Państwo polecić orgonit do ochrony przed sieciami bezprzewodowymi i elektrosmogiem? Czy w ogóle jest możliwa taka ochrona za pomocą orgonitów?

Tak, orgonity są doskonałym środkiem do harmonijnego neutralizowania szkodliwego wpływu elektrosmogu. Do tego się je właśnie produkuje.
Nalezy jednak pamiętac, że ich działanie jest długofalowe, stopniowe, a nie "wybuchowe".
Poprzez emanację pozytywnym Orgonem wpływaja na jakość najbliższej przestrzeni, zwiększają poziom energii witalnej.
Warto umieszczać w pobliżu siebie najpierw mniejszą, a potem większą ilość rognitów, aby harmonizowały przestrzeń.

Co do sieci bezprzewodowych - orognity ani chembsutery nie chronią przez systemem HAARP, ale mogą być pomocne przy Wi Fi itp - uzupełniają "dziury" w energii, które powodują takie urządzenia. Odtwarzają energię życiową.
Należy jednak pamiętać, żeby unikać tego typu urządzeń, albo je wyłączać tak często jak to możliwe.
__________________________________________


- Witam, mam pytanie dotyczące amuletów. Czy można nosić więcej niż jeden na raz ? Chciałbym zamówić na waszej stronie trzy amulety orgonitowe.

Sugerujemy noszenie tylko jednego amuletu - kilka jednoczesnie to trochę za duża stymulacja.
__________________________________________


- (...) wiem ze krysztaly wzmacniaja moc orgonitow ale czy orgonit wzmacnia dzialanie krysztalow? domyslam sie ze cewka wzmacnia napewno.

Orgonit i kryształy sa bardzo kompatybilne, dziąłają spójnie i wzajemnie dodają sobie unikalnych jakości.
Nie wolno jednak zapominać o odpowiednich proporcjach - przeładowanie orgonitu mienrałami spowoduje zmianę jego właściowści i mniejszą przestrzeń do swego rodzaju "poruszenia" Orgonu wewnątrz urządzenia.
Jest to dosyć skomplikowany temat, istotne jest po prostu, aby nie dziąłać nadmiarowo w żanym kierunku.
__________________________________________


- Od niedawna interesuja mnie orgonity i mam dylemat co dokladnie znacza skroty tb i hhg (wiem jak brzmia po angielsku, ale nie u umiem odniesc tego do zastosowania dla mnie) czy to okresla tylko ksztalt orgonitu czy tez funkcje np tb sa tylko do neutralizacji wiez?
I czy piramidy orgonitowe nalezy ustawiac (zakopywac) wg stron swiata?
I w temacie Chembustera np standartowego, tu i owdzie czytam , ogladam, ze chembustery, cloudbustery nalezy bezwzglednie uziemic poniewaz zbieraja negatywna energie i musza ja gdzies odporowadzic, na waszej stronie podkreslacie ze nie jest to potrzebne jak to w koncu z tym jest?

TB - Tower Buster. HHG - Holy Hand Grenade - Symboliczne nazwy urządzeń do neutralizacji wież i innych urządzeń generujących negatywny Orgon. Każde z tych urządzeń ma odmienny kształt, wielkość i budowę.
Tak, piramidy ZAWSZE należy ustawiać wg precyzyjnych wskazań kompasu. Jest to urządzenie dla osób zaawansowanych w temacie radiestezji ogólnej.
Chembuster to zupełnie inne urządzenie niż Cloudbuster. Cloudbustery należy koniecznie uziemiać, Chembustery nie potrzebują tego w ogóle.
Inna konstrukcja, inne metody dzialania.
__________________________________________


- (...) jeszcze tylko male uscislenie w temacie tb i hhg. Samo nazwanie danego orgonita skrotem tb lub hhg nie decyduje o tym ze nie nadaje sie do uzytku osobistego? jest to nazwa dotyczaca w zasadzie kszaltu formy. Pytam bo dotychczas myslalam te tb jest tylko do neutralizacji wiez (w sensie zakopywania ich obok, i zawieraja aluminium) i nie nadaja sie do noszenia przy sobie albo trzymania w domu. Ale w panstwa zaleceniach przeczytalam tez ze tb rowniez w domu sie ustawia tak sam jak hhg.

Są to symboliczne nazwy określonych kształtów.
Istotne jest WYPEŁNIENIE: aluminiowe nie nadają się do osobistego użytku, a stalowe, miedziane, mosiężne - nadają się do osobistego użytku.
__________________________________________


- chciałam tylko zapytać czy płytkę orgonitową KWIAT ŻYCIA. Czy stawiać ją do gory kwiatem zycia czy do gory tym metalowym wężykiem?

Tak, można się wymieniać orgonitami, można też je potraktować jako osobisty amulet - kwestia intencji.
__________________________________________


- Chcialam prosić o pomoc w dobraniu produktów.
Wiem ze pod domem plynie zyla wodna, na nowym miejscu mieszkamy 1,5 roku. Po roku czasu zaczely się choroby ja maz i syn. przeważnie gorne drogi oddechowe katar,zapalenie ploc,oskrzeli, po przespanej nocy wstajemy niewyspani zmeczeni,w domu niewiadomo czemu sytacja jest napieta newowa,sa klutnie nie wiadomo o co tak naprawdę i wszystko zaczyna się nam psuc po kolei, niby rzeczy się psuja ja wiem ale żeby po kolei wszystko się psulo to naprawd dziwne. Stosowalam szalwie okadzalam mieszkanie ale nie wiem czemu po okadzaniu następnego dnia jestem chora.
Proszę o pomoc w dobraniu jakiś kamieni ( mamy krysztaly gorskie ) ,może jakiś odpromiennik na tta zyle wodna, cos do okadzania.
Bradzo proszę o pomoc i z góry dziekuje.

Pani sytuacja jest niestety bardzo trudna. Idealnym rozwiązaniem byłaby przeprowadzka, ponieważ wygląda na to, że miejsce, w którym posadowiony jest dom, jest bardzo niekorzystne do życia. Oczywiście, wiemy, że niełatwo się wyprowadzić, niemniej warto to wziąć pod uwagę.
To co na ten moment możemy zasugerować:
1. Koniecznie zastosować silne orgonity w całym domu i na działce (oczywiście, można je nabywać etapami, ze względu na koszty, a część może uda sie wykonać samodzielnie):
- w janiższej części domu zastosować zestaw HEKSAGON KOMPLET, stworzy on jakby podwalinę o czystej energii i będzie działać na całą budowlę.
- w każdym narożniku domu (na zewnątrz budynku, w ziemi) zakopać orgonity TB (dowolne)
- w sypialni, miejscach wypoczynku, miejscach pracy i kuchni/jadali zastosować dowolnie wybrane orognity (byle nie aluminiowe)
- używać również od czasu do czasu (w momencie gorszego samopoczucia, oslabienia itp) - jakiś samodzielnie wybrany amulet orgonitowy.

2. Regularnie stosować aromaterapię - czyli co najmniej raz na dwa dni odpalać kominek z olejkami eterycznymi (sugerujemy nawet częściej), aby zmienić jakość energetyczną przestrzeni.

3. Zawsze po oczyszczaniu szałwią stosować jakieś inne zioła (np sweetgras). Szałwia bowiem tylko oczyszcza, zostawiając lekką pustkę energetyczną, którą należy wypełnić pozytywną energią.

4. Stosować jak najwięcej soli himalajskiej - zarówno do spożywania, jak i do oczyszczania domu (sypanie wokół ścian i przed progami, zostawić na 2 dni, potem to zamieść i spłukać w WC). Poukładać bryłki soli w różnych miejscach (oczyszczają) - w przyszłym tyogdniu będziemy mieć nową dostawę świeżej soli w bryłkach.

5. Zmienić dietę, aby wesprzeć organizm z tak trudnych warunkach życiowych: wyeliminować całkowiecie pszenicę (szkodliwy, wręcz zabójczy dla organizmu gluten), a także kazeinę (produkty z mleka krowiego). Spożywać suplementy naturalne, zioła, wyeliminować kawę i używki, a szczególnie słodycze. Polecamy herbatę konopną, młody jęczmień w tabletkach, ASHWAGANDHA, Vilcacorę, naturalny olej kokosowy (również jako kosmetyk do całego ciała - świetne zmienia wibracje na wyższe i jest środkiem ochronnym energetycznie!).
__________________________________________


- Zamawiałem u Państwa chembuster ok roku temu i jestem bardzo z niego zadowolony.
Chciałbym zapytać, poprosić o poradę co najlepiej spisałoby się jako nautralizator linii niskiego napięcia przechodzącej przez środek mojej działki?

Zdecydowanie orgonity aluminiowe - HHG i TB. Należy zakopać je, tak jak w opisie produktu.
Można potem dodatkowo zamontować Garden Pipe w jakiejś konfiguracji Świętej Geometrii, ale aluminiowe orgonity to podstawa.
__________________________________________


- Witam państwa! W poniedziałek odebrałem od państwa przesyłkę amulet "yin yang", urzadzenie orgonitowe "anielska ochrona" i książkę.Jest to mój pierwszy kontakt z orgonitem przedtem tylko czytałem o tym w związku z tym mam parę pytań do państwa jak działa amulet i urzadzenie orgonitowe?kiedy będę wiedział że działa i po jakim czasie bo jak narazie nic nie odczuwam , czy na wszysttkich działa orgonit?słyszałem coś o programowaniu orgonitu na czym to polega? bardzo proszę o jakieś wskazówki bedę wdzięczny pozdrawiam.

Panie Danielu, w wielkim skrócie:
- orgonit działa zawsze, nie nalezy tego nazywać "na każdego", tylko "działa". To tak, jakby zapytać, czy światło świeci dla każdego. Orgon płynie, a to, czy to odczuwamy wyraźnie, czy nie, zależy od wielu czynników, w tym: osobniczej sensytywności; aktualnej sytuacji energetycznej; aktualnych potrzeb ogranizmu; ale przede wszystkim - globalnej wrażliwośći na bodźce energetyczne, zarówno zewnętrzen, ale przede wszystkim - dobiegające z naszego własnego ciała.
Są osoby tak sensytywne, że odczuwają orgonity już po chwili noszenia, a są i takie, które nie czują bezpośredniego działania, ale globalnie, po jakimś czasie, czują poprawę samopoczucia, równomierny stan energetyczny w ciągu okresu używania orgonitu itp.
Natomiast po szczegóły zapraszamy do informacji umieszczonych na stronie, a także na fora internetowe o tematyce Orgonu.
__________________________________________


- Czy uzywacie aluminium do produckji orogonitow, czy bizuterii?

Nie, oczywiśćie, że nie - skład metali jest podany w kartach produktów. Aluminiowe orgonity są wyszczególnione jako dwie osobne pozycje (HHG i TB aluminium) i wyraźnie opisane jako zawierające aluminium i do stosowania na zewnątrz.
__________________________________________


- Uprzejmie proszę o doradzenie jaki odpromiennik (neutralizer) bedzie najlepszy w moim przypadku.
Chciałabym zneutralizować wszystkie promieniowania pochodzące ze sprzętów elektrycznych i elektronicznych. W kuchni połączonej z pokojem (30m2) gdzie znajdują sie: tv, lodówka, 3 telefony komórkowe, piekarnik elektryczny, dekoder.
W pokoju małego dziecka: komputer, telefon komórkowy, czujnik oddechu podłączony na stałe do prądu, lampka i zegarek elektroniczny.
W całym domu działa ruter z internetem bezprzewodowym. Wszystkie telefony komórkowe są do niego podłączone.
Myślałam o małym samoprzylepnym buttonie organitowym (10 sztuk) który przykleje na wszystkie sprzęty które promieniują.
Jaki jeszcze odpromiennik Najlepiej zakupić?

Sugerujemy przyklejenie butonów orgonitowych do każdego sprzętu elektronicznego, a przede wszystkim usunięcie z pokoju dziecka telefonu komórkowego i zegarka elektronicznego (można bez problemu zakupić ekologiczny budzik na wodę, bądź nakręcany).
Taka samo w drugim pokoju - tu również można wynieść telefony komórkowe do przedpokoju i wyłączać z zasilania dekoder na noc. Również wyposażyć cały sprzęt w butony.
Dodatkowo - można użyć dowolnego (wybranego intuicyjnie) orgonitu do każdego z pokoi (do dziecka np. orgonit Anielska Ochrona).

Najgorszy jest ruter, ponieważ on działa najbardziej szkodliwie i brutalnie na organizm. Warto zastąpić go kablem, albo po prostu odłączać i używać tylko w razie konieczności i krótko. Przy ruterze ustawić dowolny, duży orgonit (np. HHG stal).
__________________________________________


- przjerzałem FAQ i inne materiały ale kilka pytań pozostało, a chcę kilka róznych orgonitów zamówić i potestować, ale mam też konkretne cele do ich użycia stąd pytania przed zamówieniem:
1 - smart meter mam na ganku w domu; jaki najlepiej wybrać model do tej konkretnej neutralizacji i czy go trzymać jak najbliżej licznika?
2 - chcę zaopatrzyć szklarnię i mały namiot uprawowy w orgonity; umieścić obok obiektów czy w samym ich środku i czy jakiś konkretny model polecacie? TB mały stal/mosiądz widze wpływa dobrze na rozwój roślin; czy może zwykły orgonit np wulkan albo albo buttony też się spiszą do namiotu np?
3 - nuke buster już nie produkujecie czy po prostu na stanie nie ma, lecz można zamówić
4 - orgonity w kształcie piramidy mnie kuszą bardzo ale widzę, że takich nie robicie, czy może na zamówienie coś wyczarowujecie?
AD 1,2) no chyba że wszystko intuicyjnie najlepiej wypróbować, ale widzę że się trochę różnią od siebie więc chcę się upewnić czy jakieś konkretne modele do konkretnych zadań są optymalne.

2. Zdecydowanie polecamy Garden Pipe - co najmniej 2 szt - po jednym na każdym końcu folii, bądź po 1 na końcu grządki, ewentualnie testować układy świętej geometrii.
3. produkujemy partiami, jak wszystkie orgonity - produkcja trwa, trzeba poczekać na jej koniec 4. będziemy robić, wrócimy do tematu, ale prawdopodobnie za kilka miesięcy. Aktualnie - harmonijna "piramida", czyli stożek HHG - jest już w sprzedaży.

1. - niestety, nie znamy tego urządzenia.
__________________________________________


- Chciałbym kupić orgonit. Zasady działania znam, sporo na ten temat czytałem. Mieszkam w pobliżu trakcji kolejowej, ogólnie w dużymi mieście. Co możecie mi zaproponować?
Chciałbym kupić dwie sztuki: dla siebie i żony, takie które możemy mieć przy sobie.

Standardowo należy skupić się na zabezpieczeniu mieszkania, czyli orgonitach dużych, stacjonarnych. Orgonity w postaci amuletów są raczej uzupełnieniem, chyba, że ktoś ma duże braki energii, choroby, słabość, wyczerpanie itp. objawy.
Orgonity należy wybrać intuicyjnie, nie ma lepszych ani gorszych – to już indywidualne odczucie Klienta, albo wiedza na temat właściwości dodatkowych, jakie posiada (za względu na skład i program).
__________________________________________


- Mam pytanie czy można nosić wisiorek połączony ze srebrnym łańcuszkiem na szyi oraz czy można go nosić 24/h ?

Tak, można go nosić na łańcuszku, aczkolwiek polecamy jednak materiały w stylu rzemień, sznurek.
Nie, nie powinno się nosić wisiorka całą dobę, należy go zdejmować na noc.
__________________________________________


- Potrzebuje również coś co mogłabym umieścic w samochodzie tak zeby chroniło mnie od szkodliwego promieniowania ( np. od Bluetootha). Potrzebuje również orgonit który mogłabym zabrac ze sobą do miejsca pracy (pracuje głownie w domu ale również często mam wyjazdy służbowe), dodam że jest to praca przy komputerze w srodowisku gdzie jest czasami mnóstwo sieci wifi, drukarek itp urzadzeń.

Do samochodu polecamy Radion, bądź Tb stal. Do pracy – dowolny, gabarytami odpowiadający Pani potrzebom, od Tb stal do HHG stal, bądź któryś z harmonizerów.
Czym więcej orgonitów w przestrzeni, tym silniejsze pole energii witalnej, wiec warto ich posiadać więcej w przestrzeni zanieczyszczonej szkodliwym promieniowaniem.
__________________________________________


- Witam, bardzo dziękuję za przesłanie zamówienia. Wisiorek jest bardzo estetyczny i noszę go z przyjemnością. Czy należy go oczyszczać wodą i nasłoneczniać? Może to naiwne o co pytam, ale nie jestem znawcą. 

Nie, orgonitów nie trzeba oczyszczać, są samoładującą się konstrukcją i zawsze emanują pozytywnym Orgonem.
Oczywiście, jeśli intuicyjnie odczuje Pani, że warto tak uczynić – proszę iść za głosem intuicji, na pewno to nie zaszkodzi. Być może czasami energia wody i słońca będzie wzmacniać pole Orgonu.
__________________________________________


- Szukam prezentu dla narzeczonej.
Pracuje ona bezpośrednio z pacjentami (diagnostyka itd), więc spotyka codziennie różne osoby. Pracuje również głównie przy komputerze.
Chciałbym jej sprawić odpromiennik (najlepiej piramidę), który oczyści jej miejsce pracy z pola "komputerowego" oraz skupi inne negatywne rzeczy w sobie.
Drugą rzeczą jest wisiorek. Chciałbym, żeby miał on w sobie to co daje m.in. Noc Kairu, Krzemień, Kryształ Górski.
Czy mają Państwo już taki gotowe produkty, czy mógłbym zamówić coś takiego?

Najlepsze w takich sytuacjach są urządzenia orgonitowe – koło komputera sugerujemy postawić szczotkę kryształową lub piramidę kryształową, a także urządzenie orgonitowe, dowolne, np. Nuke Buster, Anielskie Skrzydła itp.
Natomiast do noszenia na co dzień warto zaopatrzyć narzeczoną w amulet orgonitowy (np. YIN YANG, ewentualnie Drzewo) i np. dodatkowo takie kamienie jak granat, turmalin, jaspis, karneol (ochronne) – dowolnie.
__________________________________________


- Witam, kilka tygodni temu zakupiłem u Państwa orgonity, m. in. ten zwany "Medytacja". Odkąd umieściłem go przy łóżku widać, że działa ponieważ każda noc niesie za sobą zupełnie inny rodzaj snów niż to miało miejsce wcześniej. Jednakże zarówno tuż po odbiorze jak i w tej chwili występuje sytuacja, nad której interpretacją poważnie się zastanawiam zwłaszcza, iż chodzi o zmiany na ciele. Mianowicie przy każdorazowym trzymaniu orgonitu w rękach (5-10min) wszystkie niewidoczne blizny zaczynają się pokazywać w sposób intensywny i nie do przeoczenia, niektóre rysują się wyraźnie na biało inne na czerwono. Z czego może wynikać taki stan rzeczy, czy to nie aby wpływ nieodprowadzonej negatywnej energii? Proszę o odpowiedź

To co Pan opisuje może wskazywać w zasadzie tylko na jedno – na dosyć wyraźny wpływ energii Orgonu, która przepływając przez ręce uwydatnia wszelkie zastoje energii, którymi są również blizny, zrosty i inne uszkodzenia powłoki ciała. To samo dzieje się przy wszelkich formach rehabilitacji, gdzie np. zesztywniałe, czy zwyrodniałe stawy poddane zabiegom, które m.in. usprawniają przepływ krwi, limfy, energii, powodują ból i różne nieprzyjemne odczucia, ponieważ energia „przepycha” się przez obszar dotychczas zablokowany. Orgon może tu działać jak alternatywa ruchu, który zwiększa przepływ krwi i energii, bądź jakaś inna forma rehabilitacji. Brak bolesności wynika z faktu, ze obszar blizn jest słabiej unerwiony i jakby „odłączony” od pozostałej tkanki poprzez zrosty.
Zdecydowanie jest to korzystne, nie ma w tym nic negatywnego.
__________________________________________


- Dowiedziałam się dzisiaj, że istnieje coś takiego jak orgonity. To było przypadkiem, kiedy szukałam informacji, jak walczyć z bezsennością. Jestem osoba bardzo emocjonalną, podatną na stres, bardzo wrażliwą. W ostatnim czasie , ze względu na silne emocje, nie mogę normalnie spać. Często budzę się, czasem nie śpię od 3 rano, czasem pół nocy leżę zdenerwowana. To trwa od miesiąca. Przeczytałam ,że orgonity pozwalają wyciszyć się i zneutralizować złą energię. Tylko nie wiem , jaki orgonit byłby najlepszy. Czy Nuke Buster, który neutralizuje promieniowanie radioaktywne, czy TB MAŁY stal/mosiądz (Tower Buster), bądź "MIEDZIANY HARMONIZER" orgonitowy. Mamy małe mieszkanie 38 m2. Chciałabym zneutralizować negatywną energię i napełnić nasze mieszkanie witalną energią. Mamy podstawowe urządzenia tj w kuchni -lodówka, mikrofalówka, kuchnia gazowo-elektryczna,zmywarka, w pokoju dzieci -internet radiowy, monitor z funkcją tv 17 cali, laptop, w naszym pokoju -telewizor 32 cale, w łazience - bojler elektryczny i pralka.
Proszę o fachowe doradztwo od jakiego zakupu zacząć. Będę wdzięczna za pomoc.

Jeśli chodzi o podstawowe działanie orgonitu, czyli emanację energii witalnej – wszystkie orgonity mają takie same możliwości, działają na podobnych zasadach i emanują taką energią. Różnica pomiędzy nimi polega tylko na dodatkowych minerałach i substancjach umieszczonych wewnątrz, a także kształcie i wielkości. Ponieważ każdy orgonit jest dokładnie opisany (szczególnie właściwości dodatkowych składników), każdy z Klientów musi zdać się na intuicję i swoje upodobania i wybrać orgonit dla siebie. Nie możemy tu zupełnie nic doradzić, to sprawa całkowicie indywidualna.
Jeśli chodzi zaś o samo działanie orgonitów, to należy zapoznać się z informacjami, które umieściliśmy w tym dziale:
http://www.greenharmony.pl/311-orgonit-informacje

Ze swojej strony możemy podpowiedzieć, że TB mały stal-mosiądz korzystnie wpływa na samopoczucie, szczególnie w przypadku bólu głowy itp. I jest na tyle mały, że można go również nosić przy sobie.
Druga podpowiedź – czym więcej pozytywnej energii wokół, tym lepiej, szczególnie przy dużym smogu elektromagnetycznym, więc warto zaopatrzyć się w większą ilośc orgonitów, ale też kryształów, minerałów, stosować aromaterapie z naturalnych esencji, umieścić w domu rośliny, szczególnie paproć, wietrzyć mieszkanie i stosować naturalne materiały w jego wnętrzach.

Ilość urządzeń, które Pani opisała, szczególnie na tak małej powierzchni, to nie jest NORMALNA ilość, tylko ogromna, powodująca duże spustoszenie w waszych organizmach, Szczególnie niekorzystnie wpływa to na dzieci i osoby starsze. Sugerujemy ograniczenie ilości urządzeń do kilku niezbędnych, a szczególnie zlikwidowanie Internetu bezprzewodowego.
Ale to już pozostaje do rozważenia dla Pani.
Polecamy artykuł:
http://www.greenharmony.pl/informacje-o-odpromiennikach/1034-szkodliwe-pole-elektromagnetyczne.html
__________________________________________


- Dziękuję za przesyłkę, wszystko dotarło. Mam natomiast pytanie o wisiorek orgonitowy. Na stronie jest informacja że osoby sensytywne mogą czuć się przeenergetyzowane. W jaki sposób objawia się takie przeenergetyzowanie? Też gdzieś widziałem że pisaliście o orgonitach żeby nie nosić ich non stop, czy za częste noszenie może w jakiś sposób zaszkodzić czy też zaburzyć naturalną energetykę organizmu?

Przeenergetyzowanie może się przejawiać „parciem" na gardło i/lub głowę (jest to specyficzna forma bólu, czy jakby dławienia), które przechodzi zaraz po zdjęciu orgonitu. Zdarza się bardzo rzadko.
Nie, nie zaburza energetyki organizmu – jest to po prostu za duża ilość energii jak na jeden raz, organizm nie jest gotowy do jej przyjmowania, musi się przyzwyczaić.

- Dziękuję bardzo za informację. Noszę go jak na razie 8 godzin dziennie siedząc w pracy przed komputerem i nie wiem w jakiej części to jego zasługa ale czuję przez ostatnie dni się dosyć harmonijnie i równocześnie mam sporo energii :)
Wisiorek zakładam spiralą skierowaną do ciała, bo tak sugeruje wyprofilowany kształt wisiorka i domyślam się że chodzi o to że spirala ma za zadanie ukierunkować przepływ orgonu właśnie do mnie. 

Takie działanie jak Pan opisał (relaks połączony z lepszym samopoczuciem i witalnością) to są właśnie klasyczne efekty działania orgonitów.
__________________________________________


- prosze o sugestie odnosnie zakupu orgonitow do mieszkania + sposob ich umiejscowienia.
zalaczam plan mieszkania. Mieszkanie znajduje sie na parterze (nad hala garazowa) i jest otoczone z wszystich stron innymi mieszkaniami (promienioanie wi-fi), od klatki schodowej korytarz, gdzie znajduje sie inteligentny licznik pradu (promieniowanie radiowe). powierzchnia to okolo 70m kw. posiada rowniez maly ogrodek - ok. 50 m.kw

Sama lokalizacja mieszkania jest naprawdę katastrofalna, to jedno z najbardziej niesprzyjających usytuowań dla mieszkania prywatnego. Sama hala garażowa poniżej to duża strata energii niestety, a sąsiadujące urządzenia tylko dolewają oliwy do ognia... Tutaj najlepszą radą jest sugestia przeniesienia się do lepszej energetycznie przestrzeni mieszkalnej, ale oczywiście, nie zawsze jest to możliwe od razu.
Taka przestrzeń jak opisana, to w zasadzie jedna wielka pustka energetyczna - tu na 100% jest ogromny niedobór energii witalnej i warto podziałać na wielu poziomach. Na pewno same orgonity dużo zrobią, będą bowiem choć trochę uzupełniać przestrzeń w energie życiową. Warto je stosować w dużych ilościach, nawet kilkunastu, czy więcej sztuk. Pojedyncze egzemplarze tu niestety nie spełnią swojej roli, choć na pewno lokalnie odrobinę podratują.

Na pewno trzeba zabezpieczyć sypialnię 2, bo jest najbardziej niekorzystnie ulokowana (szczególnie licznik tu szkodzi) - wiec orgonity w stylu Nuke Buster, Diament, HHG stal - gdzieś w obrębie ściany z licznikiem.
Warto też ustawić 4 TB stal w 4 rogach każdego ważnego pokoju, w którym albo przebywa się dużo, albo regeneruje (więc również dotyczy to pracy).
Przy każdym komputerze na pewno powinien stać orgonit. Równiez przy urządzeniach katujących organizm elektrosmogiem (jak kuchenka indukcyjna - bardzo niekorzystna dla pożywienia), router, anteny, nadajniki, TV, mikrofala, a także lodówka (aby zwiększyć witalnośc produktów i aby dłużej zachowały świeżość).

Sypialnię 1 warto zabezpieczyć przy ścianie od strony routera.
Ogródek - tu można urządzić sobie jakieś miejsce mocy, ustawiając Szablon Heksagon z 6 TB (komplet).
__________________________________________


- zamówiłem u was zestaw buttonów orgonitowych. W pokoju mam komputer, monitor, głośniki 5.1 i drukarkę. Wystarczy przypiąć po jednym buttonie na komputer, monitor, subwoofer i drukarkę, czy to za mało?

Pytanie – wystarczy do czego? Jeśli chodzi o neutralizcję elektrosmogu – to nie wystarczy, ponieważ jest to maleńki button, w stosunku do mocy rażenia tych urządzeń. Natomiast na pewno poprawi lekko biowitalność przestrzeni.
W sytuacji, kiedy w jednym pokoju znajduje się tak dużo urządzeń emitujących elektrosmog, należy użyć więcej przeciwwagi do tego zanieczyszczenia i same butony to zdecydowanie za mało. Wiele osób posiada obecnie bardzo dużo urządzeń elektronicznych w małych pomieszczeniach i nie stosuje żadnej ochorny, neutralizacji itp. Niemniej – jest to stan patologiczny, pomimo masowego zjawiska. Organizm męczy się okrutnie.

Zalecamy więc stosować wiele narzędzi, takich jak: dobre rośliny doniczkowe (najlepiej paprocie), aromaterapia naturalnymi olejkami eterycznymi, orgonity, minerały, częste wietrzenie pomieszczenia, fontanna wodna itp. rozwiązania.
__________________________________________


- Proszę o udzielenie wskazówek zakupu szczotki kamienia górskiego o jakiej wielkości do telewizora,laptopa. Jakiego kamienia górskiego orgonit zastosować w szklarni 10 m2 [czy zakopać lub trzymać na wierzchu] na działce o wielkości 2.700m2 oraz na polu o wielkości 5 ha.

Kryształy to nie są urządzenia i nie ma tu określonych gabarytów i modeli, w zależności do zastosowanie. Kryształy to naturalne twory przyrody i to człowiek wymyślił dla nich jakieś dodatkowe zastosowanie, poza ozdobą. W ich doborze należy zdać się na intuicję i dobrać je do swoich możliwości finansowych.
Orgonity to nie kamienie, tylko urządzenia, należy przeczytać sobie wszelkie informacje, jakie umieściliśmy na ten temat dla Klientów:
http://www.greenharmony.pl/311-orgonit-informacje

Do szklarni i upraw rolnych szczególnie dedykowane są orgonity o nazwie Garden Pipe – informacje o ich umieszczeniu są wstępnie opisane w karcie produktu. Poza tym – należy z nimi eksperymentować, według własnych obserwacji i badań. Po przeprowadzeniu różnych eksperymentów można się z nami podzielić informacjami na temat ich używania, chętnie opublikujemy to dla innych osób.
__________________________________________


- Dzisiaj natrafilam na Panstwa strone i bardzo mnie zaciekawily tematy tam opisywane. Szukalam informacji na temat zniwelowania skutkow promieniowania elektromagnetycznego i zaciekawily mnie odpromienniki orgonitowe.
Po przejrzeniu oferty nie moglam sie jednak zdecydowac co by bylo najlepsze dla mnie wiec chcialam sie zapytac o porade.
Pracuje w call center gdzie w pomieszczeniu bez okien ( tylko klimatyzacja) jest ok 60 wlaczonych komputerow. Wiec srodowisko nie jest najzdrowsze do pracy.
Jaki odpromiennik by Panstwo mi polecili abym trzymala go w pracy kolo mojego komputera aby maxymalnie zniwelowac szkodliwe promieniowanie?
Za wszelkie rady bede bardzo wdzieczna.

Takie miejsce pracy jest naprawdę bardzo niekorzystne dla organizmu – ponieważ jest w zasadzie całkowicie pozbawione biowitalności, to będzie z czasem wywoływać różne dolegliwości i sprzyjać chorobom. Nie da się tego procesu oszukać, tu jest bardzo duże zanieczyszczenie elektromagnetczne.
Dlatego też warto zawsze mieć w pobliżu orgonity, aby choć trochę odbudować energię witalną w sobie i swojej przestrzeni.
Jeden orgonit nic tu nie wskóra niestety, trzeba by mieć ich więcej. Np. dwa (dowolne, wybrane intuicyjnie) orgonity większe (z działu neutralizatory i działu harmonizery) oraz jakiś amulet na szyi lub w kieszeni. Warto też mieć choćby jeden orgonit w domu, lub np. 4 szt TB stal w 4 rogach pokoju.
Co do wyboru – tu już nie ma szczególnych zaleceń, musi się Pani zdać na intuicję.
__________________________________________


- chciałabym kupić na Państwa stronie orgonity jednakże mam prośbę o doradzenie jak je najlepiej dobrać.
1. jeżeli średnia wieża znajduje się około 40 metrów od domu czy wystarczy jak zakopię orgonity wokół mojego domu czy lepiej gdzieś wokół wieży?
2. czy na podwórku zakopujemy je we wszystkich 4 rogach działki (np. 4 sztuki TB aluminium) czy tylko w 2 naprzeciw siebie (np. 1 HHG Aluminium i 1 TB aluminium)?
3. czy jeżeli na podwórku znajduje się bardzo duże drzewo (dąb) warto w jego pobliży również zakopać orgonit (HHG czy TB?)?
4. czy dla małego ogrodu (2mx3m) wystarczy dla poprawy jakości warzyw
1 sztuka Garden pipe, czy należny je jakoś inaczej stosować?
5. czy jeżeli zastosuje ww. wymienione orgonity wokół domu to wewnątrz domu również powinnam dodatkowo jakieś zastosować?

1. Zdecydowanie wokół wieży
2. 4 w narożnikach
3. Nie trzeba
4. Raczej mała ilość - najlepiej stosować kilka w układach świętej geometrii 5. Tak - stalowe (bez aluminium), orgonity będą działać lokalnie na daomowników.
__________________________________________


- chciałabym kupić do domu orgonity, do każdego pomieszczenia, w domu oprócz standardowych urządzeń jest Wi-Fi, przejrzałam Państwa ofertę i nie wiem co zakupić. Poza tym chciałabym zakupić talizman dla siebie, mój znak zodiaku to wodnik, leczę się na nerwicę lękową i może ten talizman w jakimś stopniu by mi pomógł. Chciałabym również kupić talizman dla mojego syna 9 lat, znak zodiaku byk. Proszę o podpowiedź co powinnam wybrać.

Nie dobieramy amuletów do znaku zodiaku.
Polecamy natomiast wisiory ze świętą geometrią (metatron lub kwiat życia), a także orgonity Yin_yang i Anielska Ochrona.

Co do WiFi - żadne urządzenie nie chroni przed tym promieniowaniem - należy usunąć WiFi z domu, zamieniając na Internet przewodowy. Jest to bowiem bardzo niekorzystne promieniowanie, szczególnie dla dzieci i osób starszych i chorych.
Niezależnie od usunięcia anteny zbierającej sygnały Wifi - można zastosować również Polaryzator Torsyjny Pt 11 i kilka orgonitów dużych.
Polecamy też komplet Heksagon z TB.
__________________________________________


- mam pytanie o produkt z tematu (Garden Pipe).
Jaki jest promień działania "rury"? Zastanawia mnie czy zakopanie rur wokół domu zniweluje oddziaływanie cieków wodnych na mieszkańców domu?
I drugie pytanie: jak dużą grządkę czy sad można chronić rurami wbitymi po przekątnej, na rogach prostokąta lub sześciokąta?

Nie ma żadnych badań na temat oddziaływania określonych form układanych z Garden Pipe, jeśli przeprowadzi Pani takowe testy, może Pani się z nami podzielić, chętnie udostępnimy informację o tym dla innych osób.
W użyciu Garden Pipe należy postępować zarówno intuicyjnie, jak i stosując zasady świętej geometrii (opcjonalnie).
Nie ma również żadnych badań na promień działania.
W przypadku całej technologii Orgonu należy samodzielnie eksperymentować (szczególnie dotyczyc to ustawień i struktur, ponieważ same orgonity w każdej formie działają tak jak wszystkie urządzenia emitujące POR), aby potem dzielić się wiedza z innymi.

__________________________________________


- Niedawno zakupiłem u Państwa orgonity.
Chciałbym uzyskać informacje jaki mają zasięg działania?
Zakup dotyczył:
- HHG stal/mosiądz (Holy Hand Grenade)
- Button orgonitowy (samoprzylepny)

Mam pytanie: Jaka odległość (rozstaw) powinna być pomiędzy orgonitami? Chodzi mi o duże orgonity, nie typu np button orgonitowy.
Zamierzam poszerzyć "kolekcje" orgonitów w mieszkaniu. Czy kilka różnych egzemplarzy nie "znosi" swojego działania?
Czy button orgonitowy można nakleić np. na zewnątrz mikrofalówki?
Gdzie umieszcza się taki button orgonitowy, jeśli chodzi o gniazdka elektryczne. Obok gniazdka, na ścianie?

Buttony – działają optymalnie w krótkim zasięgu, od kilku centymetrów do pół metra.
HHG – od 30 cm do kilku metrów (najbardziej wydajnie).
Oczywiście, zależy to również od czynników lokalnego ekosystemu.

Nie ma żadnej reguły na rozstawianie i odległości między orgonitami. Nie znoszą też swojego działania, są kompatybilne.

Tak, można nakleić.

Dowolnie, gdzie jest łatwiej przykleić.
__________________________________________


- Chciałabym zamówić u Państwa odpromienniki ale potrzebuję kilka wskazówek. Do tej pory używałam tylko kryształów górskich ale myślę o powiększeniu ochrony. Planuję zakup buttonów orgonitowych do telefonu, komputera i telewizora, zastanawiam się jeszcze jakiej ochrony użyć do routera internetowego, czy nakleić na niego button orgonitowy? Czy do routera istnieje jakaś inna forma ochrony? czytałam dział "pytania klientów" ale proponowane tam rozwiązania nie są już dostępne na Państwa stronie. Czy zakup jednego harmonzera domowego ochroni cały dom? czy raczej trzeba umieścić jeden w każdym pokoju? Czy powinien to być TB stal czy raczej Orgonit/Harmonizer? A jaki odpromiennik będzie odpowiedni do zakopania na zewnątrz gdy mam na domu antenę telewizyjną i internetową: Tb aluminium czy hhg aluminium?
ponadto chciałabym zakupić polaryzator torsyjny dla córki 3,5 letniej, która moczy się w nocy( piszecie Państwo że może pomóc na tą dolegliwość) jaki będzie odpowiedni dla dziecka - myślałam nad opaską elastyczną którą mogłabym zakładać dziecku na noc czy to dobry pomysł?

Ruter powinien być wyłączany tak często jak to możliwe. Button to za słaba ochrona – tu trzeba użyć orgonitów aluminiowych (np. HHG), jeśli jest z dala od ludzi, albo dużych orgonitów stalowych plus np. polaryzator PT 11.
Aby dobrze chronić dom, należy najpierw zneutralizować czynniki zewnętrzne (wieże, transformatory, elektrownie, anteny itp.), a potem stosować urządzenia wewnątrz i w ogrodzie. Pojedyncze orgonity niewiele dadzą, należy stosować ich więcej, plus polaryzatory, a także dla domu – heksagon KPMPLET z TB.

Dla dziecka – można spróbować opaskę na talię/brzuch, oczywiście obserwując reakcje organizmu i stopniowo dostosowując częstotliwość używania przez dziecko.
__________________________________________


- Poczytałam na stronie i cały czas jestem zdeterminowana kupić dwa orgonity: jeden do sypialni i jeden do dużego pokoju, gdzie mam biuro - laptop,, modem, drukarkę itp. Jestem osobą bardzo sensytywną i czuję wszystkie oddziaływania od lat, a teraz okazało się, że mój nowy blok jest posadowiony na ciekach, niekorzystnych pasmach energetycznych. Nawet byłam zdecydowana na kupno Heksagonu, ale nie wiem, czy od razu taka dawka orgonu nie będzie za mocna, a ponadto mam te dwa pomieszczenia (nie licząc kuchni i wszystkich gniazdek. Co Państwo radzą w takiej sytuacji na teraz, bo spędzam tam omalże całe dnie i noce.

Proponujemy orgonir Regeneracja do sypialni i HHG stal do drugiego pomieszczenia.
Po jakimś czasie warto dodać Heksagon KPL - to jedna z najlepszych form orgonitowych, ponieważ połączona jest ze Świętą geometrią.
Godnym polecenia jest również polaryzator torsyjny PT 11.
__________________________________________


- Zwracam się z prośbą o doradzenie mi jakiegoś rozwiązania z waszej bogatej oferty.
Mieszkam w bloku, 50 metrów za moimi oknami stoi stacja przekaźnikowa GSM. Na dodatek skazany jestem na sąsiedztwo routerów WI-FI.
Mieszkanie ma powierzchnię 55 metrów w układzie kilkupokojowym i jest usytuowane na parterze w budynku z wapiennej cegły.
Pod moim mieszkaniem mam piwnicę, przez którą biegną rury z gorącą wodą i mam do tej piwnicy dostęp, więc np. mogę coś tam zainstalować o ile byłaby taka potrzeba.
Interesuje mnie jakieś konkretne rozwiązanie łagodzące działanie fal elektromagnetycznych, mikrofalowych cieków wodnych itp., najbardziej pasujące do opisanego przeze mnie.
Z góry dziękuję za poradę i czekam na Państwa sugestie.

Sytuacja jest raczej trudna - dostaje Pan spore dawki bardzo niekorzystnego promieniowania, więc należy się dobrze zabezpieczyć.
Wapień trochę neutralizuje działanie, ale niezależnie od tego, zalecamy co poniżej:
1. zneutralizować stację GSM, zakopując około 20-30 metrów od niej co najmniej 1 HHG aluminium (sugerujemy około 3 orgonitów aluminiowych)
2. umieścić w mieszkaniu PT 11
3. Umieścić w wybranych miejscach HHG stal, Regenerację jako uzupełnienie PT 11
4. Stosować regularnie aromaterapię, aby powietrze miało w sobie energię życia
5. Umieścić w mieszkaniu bardzo dużą ilość roślin, szczególnie paproci
6. W piwnicy warto teraz, lub w przyszłości, ulokować HEKSAGON KOMPLET.
__________________________________________

zobacz cz. I
zobacz cz. III

Kategorie