Kadzidła sznurowe SHREE LAXMI (Pomyślność) - ORGANICZNE, tybetańskie Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidła sznurowe SHREE LAXMI (Pomyślność) - ORGANICZNE, tybetańskie

SHREE LAXMI (Pomyślność), tybetańskie organiczne kadzidła sznurowe
Organiczne kadzidła tybetańskie dedykowane Bogini Laxmi (Lakszmi) - bogini bogactwa fortuny, dobrobytu i pomyślności.
Lakszmi 
– bogini szczęścia, bogactwa i piękna. Uosabia wszelkie powodzenie – także materialne.

Palenie tych kadzidełek z dobrą i szczerą intencją pomaga w osiągnięciu bogactwa i pomyślności. 

Więcej szczegółów

SHREE LAXMI (Pomyślność), tybetańskie organiczne kadzidła sznurowe

Organiczne kadzidła tybetańskie dedykowane Bogini Laxmi (Lakszmi) - bogini bogactwa fortuny, dobrobytu i pomyślności.
Lakszmi 
– bogini szczęścia, bogactwa i piękna; żona Pana Wisznu, matka Kamy. Uosabia wszelkie powodzenie – także materialne.

Palenie tych kadzidełek z dobrą i szczerą intencją pomaga w osiągnięciu bogactwa i pomyślności. 

Kadzidełka te pomagają również w uporządkowaniu chaotycznej i zablokowanej enegii Feng Shui w domu lub pracy, co pozwoli w odniesieniu sukcesów i przyciągnięciu pomyślności.

Organiczne kadzidła tybetańskie oparte są na mieszance czystych ziół, które znaleźć można w regionie Himalajów. W czasach starożytnych kadzidła sznurowe były to jedyne rodzaje kadzideł dostępne w Tybecie, Nepalu, Indiach i regionie Himalajów. Było to przed wprowadzeniem nowoczesnych form patyczka. Należy jednak zauważyć, że kadzidła w  formie patyczka, w jakiś sposób tracą swój  naturalny aromat z powodu intensywnej mieszanki składników oraz dodatków aromatów. W ostatnim czasie ludzie na całym świecie domagają się większej ilości  produktów ekologicznych (w tym kadzideł). Jest to główny powód wprowadzenia tybetańskich sznurowych kadzideł organicznych. Odradza się starożytna tradycja.
Kadzidełka te mają wiele pięknych aromatów. Zapachy z kadzideł przynoszą poczucie bezpieczeństwa oraz wnoszą dużo pozytywnej energii tam, gdzie są spalane. Tybetańskie sznurowe kadzidło organiczne neutralizuje negatywne energie i zapewnia pozytywne otoczenie dzięki swoim unikalnym właściwościom. Udowodniono już, że tybetańskie kadzidło organiczne daje wielkie błogosławieństwa. Mówi się, że jeśli ktoś ma dobre życzenia z właściwymi intencjami i czystym sercem, paląc je – życzenia te  spełniają się.


Stosowanie: 

Kadzidło należy spalać, trzymając je po prawej stronie ciała, wizualizując lub myśląc w tym czasie o wyższych istotach, takich jak Stwórca, Boginie, Bogowie, Buddowie, Bodhisattwowie lub inne bóstwo, któremu chcesz ofiarować je ze szczerym i czystym sercem (a jednocześnie poprosić o  błogosławieństwa i ochronę). Jeśli masz inne życzenia lub modlitwy, możesz to również powiedzieć.
Następnie włóż kadzidło do metalowej lub glinianej kadzielnicy. Upewnij się, że płonąca część jest skierowana na zachód.
Można również powiesić to kadzidło na metalowym patyczku, zawieszając pętlą górną na metalu (pod spodem ustaw podstawkę na popiół).


Tradycyjne kadzidła sznurowe powstają przez rolowanie naturalnego papieru wypełnionego odpowiednimi kompozycjami roślinnymi i mineralnymi.

W każdym opakowaniu znajduje się ok.20 kadzideł zawiniętych w oryginalny tybetański papier czerpany: Lokta.
Każde kadzidło spala się około 30 minut.

Produkty powiązane