Breloczek do kluczy - KWARC Z RUTYLEM Powiększ do pełnego rozmiaru

Breloczek do kluczy - KWARC Z RUTYLEM

Naturalny kwarc z rutylem (lekko szlifowany, bez ostrych krawędzi) w postaci breloczka do kluczy.

Więcej szczegółów

Naturalny kwarc z rutylem (lekko szlifowany, bez ostrych krawędzi) w postaci breloczka do kluczy. 

Rutyl jest niezastąpiony przy kłopotach z trawieniem, gdyż wpływa korzystnie na regenerację tkanek i ułatwia wzrost komórek. Wskazane jest, aby przykładać ten kamień na miejsca po oparzeniach i innych uszkodzeniach skóry. Z uwagi na właściwości pobudzania regeneracji komórek zalecany jest do noszenia przez wszystkich, a szczególnie tych, którzy narażeni są na zwiększone obciążenie pierwiastkami promieniotwórczymi. Zalecane jest aby kłaść go na chore miejsce lub nosić przy sobie często go dotykając. Leczy on choroby płuc, zaziębienia oraz bardzo skutecznie wzmacnia tarczycę.

Pobudza funkcjonowanie mózgu, zwalcza depresje, poprawia komunikację i zwiększa jasnowidzenie. Wspaniale doenergetyzowuje. Przyciąga pewność siebie i bogactwo. Polecany jest szczególnie do wyrównywania męskiej i żeńskiej energii w ciele człowieka, czym doprowadza nas do wewnętrznej harmonii.
Rutyl uspakaja nasz umysł i prowadzi nas tam, gdzie łączą się przeciwieństwa. Rozpuszcza blokady podświadomości powstałe w okresie wczesnej młodości i dzieciństwie. Wskazane jest wkładać go pod poduszkę, gdyż wpływa na jakość naszych snów.
To również świetny odpromiennik i minerał ochronny. Dobrze wpływa na aurę, pogłębia widzenie na odległość. Rutyl ma również właściwości ochronne przed promieniowaniem radioaktywnym.
 

Wymiary uśrednione
dł. breloczka razem z kamieniem: 8-9,5cm 
- wielkość samego kamienia: dł. 2,5-3,2 cm, średnica ok. 2-2,3 cm
- waga kamienia: ok. 13-14g

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.


Produkty powiązane