Breloczek do kluczy - JASPIS ŻÓŁTY Powiększ do pełnego rozmiaru

Breloczek do kluczy - JASPIS ŻÓŁTY

Naturalny jaspis żółty, lekko szlifowany, bez ostrych krawędzi, w postaci breloczka do kluczy. CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO

Więcej szczegółów

Naturalny jaspis żółty, lekko szlifowany, bez ostrych krawędzi, w postaci breloczka do kluczy. 

Jaspis żółty - zwiększa siłę, odwagę i witalność. Przesyłając energię i pracując z niższymi czakrami - daje uziemienie i balans, które pomagają w utrzymaniu realistycznego podejścia podczas każdej osobistej ewolucji. 
Żółty jaspis to silny kamień ochronny - broni przed wpływem negatywnej energii, chroni podróżników (zarówno w świecie realnym, jak i w podróżach astralnych). 
Kamień ten jest kanałem dla pozytywnej energii, przynosi poczucie dobrobytu, zwiększa pewność siebie, chroni przed depresją. 

Jest doskonałym minerałem dla mężczyzn, wzmacnia ich naturalną energię (najlepiej nosić go na splocie słonecznym).

Jaspis żółty jest bezpośrednio związany z czakrą splotu słonecznego. Oczyszcza organizm, łagodzi niestrawność, nudności, wspomaga pracę wątroby, woreczka żółciowego i wspiera cały układ trawienny (doskonały w przypadku zatruć). Wzmacnia i stabilizuje pracę układu immunologicznego, zmniejsza ból, łagodzi chorobę lokomocyjną.

Wymiary uśrednione
dł. breloczka razem z kamieniem: 8-9cm 
- wielkość samego kamienia: dł. 2,5-4 cm, szer. 1,7-2,5cm
- waga: ok. 9-16g

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane