Podpaska (wkładka) WIELORAZOWA - MINI (z welurem bawełnianym) Powiększ do pełnego rozmiaru

Podpaska (wkładka) WIELORAZOWA - MINI (z welurem bawełnianym)

Podpaska (wkładka) WIELORAZOWA - MINI, z welurem bawełnianym (Wild Nature)
Polecana na co dzień. Można stosować ją również jako mini podpaskę na lekkie krwawienie, np. na początku i na koniec okresu oraz podczas leczenia globulkami lub przy upławach.
Wchłania bardzo dobrze (o wiele lepiej niż podpaski  i wkładki jednorazowe), utrzymuje komfort skóry, oddycha, daje dobre i wygodne zabezpieczenie.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 13

21,90 zł

Podpaska (wkładka) WIELORAZOWA - MINI, z welurem bawełnianym (Wild Nature)
Polecana do noszenia na co dzień. Można stosować ją również jako mini podpaskę na lekkie krwawienie, np. na początku i na koniec okresu oraz podczas leczenia globulkami lub przy upławach.

Wchłania bardzo dobrze (o wiele lepiej niż podpaski i wkładki jednorazowe), utrzymuje komfort skóry, oddycha, daje dobre i wygodne zabezpieczenie.

Od strony ciała podpaska/wkladka posiada warstwę fioletowego weluru bawełnianegoOd strony bielizny jest to jersey z pięknym nadrukiem (100% bawełna). Środek składa się z wewnętrznej wodoodpornej warstwy PUL, który zapobiega przeciekaniu oraz dwóch wkładów bardzo chłonnego weluru bawełnianego. 

Podpaski/wkładki obszyte są 4 - ro nitkowym overlockiem profesjonalnym, dzięki czemu szwy są bardzo wysokiej jakości i gwarantują długą żywotność. Użyte nici i przędze są najwyższej jakości dlatego mamy pewność, że produkt posłuży na wiele lat.

Podpaski/wkładki zostały przetestowane przez kilkanaście kobiet o różnej budowie ciała, które wyraziły pozytywną opinię o produkcie.
Podpaska (wkładka) WIELORAZOWA - MINI jest wyjątkowo chłonna, miękka i wygodna, doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Specjalnie poszerzony tył podpaski zapewnia jeszcze lepszą ochronę. 
Zapinana jest na 1 napę z plastiku, z możliwością regulacji szerokości. Napa nie jest wyczuwalna.

Produkt został uszyty w Polsce.

Pranie: można prać ręcznie lub w pralce maksymalnie w 60 st. 


Wielkość:
Podpaski szyte są ręcznie, z tego względu mogą delikatnie różnić się o kilka mm.
Długość: 20 cm

Szerokość z przodu: 7 cm
Szerokość w zwężeniu: 5,5 cm
Szerokość z tyłu: 8 cm

Producent: Wild Nature, Polska

Produkty powiązane