Ostrożeń warzywny - czarcie żebro (luzem 10g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Ostrożeń warzywny - czarcie żebro (luzem 10g)

MAGIA OCHRONY. Czarcie żebro, ziele Ostrożenia warzywnego (Cirsii oleracei herba) ma wręcz cudowną i magiczną moc. Roślina ta od dawna była stosowana przy pozbyciu się i odrzucaniu czarów, klątw i uroków.

Więcej szczegółów

Czarcie żebro, ziele Ostrożenia warzywnego (Cirsii oleracei herba) ma wręcz cudowną i magiczną moc.
Roślina ta od dawna była stosowana przy pozbyciu się i odrzucaniu czarów, klątw i uroków. Należało się wykąpać w wodzie, do której wlewano napar z czarciego żebra, dodawano 3 szczypty soli i wodę święconą. Jeżeli na człowieka był rzucony urok, to po kąpieli woda powinna być zabrudzona i mętna. Wylewano taką wodę na rozstajach dróg lub w odludnym miejscu, aby „uroki” nie przeszły na innych.
Kąpiel z naparem z ostrożenia czy przemywanie nim twarzy i rąk, już bez stosowania mydła, ma działanie oczyszczające. Aby otrzymać napar, 1 łyżkę ziela zalewamy 1 szklanką wrzątku i parzymy ok.15 minut. (przecedzić i wlać do wanny).

Ostrożeń ma właściwości usuwania z ciała nagromadzonej negatywnej energii.


Według literatury zielarskiej ziele ostrożenia może być stosowane wspomagająco do oczyszczania organizmu z toksyn. Stosowany zewnętrznie zapobiega bólom głowy, wypadaniu włosów i łupieżowi. Kąpiel z naparem działa orzeźwiająco, wyciąga chorobę z organizmu.
Okadzanie dymem z czarciego żebra oczyszcza dom z negatywnych energii i odpędza 
to co niekorzystne
.

Waga: ok. 10 g

Produkty powiązane