Kadzidła sznurowe SHREE NARASIMHA (Ochrona Ogólna i Przeciw Czarnej Magii) - ORGANICZNE, tybetańskie Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidła sznurowe SHREE NARASIMHA (Ochrona Ogólna i Przeciw Czarnej Magii) - ORGANICZNE, tybetańskie

SHREE NARASIMHA (Ochrona Ogólna i Przeciw Czarnej Magii), tybetańskie organiczne kadzidła sznurowe
Organiczne kadzidła tybetańskie dedykowane dla Pana Narasimha. 
Pan Narasimha uważany jest za bóstwo ochronne od negatywnej energii, czarnej magii i złych życzeń.

Więcej szczegółów

SHREE NARASIMHA (Ochrona Ogólna i Przeciw Czarnej Magii), tybetańskie organiczne kadzidła sznurowe

Organiczne kadzidła tybetańskie dedykowane dla Pana Narasimha.
Pan Narasimha uważany jest za bóstwo ochronne od negatywnej energii, czarnej magii i złych życzeń.

Wydług Ksiąg Wedyjskich, Narasinha (nara „człowiek”, sinha „lew”) to czwarty awatar Wisznu, pojawiający się w postaci człowieka z głową lwa.

Zgodnie z opisem Bhagawatapurany, Brahma obiecał asurze (demonowi) Haranjakaśipu, że nie uśmierci go dewa, człowiek ani zwierzę, zarówno w nocy, jak i za dnia, ani na zewnątrz, ani w pomieszczeniu. Zabezpieczony tą gwarancją demon, rozzuchwalił się, działając na szkodę ludziom i wprowadzając chaos.
Haranjakaśipu miał syna Prahlada, który był wielbicielem Wisznu. Ponieważ ojcu nie odpowiadał obiekt kultu syna, próbował przekonać go do porzucenia czczenia Wisznu. Gdy nie poskutkowały prośby, Haranjakaśipu postanowił zabić Prahlada, który poprzez modlitwę poprosił Wisznu o pomoc. Bóg wysłuchał modlitwy swego wielbiciela, a że związany był obietnicą Brahmy, pojawił się w pałacu demona o zmierzchu (porze nie przynależnej ani do dnia, ani nocy) w formie pół lwiej i pół człowieczej i zabił asurę na balkonie.

Według Śiwapurany, złość Narasinhy nawet po zabiciu demona ciągle była tak ogromna, że musiał pojawić się Śiwa, by go uspokoić.

Ofiarowanie tych kadzideł Pana Narasimha z odpowiednim szacunkiem - przyniesie nam ochronę ogólną, szczególnie od czarnej magii i złych życzeń.


Organiczne kadzidła tybetańskie oparte są na mieszance czystych ziół, które znaleźć można w regionie Himalajów. W czasach starożytnych kadzidła sznurowe były to jedyne rodzaje kadzideł dostępne w Tybecie, Nepalu, Indiach i regionie Himalajów. Było to przed wprowadzeniem nowoczesnych form patyczka. Należy jednak zauważyć, że kadzidła w  formie patyczka, w jakiś sposób tracą swój  naturalny aromat z powodu intensywnej mieszanki składników oraz dodatków aromatów. W ostatnim czasie ludzie na całym świecie domagają się większej ilości  produktów ekologicznych (w tym kadzideł). Jest to główny powód wprowadzenia tybetańskich sznurowych kadzideł organicznych. Odradza się starożytna tradycja.
Kadzidełka te mają wiele pięknych aromatów. Zapachy z kadzideł przynoszą poczucie bezpieczeństwa oraz wnoszą dużo pozytywnej energii tam, gdzie są spalane. Tybetańskie sznurowe kadzidło organiczne neutralizuje negatywne energie i zapewnia pozytywne otoczenie dzięki swoim unikalnym właściwościom. Udowodniono już, że tybetańskie kadzidło organiczne daje wielkie błogosławieństwa. Mówi się, że jeśli ktoś ma dobre życzenia z właściwymi intencjami i czystym sercem, paląc je – życzenia te  spełniają się.


Stosowanie: 

Kadzidło należy spalać, trzymając je po prawej stronie ciała, wizualizując lub myśląc w tym czasie o wyższych istotach, takich jak Stwórca, Boginie, Bogowie, Buddowie, Bodhisattwowie lub inne bóstwo, któremu chcesz ofiarować je ze szczerym i czystym sercem (a jednocześnie poprosić o  błogosławieństwa i ochronę). Jeśli masz inne życzenia lub modlitwy, możesz to również powiedzieć.
Następnie włóż kadzidło do metalowej lub glinianej kadzielnicy. Upewnij się, że płonąca część jest skierowana na zachód.
Można również powiesić to kadzidło na metalowym patyczku, zawieszając pętlą górną na metalu (pod spodem ustaw podstawkę na popiół).


Tradycyjne kadzidła sznurowe powstają przez rolowanie naturalnego papieru wypełnionego odpowiednimi kompozycjami roślinnymi i mineralnymi.

W każdym opakowaniu znajduje się ok.20 kadzideł zawiniętych w oryginalny tybetański papier czerpany: Lokta.
Każde kadzidło spala się około 30 minut.

Produkty powiązane