Opinie Klientów Powiększ do pełnego rozmiaru

Opinie Klientów

Urządzenia orgonitowe produkujemy i sprzedajemy już od września 2010 roku. W tym czasie wielu naszych Klientów zaopatrzyło siebie i swoich bliskich w te oryginalne odpromienniki i amulety.

Więcej szczegółów

Urządzenia orgonitowe produkujemy i sprzedajemy już od września 2010 roku. W tym czasie wielu naszych Klientów zaopatrzyło siebie i swoich bliskich w te oryginalne odpromienniki i amulety.
Poniżej możecie zapoznać się Państwo z kilkoma wyrywkowymi opiniami, co (mamy nadzieję) pozwoli ułatwić wybór typu urządzenia i zadecydować, czy zaufać tej niezwykłej, alternatywnej technologii.
Wszystkie opinie są całkowicie anonimowe (szanujemy prywatność naszych Klientów).

Każdy z rodzajów odpromienników był poddawany testom, które nierzadko trwały nawet kilka miesięcy. Pozwoliło to dobrać odpowiednie komponenty i proporcje, aby urządzenia działały harmonijnie i przynosiły oczekiwane efekty.
Dbamy o to, aby cały czas ulepszać konstrukcje i rozwiązywać różne problemy techniczne (proszę pamiętać, że cała produkcja orgonitów przebiega ręcznie). Dlatego też będziemy wdzięczni za kolejne opinie i uwagi.
_________________________________________________

Zdjęcia urządzeń (w opisie produktów) są tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 
_________________________________________________
 

 

Opinie o produktach oraz samej idei produkcji orgonitów


(Dotyczy chembustera STANDARD - przypis Green Harmony)

(...) Chembuster działa rewelacyjnie, smugi znikają zaraz za samolotami, trochę gorzej jest, gdy chemia przylatuje z wiatrem, ale po pewnym czasie też ją czyści.
Ł.O.
-----------------------

Witam serdecznie

Gorąco dziękuję za szybciutką odpowiedź. Coś sobie wybierzemy z tych większych, stacjonarnych orgonitów. A i do domu na pewno coś się przyda.  Co do medalionów to mówi się trudno – postaram się z nim obchodzić delikatnie. Noszę go już drugi tydzień i wydaje mi się że, chyba mocniej śpię ale samopoczucie jeszcze jakoś znacząco się nie poprawiło. Aha, zapomniałabym dodać w domu mam orgonicik REGENERACJA.

Pozdrawiam
B.S.-T. 
-----------------------

(Zakup orgonitu Regeneracja - przypis Green Harmony)
Witam serdecznie :)
Właśnie otrzymałem przesyłkę od Państwa :) Bardzo dziękuję :) Orgonit piękny i olejki też świetne, jestem bardzo zadowolony :)
Jako że Orgonitami dopiero się zainteresowałem niedawno i to moj pierwszy kontakt z takowym, chciałem się podzielić reakcją mojego kota ;) bo mnie rozbroił gość zupełnie :) Normalnie nie śpi w moim pokoju, lubi spać w salonie, a jak już się czasem zdarzy że śpi na moim łóżku, to w zupełnie innym miejscu.. a dziś jak tylko przed południem dostałem paczkę od Państwa, położyłem orgonit pod miejscem na którym śpie no i poszedłem zajmować się codziennymi sprawami. po jakimś czasie wróciłem do pokoju, a Puszek śpi centralnie nad orgonitem ;) w miejscu w którym do tej pory nie zdarzało mu się spać ;) nawet zdjęcie w załączniku dodałem heh :) tak mnie to ześmieszyło :) i jak zasnął przed południem tak śpi bez przerwy już cały dzień w tym miejscu :) także kocisko mądre już wyczuło co się dzieje :D
Dziękuję raz jeszcze :)
Pozdrawiam ciepło
J.N.
-----------------------

(Zakup orgonitów HHG stal/mosiądz - przypis Green Harmony)
Jestem bardzo zadowolony z emiterów, które zakupiłem wcześniej.
Z.S.
-----------------------

(Zakup 2 chembusterów: Owoc Życia oraz MINI, a także kompletu orgonitów - przypis Green Harmony)
Witam ponownie
Urządzenie zamontowane - wg mnie działa cudownie!
Dziękuję za śliczny gratis, który idealnie nadaje się do postawienia w miejscu pracy
Pozdrawiam!
M.S.
-----------------------

(Zakup orgonitu HHG stal/mosiądz - przypis Green Harmony)
Witam, przesyłka dotarła. Jestem zaskoczony bo to chyba działa a podchodziłem do tego dość sceptycznie. Mam wrażenie, że zadziałało też na chmury chociaż to nie chembuster ;-).
Dziękuje za szybka realizację transakcji, pozdrawiam.
D.D.
-----------------------

(...)Przy okazji donoszę, że działo orgonowe "Owoc Życia" jest wprost rewelacyjne, w czasie inauguracji Euro nad Warszawą zapowiadano nawałnice, burze, ulewy itp. Wszystkie czarne chmurzyska ciągnące tego dnia nad miasto zostały rozbite, spadł fajny deszczyk, który podlał trawniki a do stadionu nic nie dotarło. Jak było na Ukrainie, to wszyscy wiemy. Gradobicia, podtopienia i odwołane mecze.(...)
Pozdrawiam serdecznie.
A.P.
-----------------------

Bedac w Polsce udalo mi sie kupic chembuster owoc zycia, przez (... znajomego z Polski). Jestem bardzo zadowolony.
R.K
-----------------------

Witam.
Bardzo dziękuję za przesyłkę z chembusterem. Bardzo szybko doszła i była solidnie zapakowana.
D.S.
-----------------------

(Zakup amuletów orgonitowych - przypis Green Harmony)
Dziękuję bardzo, przesyłka dotarła dzisiaj i wszystko jest w porządku... A amulety są bardzo estetyczne i ładne.
S.K.
-----------------------

(...) Po kilku miesiącach używania orgonitów stwierdzam, że wyrosły mi na balkonie rośliny, bez umieszczania tam nasion, bardzo to zachwycające jak też dziwne, bo od 20 lat nie wyrosło na tej ziemi nic, z powodu wyjałowienia, oczywiście miałam zamiar wymianę ziemi, a tu taka niespodzianka. Uschnięty krzak pod płotem, który kiedyś był piękną ozdobą też zaczął dobrze reagować na orgonit, ponieważ zaczęły wyrastać od dołu kolejne pędy i wygląda na to, że wyrośnie kolejny wielki krzak, czyli roślinność się odradza bez nawozów, bez pomocy, wystarczy tylko dać orgonit w pobliżu roślin- koło metra, kilku metrów. Wszelkie otwarte spirale w orgonitach, które mają otwartą formę działają cudownie, energia się w nich nie zamyka, tylko jest potęgowana i rozsyłana wszędzie wokół. Z moich obserwacji wynika, że na 10 orgonitów bez miedzi może być 3 z miedzią, to jest prawidłowa proporcja, by nie przesadzić z miedzią- bo wtedy efekt jest odwrotny.
Pozdrawiam wszystkich pracujących nad produkcją orgonitów i chembusterów, robicie kawał dobrej roboty dla świata, tylko proszę Was, trzymajcie się reguł Reicha:)
K.D.
-----------------------

(Zakup orgonitu TB DUŻY stal/mosiądz - przypis Green Harmony)
Orgonit TB sprawuje się dobrze, choć minęły dopiero 3 dni od jego ustawienia w domu. Czuję się trochę lepiej i co bardzo mnie ucieszyło, wreszcie czuje przepływ energii Reiki. Właściwie to decyduje o mojej pozytywnej opinii, choć energia w pomieszczeniu jest jeszcze negatywna (skrzyżowanie cieków wodnych), to poprzez orgonity właśnie postaram się to zmienić. Mam zamiar zakupić 3 harmonizery orgonitowe, które mam nadzieję dadzą energię większą niż 6500 jednostek Bovisa, albo przynajmniej zneutralizują negatywne promieniowanie.
Pozdrawiam
K.K.
-----------------------

(Zakup chembustera Owoc Życia - przypis Green Harmony)
Witam serdecznie i bardzo dziękuję za zrealizowanie mojego zamówienia na działo orgonowe. Odebrałam je dzisiaj, juz jest zmontowane i działa. Jestem bardzo szczęśliwa, że je mam bo moje miasto i okolice bardzo potrzebują dobrej energii i ochrony. W czasie mistrzostw piłkarskich chyba najbardziej, liczę więc na to, że pomoże nie tylko mnie. Jeszcze raz dziękuję.
A. P.
-----------------------

(Zakup chembustera Owoc Życia - przypis Green Harmony)
Tak jak pisałem zrobilem zdjecia ustawionego "Chembusia", jest super, działa, pozdrawiam Was....:-)
P.P.
-----------------------

(Zakup chembustera Owoc Życia - przypis Green Harmony)
Witam, sliczne dzięki, przesyłka dotarła w najlepszym porzadku, dzisiał będę instalował, zrobię zdjecia to podeślę. Robicie naprawdę super pracę, jeszcze raz dzięki za profesjonalizm i zrozumienie tematu. Pozdrawiam.
P.P.
-----------------------

(Zakup orgonitu SPIRALA KRYSZTAŁ - przypis Green Harmony)
"Kryształ" jest piękny i bardzo estetycznie wykonany
A.K.
-----------------------

W wakacje kupiłam orgonit Wulkan Diament z Herkimerem. Stoi sobie on grzecznie w innym pokoju, ale na jakiś tydzień przypałętał się do mojego (tam gdzie śpię). I przez cały ten tydzień, codziennie (nie licząc soboty, gdzie przespałam wszystkie fazy snu) miałam sny. Po przestawieniu na właściwe miejsce (do innego pokoju), sny miałam co kilka dni, potem rzadziej, a teraz po miesiącu to sporadycznie kilka na miesiąc.
Tamten tydzień był niesamowity, nie pamiętam okresu gdzie miałabym sny codziennie. I nie było to związane z porą budzenia (budzenie się w odpowiedniej fazie snu), bo budzik dzwonił o tej samej porze co zwykle.
Pzdr.
A.K.
-----------------------

... te orgonity cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród moich przyjaciół (...) są wspaniałe i działają, mojego kota przestało boleć i łzawić chore oko, od razu, a miał kłopoty z tym cały rok i lekarze nie wyleczyli, nie jest to związane z suchym powietrzem to łzawienie, tylko choroba już starego kota. Mija już któryś dzień i łzawienia nie ma, dziękuję, że to robicie (...) serdecznie pozdrawiam :)

...zbadałam miski kocie, wokół jednej ustawiłam orgonity, (...) a drugą bez nich, koty oczywiście jadły chętniej z miski, która okrążona była orgonitami. (...) to wspaniałe co robicie, trzeba tym zalać całą Polskę, bo HAARP powoduje straszne spustoszenia wśród ludzkiego myślenia. Czuję, że pozytywny orgon jest wielką sprawą, wiodącą wręcz, to jest pierwszy krok do ratowania życia i rozwoju myślenia, kierowania się w stronę natury.
K.D.
-----------------------

Witam serdecznie,
Pięknie dziękuję za miłą korespondencję oraz za szybką i zgodną z zamówieniem dostawę towaru.
Sama myśl, że już mam orgonity czuję się lepiej, a ich działanie tylko to uczucie wzmocni. Ochrona domu i naszego organizmu jest bardzo pilną sprawą w tych trudnych czasach, kiedy pycha i chciwość człowieka doprowadza do samozagłady i rozregulowania całego eko-systemu.
Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów.
T.S.
-----------------------

(Zakup chembustera MINI - przypis Green Harmony)
(...) W każdym bądź razie działanie Waszego orgonitu jest bardzo zauważalne - czasem nawet już na końcu wioski niebo jest zasnute dziwną powłoką, a u nas nic :) i tak się zdarza częściej.
Pozdrawiam ciepło,
J.P.
-----------------------

Witam
Kolejna przesyłka szczęśliwie dotarła. Dziękuję.
Pierwszy, zamówiony dwa tygodnie temu, Orgonitowy Harmonizer "Regeneracja" działa, odczuwam wyraźny wzrost witalności, poprawę samopoczucia. Nie choruję przewlekle, więc żadnych więcej spektakularnych efektów nie zaobserwowałem.
Eksperyment trwa i rozszerza zasięg na resztę domu i miejsce pracy.
Pozdrawiam
K.G.
-----------------------

(Zakup chembustera MINI - przypis Green Harmony)
(...) kupiłem ten mini i chyba od tego znikły mi okresowe bole mięśni rąk i nóg, lepiej śpię.
pozdrawiam
M.S.
-----------------------

(Zakup ogonitowych odpromienników aluminiowych, do neutralizacji wież - przypis Green Harmony)
Dzięki i pozdrawiam. Dzięki Wam natura coraz szybciej powraca do równowagi.
P.P.
-----------------------

Bardzo się cieszę, że można u Was kupić chembustery, ciekawa też jestem, jak w praktyce działają.
Nad nami często są smugi po samolotach (...)
Bardzo serdeczne pozdrowienia!
Fajnie, że się tym zajmujecie :)
A.P.
-----------------------

(Zakup chembustera MINI - przypis Green Harmony)
Witam serdecznie,
Dziękuję za przesyłkę, którą właśnie otrzymałam i za chwilę zainstaluję na balkonie. Od kilku dni mamy bardzo złowrogie "ołowiane" chmury, każdy skrawek prześwitującego od czasu do czasu błękitnego nieba jest prawie natychmiast pracowicie i umiejętnie zasłaniany szarymi smugami przez "podniebne tkaczki". Wierzę, że błękitne niebo wygra... Pozdrowienia,
A.N.
-----------------------

(Zakup orgonitu "stal-mosiądz" z wyprzedaży - przypis Green Harmony)
Witam. Orgonit który zakupiłem u państwa działa zdumiewająco świetnie, więc kupuję resztę z wyprzedaży i jeszcze brelok i serduszko dla moich znajomych i rodziny. Pozdrawiam serdecznie
Ł.K.
-----------------------

(Klient zagraniczny - przypis Green Harmony)
Witam,
Przeczytalam na waszej stronie, ze wysylacie podstawy do chembustera poczta, super pomysl (...)Pozdrawiam,
Ps. Kupilam u was maly chembuster i jestem z niego zadowolona, dzieki :)
N.B.
-----------------------

Chciałbym w jakiś sposób zabezpieczyć siebie i rodzinę przed negatywnymi wpływami z zewnątrz, ale w taki sposób aby nie uzaleznić się od zewnętrznych źródeł...
Przy okazji: cieszę się że ktoś robi coś tak pożytecznego i sensownego jak Wy.
Pozdrawiam:)
M.C.
-----------------------

(Klient zagraniczny - przypis Green Harmony)
Szczere dzięki!!!!! Wykorzystuję orgonity w terapii już kilka lat. Nawet nie przypuszczacie jakie to ważne. I...to co robicie, jest super. Słoneczny uśmiech przesyłam.
L.W.
-----------------------

Bardzo silnie odczuwalam odpromiennik wulkan, wrecz fizycznie, jakas taka silna energie, a jesli chodzi o amulety to czuje bardziej emocjonalne przywiazanie, zadnych silnych bodzcow.
B.W.
-----------------------

Witam,
Orgonity dotarły dzisiaj. Dziękuję bardzo – działają doskonale, wspaniała energia!
Czy mógłbym zamówić jeszcze dwa, chciałbym je zabrać ze sobą na urlop – po powrocie umieszczę je w innym domu.
Pozdrawiam, J.S.
-----------------------

(Zakup amuletu orgonitowego HARMONY - przypis Green Harmony)
Zapach odpromiennika indywidualnego harmony jest wzorowy neutralny, lekko żywiczny, aczkolwiek samo wykonanie - z bólem stwierdzam - daje wiele do życzenia i niestety nie nadaje się na prezent. Wiem, iż sama idea jest zgoła inna i nie o estetykę tutaj chodzi, jednak są pewne granice.
D.P.
-----------------------

(Zakup amuletu orgonitowego DNA i CLASSIC - przypis Green Harmony)
Dziekuje z calego serca, dzis odebralam kod DNA. Odrazu poczulam energie, nosze ja z moim ulubionym amuletem classic, ktory codziennie daje mi potezna dawke energii i oczywiscie ochrone. A wiec teraz odbiore tarcze i zobacze jak to sie zgra ze soba. To cudowne uczucie ze wreszcie po wielu latach, w fizyczny wrecz sposob moglam oczyscic dom, oczyscic siebie i tych ktorych kocham. Dziekuje. Zycze calemu zespolowi cudownych ludzi odpoczynku, swiat z bliskimi i radosci pod choinka. pozdrawiam.
B.W.
-----------------------

Witam
Wulkan Diament dotarł dzisiaj. Ślicznie dziękuję za szybką przesyłkę :)
Pozdrawiam
U.O.
-----------------------

(Zakup chembustera MINI - przypis Green Harmony)
Dzięki za błękit u góry. Pozdrawiamy, dużo zdrowia i dziękujemy, to prawie cud.
K.M.
-----------------------

Dziękuję Pani i całemu zespołowi pracującemu przy orgonitkach za dobrą współpracę, za to że mogliśmy się przyczynić do zmian i dla wszystkich moje życzenia wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze w życiu ("Góra" wie najlepiej co jest nam potrzebne i kiedy :) )
J.R.
-----------------------

Kochani,
ja chciałam tylko powiedzieć, że my u Was już zamawialiśmy (chociaż to już kilka lat minęło:)
kupowałam u Was chembustera dla siebie, a teraz - ponieważ pięknie pracuje - zamawiamy jeszcze dla Piotrusia, bo on mieszka 5 km ode mnie i tam już zasięg wygasa.
Jeśli dobrze pójdzie, będziemy tu niebawem mieli niezłą siatkę mini-działek :))
Przepraszam za opóźnienie - nie miałam czasu spokojnie zasiąść i się tym zająć.
Poniżej - dowód przelewu,
dzięki serdeczne,
A. P.
-----------------------

Witam serdecznie :)
Właśnie otrzymałem przesyłkę od Państwa :) Bardzo dziękuję :) Orgonit piękny i olejki też świetne, jestem bardzo zadowolony :)
Jako że Orgonitami dopiero się zainteresowałem niedawno i to moj pierwszy kontakt z takowym, chciałem się podzielić reakcją mojego kota ;) bo mnie rozbroił gość zupełnie :) Normalnie nie śpi w moim pokoju, lubi spać w salonie, a jak już się czasem zdarzy że śpi na moim łóżku, to w zupełnie innym miejscu.. a dziś jak tylko przed południem dostałem paczkę od Państwa, położyłem orgonit pod miejscem na którym śpie no i poszedłem zajmować się codziennymi sprawami. po jakimś czasie wróciłem do pokoju, a Puszek śpi centralnie nad orgonitem ;) w miejscu w którym do tej pory nie zdarzało mu się spać ;) nawet zdjęcie w załączniku dodałem heh :) tak mnie to ześmieszyło :) i jak zasnął przed południem tak śpi bez przerwy już cały dzień w tym miejscu :) także kocisko mądre już wyczuło co się dzieje :D

niech się pięknie rozchodzą orgonity po ludziskach! :)
Niosąc im mnóstwo pieknych wibracji a Państwu mooorze obfitości przeogromne! :D

Dziękuję raz jeszcze :)
Pozdrawiam ciepło
J. N.
-----------------------

Witam.
Wiem, że niewiele jest czasu na czytanie wiadomości nie związanych z zamówieniami, jednak odkąd otrzymałem przesyłkę mam pragnienie podziękowania. 

Wysyłka dotarła z lekkim opóźnieniem, jednak wiem, że nie z Państwa winy ;)
Po otrzymaniu przesyłki wyczułem energię płynącą ze środka. Wisior Anielski jest piękny i posiada bardzo miłe wibracje, robi wspaniałe wrażenie :) Duży kryształ górski okazał się strzałem w dziesiątkę. Przed zakupem intuicyjnie wybrałem go spośród innych. Podczas medytacji wprowadził wspaniałe wibracje, doenergetyzowuje mnie znacząco i wspiera bardziej niż się spodziewałem. To skarb! Jego oba końce zaostrzone wyglądają wspaniale a fantomy wewnątrz nadają mu dostojeństwa. Wspaniałe narzędzie do pracy, które dopiero nauczę się wykorzystywać.   

Generatory orgonu na stałe zagościły w moim życiu, więc wierzę, że kiedyś pozwolę sobie na działo "chembustera". Marzy mi się od dawna. 

Z pozdrowieniami,
D. S.
-----------------------

Witam! 

Dzisiaj odebralam przesylke. Wszystko jest w porzadku.
Najbardziej czekalam na orgonit. Jest przepiekny.
Dziekuje i pozdrawiam.
M. Z.

-----------------------

Dziękuję serdecznie za chembustera, zaczyna czuwać i ochrania :) czuję to!
Serdecznie pozdrawiam Dobre Zielone  Duszki w Harmonii :)
I.K.
-----------------------

Dziękuję, przesyłka dotarła szybko.
Orgonity Nuke Buster (2szt.) działają, są też profesjonalnie ładnie wykonane i być może w grudniu br. złożę kolejne zamówienie na ten same jak i też inne.
Zawiadamiam, że właśnie ten wyrób z nazwy jw. ma silne właściwości neutralizacji pola elektromagnetycznego komórek nowotworowych z uwagi tzw.negatywnie spolaryzowany ładunek i zbyt niską częstotliwość emitowaną zdeformowanych  DNA tychże samych.
Pozdrawiam serdecznie
K. B.
-----------------------

Witam Państwa serdecznie!!
W celu ułatwienia i Państwu i sobie życia, przesyłam w załączniku potwierdzenie zapłaty za cuda, które u Państwa zamówiłam!
Jeśli uda się je do mnie przesłać jeszcze przed świętami - będę prze szczęśliwa!
Wiem, że to Państwa praca (ale i zapewne pasja!) super, że zajmujecie się tym czym zajmujecie!!
Mam nadzieję, że zamówione produkty, pomogą z energetyzować i zharmonizować i mnie i moje otoczenie!
Pozdrawiam serdecznie!
Życzę udanego weekendu!
K. K.
-----------------------

Produkty powiązane