INFORMACJE OGÓLNE Powiększ do pełnego rozmiaru

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaje odpromienników, harmonizerów, neutralizatorów - informacje ogólne, zasady używania, podstawowe różnice.

Więcej szczegółów

Człowiek jest istotą niezwykle wrażliwą na wszelkiego rodzaju promieniowania - reagujemy na każde pole energii wokół nas.
Niestety, większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, gdyż ich racjonalny umysł odrzuca wszelkie wewnętrzne sygnały (odbierane na poziomie podświadomym), a także informacje przekazywane przez ludzi specjalizujących się w badaniu wpływu energii na człowieka. 
Jednak, nawet jeśli nie pojmujemy procesu oddziaływania energii na człowieka, nasz organizm i tak reaguje. Negatywna energia cieków wodnych, promieniowanie elektromagnetyczne, mikrofale, WiFi itp - wpływają bardzo szkodliwie na nasze ciało, a także stan umysłu i emocji. 

Jesteśmy bombardowani przez szkodliwe promieniowanie ze wszystkich kierunków. Nie zwracamy uwagi na szkodliwy wpływ wielu urządzeń otaczających nas na co dzień, takich jak: suszarki do włosów, telefony komórkowe, anteny WiFi, budziki elektroniczne, linie energetyczne, transformatory, TV, świetlówki, a nawet przewody elektryczne (szczególnie w miejscach przeznaczonych na odpoczynek i sen).
Niekorzystnie działa na nas również emisja z paneli podłogowych, konstrukcji ścian (np żelbeton), płyt gipsowo-kartonowych, mebli tapicerowanych, płyt meblowych, płyt OSB, wykładzin dywanowych itp. materialów. 

Należy również pamiętać o tym, że żyjemy w "sztucznej" przestrzeni, która ma bardzo niski poziom energii witalnej. Jej niekorzystny wpływ oddziałuje zarówno na człowieka, jak i na zwierzęta domowe, o które warto zadbać tak samo, jak o ludzi.


Stosując odpromienniki, harmonizery, neutralizatory, jesteśmy w stanie przekształcić nasze środowisko do warunków optymalnych dla organizmu ludzkiego. Urządzenia, które wam polecamy mają za zadanie poprawę warunków funkcjonowania człowieka w miejscach, w których przebywa na co dzień: w domu, pracy, miejscach wypoczynku, samochodzie itp. 
Działanie wielu z tych urządzeń nie ogranicza się do samego człowieka. Zharmonizowana przez nie przestrzeń wpływa równie dobrze na zwierzęta i rośliny - czują się i funkcjonują lepiej, a rośliny rosną bujniej i zawierają więcej wartości odżywczych. 


Wszystkie poniżej opisane urządzenia i produkty były przez nas testowane! 
Większość z nich używamy w życiu codziennym, lub w sytuacjach, w których potrzebne jest uzdrawianie, regulacja, ochrona.

Naszym firmowym produktem są ogonity i koce orgonowe, a pozostałe urządzenia to w 99% produkty polskie, opracowane i wytwarzane przez zaprzyjaźnionych z nami niezależnych badaczy, naukowców, promotorów zdrowego życia.


------------------------------------------------------

Odpromienniki, harmonizery, neutralizatory, które oferujemy:

Urządzenia orgonitowe:
 neutralizują negatywną dla człowieka energię (tzw. DOR) wszelkiego typu (od promieniowania elektromagnetycznego, przez niekorzystną energię emitowaną przez różne substancje chemiczne, aż po negatywne promieniowanie cieków wodnych) - poprzez sam fakt, że emanują harmonijną, witalną energią Orgonu Pozytywnego POR (czyli podstawową energią życiową). Harmonizują i oczyszczają przestrzeń dookoła, podnosąc w niej sukcesywnie ilość energii życiowej. Działanie urządzeń orgonitowych jest wielozakresowe i nieco silniejsze niż kryształowych. 
Sugerowana ilość urządzeń orgonitowych na powierzchnię ok. 35 m2 - minimum 2-3 rządzeń.


Koce Orgonowe: to niezwykłe, mocne akumulatory Orgonu, które służą domowej regeneracji, rehabilitacji i ładowaniu energią życiową.
WAŻNE! Akumulatory Orgonu (w tym Koce Orgonowe), to nie orgonity! 
Podobnie jak urządzenia orgonitowe, akumulatory emitują energię Orgonu, lecz oparte są na zupełnie innej konstrukcji i zasadzie działania. Kumulują one Orgon z przestrzeni (otoczenia) i emitują jego przetransformowaną i korzystną dla organizmu ludzkiego częstotliwość (formę).
Wybrane właściwości koca orgonowego: stymuluje organizm, co sprzyja procesom zdrowienia i regeneracji tkanek; łagodzi ból; ładuje energią Orgonu, co usuwa zmęczenie i sprzyja regeneracji tkanek organizmu; popraiwa samopoczucie; może również uwalniać blokady emocjonalne; aktywizuje, wzmacnia żywotność u osób o obniżonym poziomie energii; harmonizuje i regeneruje układ nerwowy, co może docelowo przyczynić się do spokoju umysłu.
Urządzenia dzialają lokalnie, na krótkim dystansie i przeznaczone są do użytku osobistego i lokalnego.


Polaryzatory Torsyjne: 
ładują organizm praną, co sprawia, że zakłócenia biopola zostają usunięte, kanały energetyczne odblokowane, równowaga organizmu przywrócona, w efekcie wszystkie organy zaczynają lepiej funkcjonować, a dolegliwości ustępują. 
Inaczej mówiąc, Polaryzatory Torsyjne są jakgdyby naszym domowym bioenergoterapeutą. 
Występująca na powierzchni Ziemi energia życia jest rozrzedzona. Aby mogła nam pomóc, musi być zagęszczona, skoncentrowana w wiązki, które uderzą w odpowiednie miejsca organizmu. Tak działa bioenergoterapeuta i urządzenia torsyjne.
Oddziaływanie fal torsyjnych emitowanych przez generatory torsyjne oraz polaryzatory badali m.in. naukowcy Akademii Medycznej w Poznaniu.
Sugerowana ilość polaryzatorów torsyjnych na powierzchnię ok. 35 m2 - 1 krążek PT11.


Kryształy górskie i inne minerały: 
naturalne minerały, które mają szczególne właściwości oczyszczania przestrzeni, w której się znajdują.
Szczególnie ciekwy jest kryształ górski w postaci szczotki oraz geody i szczotki ametystowe. Kryształ gorski posiada niezwykle uporządkowaną strukturę atomową i dzięki temu działa harmonizująco na najbliższe otoczenie (które dopasowuje się do tego uporządkowania na poziomie cząsteczkowym). Poza tym - jedną z właściwości kryształów (kwarców) jest ich umiejętność pochłaniania zanieczyszczeń z zewnątrz. Dlatego też kryształy górskie wymagają regularnego oczyszczania.
Pozostałe, proponowane przez nas minerały, posiadają właściwości neutralizacji szkodliwego dla człowieka promieniowania (jak np rutyl, amazonit, kwarc różowy, turmalin).
Działanie odpromiennikówz kryształów i minerałów jest łagodne, głównie harmonizujące i oczyszczające.
Sugerowana ilość kryształów na powierzchnię ok. 35 m2 - 2-4 szczotek kryształowych, ametystowych lub kilka średnich i dużych brył różnych minerałów o właściwościach oczyszczających przestrzeń.


Neutralizator do telefonów komórkowych: urządzenia, które doskonale sprawdzają się jako odpromienniki do telefonów, a także wszystkich urządzeń elektronicznych. W ofercie zarówno polskie produkty, poddane dziesiątkom testów i oparte na współczesnych badaniach w zakresie oddziaływania częstotliwości: Radion, Polaryzator PT37, jak i urządzenia orgonitowe, celowane do użytku przy telefonach komórkowych: Button, Płytka.
Szczególnie polecamy Antyradiator RADION - polski, doskonały odpromiennik, który poprawia stan biopola człowieka i mocno chroni przed niekorzystnym działaniem pól elektromagnetycznych.
Urządzenia dzialają lokalnie, na krótkim dystansie i przeznaczone są do użytku osobistego i lokalnego (np w postaci naklejki na telefon).


Emitery Energii Skalarnej: są to urządzenia, które powstały dzięki najnowszym osiągnięciom zaawansowanej nanotechnologii, umożliwiającej połączenie na poziomie molekularnym kilku naturalnych minerałów, takich jak: Kryształ, Turmalin, German, ponad 70 minerałów pochodzenia wulkanicznego
Energia skalarna była przedmiotem zainteresowania najwybitniejszych naukowców takich jak James Maxwell, Nicola Tesla czy Albert Einstein. Badania dowodzą, że aktywizuje ona poziom energii w naszych komórkach, wzmacnia i harmonizuje biopole. Działa jak bio-zasilacz i usuwa skutki szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego.

Dobroczynne oddziaływanie urządzeń takich jak: YIN-YANG QUANTUM PENDANT, ENERGY SCALAR, BIO DISC wynika ze zintegrowanego oddziaływania energii skalarnej, promieniowania podczerwonego oraz jonizacji ujemnej. 

NASZE PRODUKTY TO URZĄDZENIA ORYGINALNE! ZOBACZ MATERIAŁ POKAZUJĄCY BADANIE: 
https://www.youtube.com/watch?v=DQ-OrHOD3lU
Urządzenia dzialają lokalnie, na krótkim dystansie i przeznaczone są do użytku osobistego i lokalnego (np w postaci osobistego amuletu).


Impulsatory Pola Magnetycznego: urządzenia te to elektroniczny zespół generatorów, który wytwarza pole magnetyczne niskiej częstotliwości i bardzo małej mocy o specyficznym kształcie impulsu – zbliżonym do impulsu w komórkach nerwowych
Podobnie jak pole magnetyczne Ziemi – impulsowe pole magnetyczne z aparatu MIM-2 przenika organizm bez przeszkód, dociera do wszystkich obszarów zmienionych energetycznie (odczuwany dyskomfort), wyrównuje zaburzenia energii – przywracając tym samym równowagę w organizmie – przez co czujemy się zrelaksowani i zdrowi.
Urządzenie regeneruje ciało i odbudowuje witalność w przypadkach zmęczenia, wyczerpania, dyskomfortu. Dodatkowo - MiM2 stosowany w czasie spoczynku nocnego, pogłębia i przyspiesza regenerację, dzięki czemu możemy spać krócej i jesteśmy bardziej wypoczęci.
Pozostałe (wybrane) właściwości MiM2: energetyzuje i strukturyzuje wodę, pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu, jest aktywnym ekranem ochronnym przed promieniowaniem geopatycznym, niweluje skutki szkodliwego promieniowania mikrofalowego, przyspiesza regenerację organizmu po zabiegach, operacjach, kontuzjach itp, wpływa pozytywnie i skutecznie na potencję.
Urządzenia dzialają lokalnie, na krótkim dystansie i przeznaczone są do użytku osobistego i lokalnego .


------------------------------------------------------


Wszystkie opisane (skrótowo) urządzenia i produkty są godne polecenia!
Można je łączyć, używać równocześnie, umieszczać kilka ich rodzajów z swoim domu, pracy, samochodzie itp oraz używać w ochronie osobistej.
Klasyczne i dobre połączenie to orgonity i polaryzatory oraz Radion.
Emitery Energii Skalarnej są niezależnym produktem, ale nie ma przeciwwskazań do łączenia ich z pozostałymi urządzeniami.
Impulsator Pola Magnetycznego jest wspaniałym urządzeniem wprowadzającym ogólną homeostazę i nierzadko możo on ZASTĄPIĆ wiele z powyższych urządzeń, w użyciu osobistym. Jednak jego zasięg to obszar o średnicy około 35 cm, więc do ochrony energetycznej domu musimy używać pozostałych produktów.

Zespół GreenHarmony.pl

Produkty powiązane