Braintus Focus - INTELEKT, KONCENTRACJA, PAMIĘĆ, SPOKÓJ EMOCJONALNY (kaps. 90 szt) Powiększ do pełnego rozmiaru

Braintus Focus - INTELEKT, KONCENTRACJA, PAMIĘĆ, SPOKÓJ EMOCJONALNY (kaps. 90 szt)

Braintus Focus - INTELEKT, KONCENTRACJA, PAMIĘĆ, SPOKÓJ EMOCJONALNY
Zawiera składniki aktywne, które wspierają prawidłową pracę umysłu. W formule Braintus Focus znajduje się aż 9 starannie dobranych składników aktywnych, które pomoagają pobudzić pamięć, uzyskać optymalną koncentrację i zyskać energię do działania.

Więcej szczegółów

Braintus Focus - INTELEKT, KONCENTRACJA, PAMIĘĆ, SPOKÓJ EMOCJONALNY

Zawiera składniki aktywne, które wspierają prawidłową pracę umysłu. W formule Braintus Focus znajduje się aż 9 starannie dobranych składników aktywnych, które pomoagają pobudzić pamięć, uzyskać optymalną koncentrację i zyskać energię do działania.

Ekstrakt z nasion guarany
- jest naturalnym źródłem kofeiny. Wspiera redukcję uczucia zmęczenia fizycznego i psychicznego oraz kompleksowo wspomaga pracę mózgu. Pomaga poprawić pamięć i koncentrację, a także zwiększyć ilość energii do działania.

L-tyrozyna
- wspiera funkcje prokognitywne organizmu - koncentrację, pamięć i przyswajanie nowych informacji. Pomaga redukować skutki zmęczenia fizycznego i psychicznego oraz chronicznego stresu i wyczerpania.

L-teanina
- wspiera koncentrację i relaksację. Pomaga ograniczyć stres, np. towarzyszący intensywnej nauce czy przygotowaniom do ważnego egzaminu.

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej (Bacopa Monnieri)
- kompleksowo wspiera funkcje kognitywne mózgu - pamięć, koncentrację, zdolność do przyswajania informacji. Pomaga ograniczyć skutki stresu w sytuacjach wzmożonego wysiłku fizycznego. To naturalny antyoksydant, który wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami.

Ekstrakt z korzenia ashwagandhy
- ashwagandha jest adaptogenem stosowanym od wieków w medycynie ajurwedyjskiej. Wspomaga zapamiętywanie oraz pomaga w opóźnieniu procesu starzenia się organizmu.

Ekstrakt z korzenia rożeńca górskiego
- wspiera procesy kognitywne mózgu, a zwłaszcza pamięć i koncentrację, oraz pomaga ograniczyć negatywną reakcję organizmu na stres.

Dwuwinian choliny
- wspiera pozytywny nastrój i proces zapamiętywania. Wspomaga detoksykację organizmu.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia
- wspomaga proces uczenia się i zapamiętywania. Pomaga chronić organizm przed stresem.

Witamina B6
- wspiera redukcję zmęczenia i znużenia, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i funkcji psychologicznych.


Działanie:
wspiera zdrowie układu nerwowego, sprawność intelektualną, koncentrację, zapamiętywanie (pomaga w nauce). Pomaga zharmonizować emocje. Rozładowuje napięcie mentalne i emocjonalne.
Może pomóc w regulacji snu, a także w walce ze stresem.

Jest regulatorem mózgu (wzmacnia i odżywia go), jego działanie jest zauważalne po około 1-2 tygodniach przyjmowania i utrzymuje się przez około miesiąc po zakończeniu.
Przy kuracji około 3-miesięcznej przyczyni się do poprawy sprawności mentalnej, może pomóc w kontroli emocji i ustabilizować działanie układu nerwowego.
 

Sposób użycia: 3-4 kapsułki dziennie (najlepiej w 2 dawkach)

SKŁAD:  Ekstrakt z nasion guarany, L-tyrozyna, L-teanina, Ekstrakt z bakopy drobnolistnej (Bacopa Monnieri), Ekstrakt z korzenia ashwagandhy, Ekstrakt z korzenia rożeńca górskiego, Dwuwinian choliny, Ekstrakt z korzenia żeń-szenia, Witamina B6.

Opakowanie: kapsułki 90szt

Produkty powiązane