Kadzidło KALACHAKRA - Healing (Uzdrawianie) - pomaga łagodzić napięciowe bóle głowy Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło KALACHAKRA - Healing (Uzdrawianie) - pomaga łagodzić napięciowe bóle głowy

Tradycyjne kadzidła tybetańskie Kalachakra wykonuje się ręcznie według pradawnej receptury. Do ich wyrobu używa się starannie dobranych ziół rosnących w najodleglejszych zakamarkach Himalajów. Kadzidła te łagodzą, czasem całkowicie usuwają ból głowy wynikający ze stanów napięciowych. Pomagają przywrócić harmonię między ciąłem i umysłem. 
Bardzo przyjazna energia!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

14,90 zł

KALACHAKRA - Uzdrawianie (Koło Życia)

Tradycyjne kadzidła tybetańskie Kalachakra wykonuje się ręcznie według pradawnej receptury. Do ich wyrobu używa się starannie dobranych ziół rosnących w najodleglejszych zakamarkach Himalajów.

Bóstwo Kalachakry jest jednym z najwyższych bóstw tantrycznych, a jego błogosławieństwo jest wysoko cenione wśród Tybetańczyków. Jego Świątobliwość Dalajlama uważa, że ​​to bóstwo ma szczególną siłę, aby przyczynić się do pokoju w sercu i na świecie i poprawy samopoczucia ludzi. Palenie tego kadzidła może zatem przynieść błogosławieństwa Kalaczakry do Twojego domu.

Kadzidła te łagodzą, czasem całkowicie usuwają ból głowy wynikający ze stanów napięciowych. Pomagają przywrócić harmonię między ciąłem i umysłem. 
Bardzo przyjazna energia!Oryginalne tybetańskie ręcznie robione kadzidła z naturalnych składników. Kadzidła nie zawierają żadnych olejków zapachowych, dlatego nie drażnią podczas spalania, pozostawiając przyjemne uczucie odświeżenia pomieszczenia. 

W każdym opakowaniu znajduje się 20 kadzideł, podstawka do spalania i ulotka informacyjna opisująca całą serię dwunastu kadzideł. Jedno kadzidło spala się około 50 minut.

Produkty powiązane