Uniwersalne EKO-MYDŁO MARSYLSKIE, do czyszczenia wszystkich powierzchni (ekologiczne) 500ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Uniwersalne EKO-MYDŁO MARSYLSKIE, do czyszczenia wszystkich powierzchni (ekologiczne) 500ml

Ekologicznie czyste, uniwersalne i naturalne mydło do skutecznego i bezpiecznego czyszczenia. Niesamowicie skutecznie oczyszcza, odnawia i dezynfekuje wszystkie powierzchnie meblowe, akcesoria łazienkowe i podłogi. BEZPIECZNA, BIODEGRADOWALNA FORMUŁA. BEZ LS, PARABENÓW, FOSFORANÓW, POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

11,90 zł

Ekologicznie czyste, uniwersalne i naturalne mydło do skutecznego i bezpiecznego czyszczenia. Stworzone na bazie tradycyjnego mydła marsylskiego, które wytwarzane jest w unikatowy sposób. Przy jego przygotowaniu wykorzystywane są tylko i wyłącznie naturalne oleje roślinne oliwy i kokosa, a koncentracja kwasów tłuszczowych wynosi 72%.

Nie zawiera szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Niesamowicie skutecznie oczyszcza, odnawia i dezynfekuje wszystkie powierzchnie meblowe, akcesoria łazienkowe i podłogi. Może służyć jako płyn do mycia naczyń. Jest idealny do prania ręcznego.
Posiada delikatny aromat i bardzo dobrze się pieni.

BEZPIECZNA, BIODEGRADOWALNA FORMUŁA. BEZ SLS, PARABENÓW, FOSFORANÓW, POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ.

Sposób użycia:

1. Mycie naczyń: nanieść niewielką ilość mydła na gąbkę, umyć naczynia, zmyć wodą.

2. Czyszczenie powierzchni: nanieść niewielką ilość mydła na gąbkę lub zabrudzoną powierzchnię, dokładnie przetrzeć, zmyć wodą.

3. Mycie podłóg: dodać kilka kropel mydła do 2-3 litrów wody, zmyć podłogę.

4. Pranie ręczne: rozpuścić kilka kropel mydła  w 2-3 litrach ciepłej wody, wypłukać po wypraniu.


Piervoe Reshenie (Pierwsza Decyzja) - firma ta powstała w 2002 roku w Moskwie i specjalizuje się w produkcji kosmetyków organicznych, opartych na olejach i maceratach z ziół, rzadkich roślin oraz innych składnikach naturalnych. Legitymuje się certyfikatem ekologicznym ICEA.


Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
Skład:
 woda oczyszczona (woda morska), <5%: 72% zmydlony olej z oliwek, zmydlony olej kokosowy, zmydlony olej migdałowy, anionowe środki powierzchniowo czynne, substancja zmętniająca, olejek eteryczny jaśminowy, olejek eteryczny neroli, kathon, perfum, eugenol, CI 19140, CI 15985, CI 14720, CI 42090.
 

Pojemność: 500ml
Producent: Pervoe Reshenie

Produkty powiązane