Eukaliptus - liście (luzem 10g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Eukaliptus - liście (luzem 10g)

MAGIA OCHRONY. Ochronna magia Eucalyptus jest krótkotrwała, ale bardzo potężna. Usuwa negatywne wpływy z najbliższego otoczenia. W przeciwieństwie do innych ochronnych ziół, eukaliptus delikatnie tworzy barierę ochronną, bez atakowania lub ograniczania innych.

Więcej szczegółów

Eukaliptus uspokaja oraz oczyszcza umysł z toksycznych myśli. 

Zapewnia ochronę energetyczną, ponieważ jest uzdrawiający na wielu poziomach, a także redukuje stres psychiczny i wyczerpanie. Pozwala to zwiększyć energię psychiczną/mentalną w celu ochronnym.

Ze względu na wiele właściwości leczniczych, eukaliptusa zapewnia fizyczne i duchowe oczyszczenie!
Oczyszcza energię całego pomieszczenia.

Ochronna magia Eucalyptus jest krótkotrwała, ale bardzo potężna. Usuwa negatywne wpływy z najbliższego otoczenia. W przeciwieństwie do innych ochronnych ziół, eukaliptus delikatnie tworzy barierę ochronną, bez atakowania lub ograniczania innych.

ZDROWOTNIE:
Inhalacje przygotowane z liści przynoszą ulgę w chorobach dróg oddechowych, takich jak zapalenie zatok, krtani i gardła oraz nieżyt oskrzeli. Substancje obecne w olejku eterycznym eukaliptusa zmniejszają wydzielanie śluzu w drogach oddechowych i rozrzedzają wydzielinę oskrzelową. Pomagają złagodzić kaszel, udrożniają drogi oddechowe i ułatwiają oddychanie. Eukaliptol wykazuje ponadto działanie przeciwbólowe porównywalne do działania morfiny.

Australijscy Aborygeni wykorzystywali liście eukaliptusa w tradycyjnej medycynie do okładania ran, urazów i oparzeń, aby zapobiec wdaniu się zakażenia. Stosowali je również w gorączce, przeziębieniach oraz grypie, co aktualne jest do dziś.


Waga: ok. 10 g

Produkty powiązane