LUKRECJA (korzeń obrany) - w proszku (160g) - NA WIRUSY! Powiększ do pełnego rozmiaru

LUKRECJA (korzeń obrany) - w proszku (160g) - NA WIRUSY!

Lukrecja znany wśród entuzjastów medycyny chińskiej jako najlepszy napar o właściwościach leczniczych i kojących, może pomóc wyleczyć przeziębienie, jak żaden inny lek.
Ma działanie podobne do aspiryny i jest pomocna w łagodzeniu gorączki i łagodzeniu bólu głowy. Jest bardzo przydatna w przypadku kataru siennego, alergicznego nieżytu nosa, zapalenia spojówek i astmy oskrzelowej.

Więcej szczegółów

Lukrecja to drzewiaste, zielne wieloletnie zioło pochodzące z południowej Europy i Azji, które dorasta do wysokości 2 metrów.
Znana i stosowana jest od wieków jako środek wspomagający wykrztuszanie, wspierający układ oddechowy, pracę wątroby, nerek i pęcherza moczowego.
Wspiera walkę z infekcjami wirusowymi oraz grzybicznymi.

Proszek z korzenia lukrecji ma słodki i lekko słony smak - przypomina smak anyżu i kopru włoskiego.
Znany wśród entuzjastów ziół i chińskich uzdrowicieli jako najlepszy napar o właściwościach leczniczych i kojących, herbata z korzenia lukrecji może pomóc wyleczyć przeziębienie, jak żaden inny lek.
Ma działanie podobne do aspiryny i jest pomocna w łagodzeniu gorączki i łagodzeniu bólu głowy. Lukrecja ma zdolność poprawiania odporności na stres.
Jej działanie przeciwalergiczne jest bardzo przydatne w przypadku kataru siennego, alergicznego nieżytu nosa, zapalenia spojówek i astmy oskrzelowej.

Składniki zawarte w korzeniu lukrecji mają zdolność łagodzenia:
- bólu gardła, kaszel, zapaleniem oskrzeli, przeziębienia,

- zgagi,
- zespołu jelita drażliwego,
- wrzodów, niestrawności
- zmęczenia,
- stresu, 
- kataru siennego, astmy,
- wspiera odchudzanie,
- łągodzi dolegliwości menopauzy.


Propozycja spożycia: zaparzać jak herbatę lub stosować jako dodatek do posiłków.
Dodaj proszek z korzenia lukrecji do herbat lub naparów; spróbuj dodać go do mięty, aby uzyskać przyjemną herbatę trawienną.
Proszek można również dodawać do wywarów zapiekanek i gulaszów wołowych oraz do domowych piw, aby dodać interesujący smak.
Proszek można dodawać do okładów w celu złagodzenia owrzodzeń i dodawać do kremów i balsamów na choroby skóry, takie jak egzema.

Uwaga: lukrecja stosowana przez dłuższy czas może powodować zatrzymanie wody w organizmie i powstawanie obrzęków. Nie należy stosować jej przy wysokim ciśnieniu tętniczym oraz przy stosowaniu leków opartych o dioxin. Lukrecja powinna być stosowana krótkotrwale, do miesiąca, potem należy uczynić przerwę w jej przyjmowaniu. Przeciwwskazania dla długotrwałego stosowania: hiperaldosteronizm, ciąża, laktacja, nadciśnienie, niewydolność nerek i wątroby, hipokaliemia.
Może być bezpiecznie stosowana w kuracjach krótkotrwałych, 1-4 tygodniowych.


Składniki: 100 % lukrecja (Glycyrrhiza glabra L.) korzeń obrany mielony.

Kraj pochodzenia: Chiny
Waga: 160g (proszek)

Produkty powiązane