ANGELIT szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

ANGELIT szlifowany (wisiorek)

Angelit, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi), w postaci drobnego, delikatnego wisiorka. Naturalna, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów. 
CZAKRA KORONY i TRZECIEGO OKA

Więcej szczegółów

Angelit, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi), w postaci drobnego, delikatnego wisiorka. Naturalna, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów.
 

Angelit to minerał nowej ery - został odkryty niedawno (w XX wieku) w Peru.
Kamień poszerzonej świadomości, ze szczególnym naciskiem na pokój i braterstwo. Jest używany w celu ułatwienia kontaktu z aniołami (Angelit - Kamienny anioł), Wyższym Ja, wzmacnia telepatię, dar jasnowidzenia, podróże astralne. Angelit polecany jest między innymi dla uzdrowicieli, jego energia zwiększa percepcję i pogłębia połączenie z uzdrawiającymi mocami. Ułatwia rozumienie astrologii, a wszystkim osobom zajmującym się rozwojem duchowym daje inspirację i pomaga odnaleźć najlepszy kierunek. Angelit jest doskonałym kamieniem do pracy ze snami, aby zapamiętywać je i prawidłowo interpretować ich symbolikę.

Angelit umacnia wrażliwość i dobroć, jest remedium na nieprzyjazne nam osoby w domu i w pracy. Niweluje okrucieństwo i przemoc, chroni przed uprzedzeniem i nietolerancją. Zapewnia ochronne pole energetyczne na całym obszarze, w którym jest umieszczony.
Jest to kamień uzdrowienia, przynosi stabilność i wytrzymałość. Korzystnie wpływa na serce, kości i stawy, pomaga w uśmierzaniu bólu.

Reguluje gospodarkę wodną oraz nerki, a tym samym zmniejsza obrzęki i może być stosowany do kontroli masy ciała. Rezonuje z szyją, leczy stany zapalne gardła i reguluje tarczycę i przytarczyce. Współgra z czakrą gardła, trzeciego oka i korony.

 

Wymiary uśrednione
dł. 1,3-1,6cm, szer. 1,3-1,5cm 
waga:
ok. 2,5-4,5g

Kolory:
ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane