LETNIE ODPRĘŻENIE - ziołowa herbatka relaksująco-harmonizująca (100g) Powiększ do pełnego rozmiaru

LETNIE ODPRĘŻENIE - ziołowa herbatka relaksująco-harmonizująca (100g)

LETNIE ODPRĘŻENIE - ziołowa herbatka relaksująco-harmonizująca
Ręcznie zbierane i ręcznie mieszane zioła polskie; herbatka przygotowana przez Indi


Smaczna, aromatyczna mieszanka ziołowa, która świetnie sprawdzi się w okresie letnich upałów, a także jako wsparcie wieczornego odpoczynku (w lecie i przez cały rok).

Więcej szczegółów

LETNIE ODPRĘŻENIE - ziołowa herbatka relaksująco-harmonizująca
Ręcznie zbierane i ręcznie mieszane zioła polskie; herbatka przygotowana przez Indi

Smaczna, aromatyczna mieszanka ziołowa, która świetnie sprawdzi się w okresie letnich upałów, a także jako wsparcie wieczornego odpoczynku (w lecie i przez cały rok).

Lawenda - jej zapach uspakaja, daje dobry sen, ale także wzmaga koncentrację i pomaga uzyskać czystość umysłu. Dodaje energii Yin, działa oczyszczająco, ochronnie, leczniczo i wspomagająco.
Łagodzi nerwy, ułatwia zasypianie, a jednocześnie działa pobudzająco w przypadku zmęczenia. 
Pomaga neutralizować: depresje, lęki, zmęczenie, ociężałość umysłową, irytację, histerię, napięcia nerwowe, bezsenność spowodowaną zdenerwowaniem. 
Lawenda przynosi poczucie spokoju, pomaga odnaleźć wewnętrzną równowagę w czasie stresu i emocjonalnego zamieszania. Pozwala czuć się bezpiecznie i zachęca do uważności. Łagodzi gniew i frustrację.
Pomaga przystosować się do zmian poprzez rozluźnienie emocjonalnego umysłu i ciała oraz otwarcie serca.
Zapewnia klarowność i intuicyjny wgląd.
Lawenda pomaga uspokoić funkcje mózgu, wywołując reakcje chemiczne w układzie nerwowym: zwiększa produkcję dopaminy i zmniejsza hormon stresu znany jako kortyzol. Odtruwa organizm, wspiera zdrowe trawienie (jest pomoncna od biegunki po nudności i skurcze żołądka), działa przeciwskurczowo i przeciwbólowo.


Melisa - działa tonizująco na układ nerwowy, dlatego jest zalecana w bólach głowy oraz zespole przewlekłego zmęczenia. Ma działanie rozkurczające, które jest wykorzystywane w przypadku różnego rodzaju bólów. 
Melisa działa uspokajająco, łagodzi silne napięcia nerwowe, ataki histerii, trudności w zasypianiu.
Łagodzi bóle głowy i menstruacyjne. Rozjaśnia i rozwesela serce, pomaga odepchnąć melancholię.
Wpływa na organizm oczyszczająco i wspomagająco, daje wewnętrzną równowagę.


Mięta - to budująca, energetyzująca, ale również kojąca energia. Aromatyczny zapach mięty jest świeży i chłodny. Odświeża i uspokaja umysł oraz eliminuje strach przed nieznanym. Pełni funkcję silnego afrodyzjaku miłosnego, dlatego nazywana jest zielem miłości. Posiada właściwości antybakteryjne i rozkurczowe, a nawet delikatnie relaksujące. 
Dodaje sił, wzmacnia koncentrację i pamięć, działa rozkurczowo, wzmacnia odporność organizmu. 
Wspiera prawidłowe trawienie, działa rozkurczowo na mięśnie gładkie narządów wewnętrznych. Posiada właściwości przeciwbakteryjne.


Chmiel - stabilizuje pole emocjonalne, wzmacnia powłoki aury, ugruntowuje (uziemia), pozwala zakotwiczyć swoją duchowość w Tu i Teraz.
Pomaga głęboko regenerować się w czasie nocnego odpoczynku, leczy bezsenność, nadpobudliwość, nadmierną emocjonalność, usuwa koszmary senne, ułatwia jasnowidzenie i przewidywanie przyszłości.
Jest darem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. DOSKONALE UZIEMIA, HARMONIZUJE, TONIZUJE UKŁAD NERWOWY. PORZĄDKUJE ENERGIĘ, WSPIERA SPOKÓJ, BALANS, RÓWNOWAGĘ EMOCJONALNĄ. 
Wspiera procesy trawienia.

Stosowanie: 1-2 łyżeczki mieszanki zalać szklanką wrzątku i parzyć pod przykryciem około 8-10 min. 

Skład: kwiat lawendy, liść melisy, mięta pieprzowa, szyszki chmielu

Waga: 100g
Wyprodukowane w Polsce

Produkty powiązane