Bransoletka SZAMAŃSKA (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka SZAMAŃSKA (elastyczna)

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnych minerałów, lekko szlifowanych, bez ostrych krawędzi. W swoim składzie zawiera minerały pogłębiające Moc Duchową, aktywujące wyższe czakry, sięgające po Wyższą Świadomość i Wiedzę.

Bransoletka ta może być jednym z akcesoriów pracy szamańskiej i uzdrowicielskiej oraz pomagać zbudować i zachować stałe połączenie z Wyższymi Energiami Duchwymi.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

25,00 zł

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnych minerałów, lekko szlifowanych, bez ostrych krawędzi. W swoim składzie zawiera minerały pogłębiające Moc Duchową, aktywujące wyższe czakry, sięgające po Wyższą Świadomość i Wiedzę. Jednym z cenniejszych jej elementów jest CZAROIT i IJOLIT (Iolit).

Bransoletka ta może być jednym z akcesoriów pracy szamańskiej i uzdrowicielskiej oraz pomagać zbudować i zachować stałe połączenie z Wyższymi Energiami Duchwymi.

Minerały: 

Kwarc z rutylem - pobudza funkcjonowanie mózgu, poprawia komunikację i zwiększa jasnowidzenie. Wspaniale doenergetyzowuje. Przyciąga pewność siebie i bogactwo. Polecany jest szczególnie do wyrównywania męskiej i żeńskiej energii w ciele człowieka, czym doprowadza nas do przeżywania wewnętrznej harmonii. 
Rozpuszcza blokady podświadomości powstałe w okresie wczesnej młodości i dzieciństwie. To również świetny odpromiennik i minerał ochronny. Dobrze wpływa na aurę, pogłębia widzenie na odległość.
To kamień najwyższych mocy magicznych
, często stosowany w praktyce astrologicznej, pomaga odczytywać przyszłość. Ukochany kamień jasnowidzów. 
Kamień o bardzo silnej energii - dodaje energii, gdy organizm jest wyczerpany, reguluje ciśnienie krwi. 


Czaroit - pomaga w połączeniu czakry serca z czakrą korony, co tworzy atmosferę miłości bezwarunkowej. Jest to potężny kamień, który pomaga zakotwiczyć Boskie światło w ciele, poprzez aktywację wyższych czakr eterycznych, w tym czakry "gwiazdy duszy". Jest to również potężny naturalny kryształ, który leczy szyszynkę i aktywuje czakrę trzeciego oka.
Jest szczególnie ważny dla uzdrowicieli, ponieważ inspiruje do świadczenia usług na rzecz innych oraz podążania za Duchem i Świadomością.
Jest to również potężny kamień ochronny, zabezpieczający przed atakiem psychicznym. Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać się pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.
To kamień najwyższych mocy magicznych, często stosowany w praktyce astrologicznej, pomaga odczytywać przyszłość. Ukochany kamień jasnowidzów. 
Kamień o bardzo silnej energii - dodaje energii, gdy organizm jest wyczerpany, reguluje ciśnienie krwi. 

Ijolit / Iolit (zwany też Kordieryt) - znany jest również jako Szafir wodny, czy Kamień Muz, ze względu na jego zdolność do odblokowywania wizji i uwalniania kreatywności. 
Może aktywować dary parapsychiczne i łączy z Duchowymi Przewodnikami. 
Energie tego kamienia mogą doprowadzić do wewnętrznej wiedzy i do wyższego poziomu świadomości.

To kamień, który rezonuje z energiami światła. Może zaoferować fizyczną ochronę przed chorobą. 

Kamień Słoneczny - posiada potężne połączenie ze światłem i mocą słońca. Zwiększa moc osobistą, rozświetla każdą sytuację, przynosi szczęście
Pomaga usunąć różnego rodzaju klątwy, negatywne myśli innych osób, zakotwiczone w naszej energii. Jest silnym kamieniem ochronnym. 
Oczyszcza i energetyzuje czakry, rozprasza strach, zwiększa intuicję.
Wibracje tego kamienia wspierają zdolności przywódcze i pomagają znaleźć wewnętrzną siłę i samodyscyplinę.


Wymiary: średnica wewn. ok. 8,5cm; wielkość kamieni 0,5-1cm.
Kamienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę.

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane