Obsydian śnieżny - szlifowana bryłka Powiększ do pełnego rozmiaru

Obsydian śnieżny - szlifowana bryłka

CZAKRA PODSTAWY, KORONY. Szlifowane bryłki naturalnego obsydianu śnieżnego.

Więcej szczegółów

Szlifowane bryłki naturalnego obsydianu śnieżnego
Ważne! Jest to całkowicie naturalny minerał, wysokiej jakości. Na rynku minerałów (szczególnie bizuterii) dostępne są niestety fałszywe kamienie o tej nazwie.

Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być noszone przy sobie (w kieszeni, portfelu), stosowane w medytacji, układane na ciele itp.
 

Obsydian śnieżny - przynosi poczucie spokoju i wewnętrznego skupienia, które przygotowuje do głębokiego stanu medytacji. Kamień czystości - zapewnia równowagę ciała, umysłu i ducha. Pomaga zachować równowagę i koncentrację, gdy pojawia się jakakolwiek chaotyczna sytuacja (biuro, droga do pracy, dom itp.).
Obsydian śnieżny może z łatwością usunąć negatywne emocje z przestrzeni lub danej osoby. Jeśli przyjdzie do ciebie, może to oznaczać, że przeżywałeś w swoim życiu czas ciemności, która wkrótce się rozpuści. Ten kamień mówi w bardzo delikatnym języku, więc słuchaj uważnie, co próbuje ci powiedzieć. 
Dobry wybór do pracy z przeszłym życiem; leczy stare wzorce karmiczne i pomaga w uzdrawianiu szkodliwych wzorców myślowych. 


Obsydian śniezny est powiązany z układem kostnym i naczyniowym, wspiera gładką skórę. Ogólnie rzecz biorąc, obsydian jest bardzo silnie uziemiającym i ochronnym kamieniem. Jest używany jako świetny środek do oczyszczania negatywnych energii, pomagając usunąć nie tylko negatywne energie z otoczenia, ale także własne emocje, takie jak złość, zazdrość, chciwość, uraza itp.
Obsydian jest często używany do uzdrawiania i uwalniania. Jest świetnym łącznikiem pomiędzy czakrą korony i czakrą podstawy - czyli wspiera ugruntowaną, świadomą, dojrzałą i odpowiedzialną duchowość.


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Minerały są dobierane losowo (z danej kategorii wagowej).

Cena zależy wagi. Rozmiary przybliżone: 2,5-3,7x2-2,5x1,5-2 cm

Nr. 2 obsydian śnieżny, bryłka szlif. (waga: ok. 11-20g)   - 4,40 

Produkty powiązane