ANTYRADIACYJNY Pokrowiec na Telefon (LEN + SREBRO) - DUŻY 10x17cm

ANTYRADIACYJNY Pokrowiec na Telefon (LEN + SREBRO) - wykonany z naturalnego LNU (materiał zewnętrzny) z wewnętrznym ekranem ochronnym z TKANINY SREBRNEJ (100% srebra).
DUŻY - na telefony (i smartfony) o uśrednionej wielkośc 10 cm x 17 cm
Ręcznie wykonany w Polsce, ochronny pokrowiec PRZECIW ELEKTROSMOGOWI (ekranujący)!

Więcej szczegółów

ANTYRADIACYJNY Pokrowiec na Telefon (LEN + SREBRO) - wykonany z naturalnego LNU (materiał zewnętrzny) z wewnętrznym ekranem ochronnym z TKANINY SREBRNEJ (100% srebra).
DUŻY - na telefony (i smartfony) o uśrednionej wielkośc 10 cm x 17 cm
Ręcznie wykonany w Polsce, ochronny pokrowiec PRZECIW ELEKTROSMOGOWI (ekranujący)!


Etui wykonane jest z naturalnego LNU (len polski). Wewnątrz posiada ochronny ekran ze srebrnej tkaniny (100% srebra), blokujący emisję promieniowania elektromagnetycznego. UWAGA! W pokrowcu telefon nie ma zasięgu - dlatego warto go wyłączyć (tryb offline).

Pokrowiec zapinany na guzik i elatyczną gumkę (możliwość dopasowania do dłuższego telefonu).

Zabezpiecza przed WiFi, smogiem elektromagnetycznym, emisją sygnału Bluetooth, promieniowaniem podczerwonym itp.
Zapewnia wystarczającą ochronę dla kobiet w ciąży.

Gdy nie chcesz odbierać telefonu, nie musisz już go wyłączać, wystarczy włożyć telefon do etui, a sygnał zostanie zablokowany w ciągu kilku sekund.
Etui pasuje do większości telefonów komórkowych tego rozmiaru. Zapewnia łatwe wsuwanie i wyjmowanie telefonu. Możesz również włożyć do pokrowca swój dowód osobisty, kartę bankową itp, aby uniknąć utraty danych/wycieku informacji.


WŁAŚCIWOŚCI SREBRA
Srebro jest silnie bakteriobójcze - czyste srebro niszczy około 650 chorobotwórczych bakterii. Posiada również działanie grzybobójcze i przeciwwirusowe. Blokuje ono mechanizm rozmnażania się we wszelkich strukturach jednokomórkowych, zaburzając DNA rozwijających się na tkaninie mikroorganizmów.
Aby srebro wpływało w ten sposób na ludzki organizm, należ go stosować w formie: płynów zawierających srebro koloidalne lub od zewnątrz, poprzez bliski kontakt srebra, np. w formie biżuterii lub tkanin, w których składzie wykorzystane zostały zostały jony srebra.
Srebro działa również jako naturalny ekran blokujący szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne PEM (telefonów komórkowych, stacji bazowych, WiFi, Bluetooth itp).


WŁAŚCIWOŚCI LNU

Struktura lnu jest bardzo zbliżona do struktury komórek ludzkich, dzięki czemu wywiera tak dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Przędze lniane są m.in. jedynym naturalnym materiałem stosowanym w chirurgii do szwów wewnętrznych.
Len używany blisko ciała (w kontakcie ze skórą) zmniejsza zmęczenie i poprawia samopoczucie. Ciekawą zaletą lnu jest to, że obniża promieniowanie gamma prawie o połowę i chroni m.in. przed promieniowaniem słonecznym.
Ważne! Lniane tkaniny nie gromadzą ładunków elektrostatycznych!
Len słynie z trwałości i długowieczności - wytrzymałość nici lnianej jest dwa razy wyższa niż bawełny i trzy razy wyższa niż wełny.
Len "odbija" brud i drobne zanieczyszczenia.

---------------------------------------------

PRODUKT RĘKODZIELNICZY POLSKI!
Wykonawca posiada bardzo czystą energię i produkuje pokrowce z dobrą intencją, co stanowi dodatkowy atut tej technologii.

Informacje techniczne:
Materiały: 
materiał zewnętrzny: len polski! 
materiał wewnętrzny: tkanina srebrna 100%

Kolory: granat

Wielkość zewnętrzna: ok. 10,5x17 cm
Wielkość wewnętrzna: ok. 9,5x16,5 cmPranie: ponieważ pokrowiec jest wykonany z delikatnych komponentów - zalecamy prać  max. do 40 st. C, bez użycia chemicznych detergentów. Można też użyć szczoteczki do prania (np ręcznego). Można prać w pralce (delikatny program do wełny).
Suszyć najlepiej szybko - np w POBLIżU kaloryfera, lub w przewiewnym miejscu.

Produkty powiązane