LNIANA Opaska Ochronna + BURSZTYN 50g (wiązana, do samodzielnego wypełnienia wkładem ochronnym) Powiększ do pełnego rozmiaru

LNIANA Opaska Ochronna + BURSZTYN 50g (wiązana, do samodzielnego wypełnienia wkładem ochronnym)

LNIANA Opaska Ochronna + BURSZTYN 50g (opaska wiązana, z wszytymi kanalikami do samodzielnego wypełnienia wkładem ochronnym)
Naturalna ochrona głowy!

Więcej szczegółów

LNIANA Opaska Ochronna + BURSZTYN 50g (opaska wiązana, z wszytymi kanalikami do samodzielnego wypełnienia wkładem ochronnym)
Naturalna ochrona głowy!

Opaska wiązana z tyłu głowy (więc dopasowana do każdej wielkości głowy dorosłego człowieka), wykonana ze 100% lnu. Posiada wewnętrzne kanały, które należy wypełnić samodzielnie dowolną ilością i formą wkładu ochronnego.
W skład zestawu wchodzi 50g bursztynu bałtyckiego, który powinien stanowić podstawowe wypełnienie.

Sugestie co do wsypu/wkładu wewnętrznego:
- możesz użyć samego bursztynu (w składzie zestawu) - w takiej formie, lub rozdrobnij go bardziej, np w szmatce, używając młotka;
- możesz w jednym kanale użyć bursztynu, a w drugim np kopalu, olibanum lub ulubionych minerałów/ziół ochronnych;
- możesz również wykonać od razu mieszankę bursztynu z ulubionymi dodatkami ochronno-zdrowotnymi.


ZASTOSOWANIE:
- bóle głowy spowodowane promieniowaniem elektromagnetycznym  lub atakiem energetycznym;
- stany zapalnew mózgu (zwłaszcza płaty czołowe i skroniowe);
- bóle i sztywność szyjnego odcinka kręgosłupa w wyniku rozbudowy "egzoszkieletu naleźdźcy" (przesunąć część z kanalikami do tyłu i nosić na karku);
- naturalny odpromiennik przed smogiem elektromagnetycznym (np podczas pracy przy komputerze lub żyjąc w mieście).
DODATKOWE ZASTOSOWANIA:
- dolegliwości zatok (nosić na czole, nad oczami i/lub układać na oczach i pod oczami);
- dolegliwości oczu (układać na oczach);
- bóle gardła, angina itp (nosić na szyi).

W naszych testach wspaniale sprawdziła się w kojeniu bólu głowy różnego pochodzenia - łagodzi je szybciej i lepiej niż niejeden środek przeciwbólowy!


BURSZTYN BAŁTYCKI znany jest w wielu kulturach świata jako "kamień" ochronny. Działa kojąco na drogi oddechowe, wzmacnia układ odpornościowy oraz układ nerwowy. Stosowany do demaskowania fałszywych przyjaciół oraz eliminowania negatywnych energii. 
W średniowieczu używano go przy dolegliwościach związanych z kamicą nerkową, dla zahamowania epilepsji, w uzdrawianiu płuc, stanów zapalnych, jak i w celach ochronnych przed plagami.
W tradycyjnej chińskiej medycynie bursztyn jest stosowany jako środek terapeutyczny przeciw lękom, bezsenności, stanom rozkojarzenia oraz przy skurczach.
Grecy i Egipcjanie utożsamiali jego moc z potęgą Słońca, natomiast sufici używali bursztynu w celu "uwolnienia" serca. 

WŁAŚCIWOŚCI LNU
Struktura lnu jest bardzo zbliżona do struktury komórek ludzkich, dzięki czemu wywiera tak dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Przędze lniane są m.in. jedynym naturalnym materiałem stosowanym w chirurgii do szwów wewnętrznych.
Len używany blisko ciała (w kontakcie ze skórą) zmniejsza zmęczenie i poprawia samopoczucie. Ciekawą zaletą lnu jest to, że obniża promieniowanie gamma prawie o połowę i chroni m.in. przed promieniowaniem słonecznym.

Tkanina lniana jest odporna na grzyby i bakterie, więc jest skuteczną barierą dla niektórych chorób. Noszenie lnianych materiałów pomaga pozbyć się niektórych chorób skóry – od wysypki po przewlekłe egzemy.
Len jest skuteczny w leczeniu stanów zapalnych, gorączki, redukuje i reguluje wentylację, a także jest przydatny w leczeniu niektórych schorzeń neurologicznych.

Ważne! Lniane tkaniny nie gromadzą ładunków elektrostatycznych!
Materiał ten posiada właściwości wysokiej przepuszczalności powietrza i przewodzenia ciepła. Przewodzenie ciepła jest pięć razy wyższe niż wełny i aż 19 razy wyższe od jedwabiu.
W czasie upałów daje odczucie temperatury niższej o 3 ° -4 ° C niż jedwab czy bawełna. Z kolei w niskich temperaturach otula ciało ciepłem.

Dodatkowo - w tkaninie lnianej skóra poci się 1,5 razy mniej niż w przypadku bawełny i 2 razy mniej niż wiskozy. 

Len słynie z trwałości i długowieczności - wytrzymałość nici lnianej jest dwa razy wyższa niż bawełny i trzy razy wyższa niż wełny.
Len "odbija" brud i drobne zanieczyszczenia.

---------------------------------------------

PRODUKT RĘKODZIELNICZY POLSKI!
Wykonawca posiada bardzo czystą energię i produkuje maski z dobrą intencją, co stanowi dodatkowy atut tej technologii.

Informacje techniczne:
Materiały: len polski!
Kolory: brązowy; fioletowy (do wyboru)

Wielkość: dla dorosłych
Wymiary: długość: ok. 116cm; szerokość max: 5,5cm; szerokość min.: 3cm

Pranie: ponieważ maska jest wykonana z naturalnego lnu - zalecamy prać  max. do 40 st. C. Można też użyć szczoteczki do prania (np ręcznego). Można prac w pralce (delikatny program do lnu).
PRZED PRANIEM WYSYPA ZAWARTOŚĆ KANALIKÓW!

Produkty powiązane